Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
12. jan 2011

@bambola Mati happy B day,prajem vam hlavne vela zdravicka...dnes je mi uz lepsie,ale este citim ten zaludok,ze nie je v poriadku...idem dnes k doktorovi,tak sa majte,pa

kafoditka
12. jan 2011

@mirka285 drzim palce!

adelaine
12. jan 2011

@mirka285 drz sa a daj vediet, ako si dopadla..

bambola
12. jan 2011

@mirka285 dakujem. drz sa 🙂

bambola
12. jan 2011

@kafoditka so mnou v posteli 😉

katarina7777
12. jan 2011

@kafoditka robila som mu ich s kuracinou a cukininou plus kvapka oleja. Nasmu Leovi zase vsetko chuti, zachvilu dobehneme Filipka 🙂

noemarta
12. jan 2011

@bambola vsetko naj naj, jeeeej ty si starsia nez ja a max, takze ty si tu 30tku rozbehla 😉 😉 😉
Ludiaaaa, ja ked som nebola cez noc 20krat hore, tak ani raz, co 15 minut sa budila a mrncala, neviem co sa deje, ani jest nechcela len mrncala..... ☹
@mirka285 drz sa

luludi
12. jan 2011

dobre ranko vsetkym, 🙂

@mirka285 drz sa

nam sa v noci stala nadherna vec: risko spava s nami v posteli a ked sa zacne mrvit, ze je hladny, tak sa len prekotula k prsu, prisaje sa a ked sa naje, odkotula sa spat. Ked ho ale boli brusko, zacne v noci plakat zo sna, vtedy ho hladkame na brusku a to ho upokoji. Dnes v noci zacal plakat, tak som po tme zacala hmatat brusko, dala som mu nan ruku a presne v tu chvilu dal na brusko ruku aj mm a risi si slastne nahlas vzdychol a spal dalej. Sme sa s mm divali na ten nas maly zarak spiaci medzi nemi, hlava na dosah ciciku, nohy vylozene na marekovi a tak nam bolo krasne 😵 😵 😵

luludi
12. jan 2011

@maxara. maxiiiiiiiiii, kde siiiiii?

luludi
12. jan 2011

@bambola bambi vsetko najlepsie.... ty si taka mladulinka este 😉 😉 😀

sarai
12. jan 2011

ahojte, co davate pit? a ako casto a kolko asi? ja zatial davam vodicku.

sarai
12. jan 2011

@bambola vsetko najlepsie 😉

maxara
12. jan 2011

@katarina7777 😀 ano Misko ma obcas riadne hefty.. preto som ho este nezastrelila za jeho desnu naladu ked je hladny alebo unaveny 😀
Inak som mu naordinovala povinne prechadzky a on sa rozhodol, ze bude chodit rano na stanicu peso a poobede zo stanice tiez 🙂 a ze je to dost daleko, to ani nehovorim radsej 🤐

maxara
12. jan 2011

Ranecko bambulky
tak ja som uz stihla byt dnes na krvi (dobra bola 😀 😝 ), medzitym mm napaloval pre strassku DVD s cvicenim a tak mi okupoval komp, no ale uz je prec 😀
teraz som sa pokusala uspat moje nespave dieta, ale zase viska na gauci.. uz sme sa aj rehotali, aj pod hrazdickou sa hrala 😒 a ja si chcem strasne dat moju kavu, ktoru si musim ist najprv uvarit, takze ... ked ju ovalim kladivom, zavru ma, vsak? 😀 neee to nespravim

@bambola zlatinko, vsetkoooo naaaaaaj, ty kozorozec 😀

@luludi 🙂 tu som, kraaaasna si bola, teda aj si , ale aj si bola 😀 super.. ale ta fotka na mna posobi byt este strasia ako byt moze.. ako z tej este starsej doby 😉 krasna.. ako dievcatko z desatkorunacky

luludi
12. jan 2011

@maxara haaa a to dufam, ze mi mm este zoskenuje a posle tu hnojovku... fotku ako v plnej parade skacem do hnoja 🙂 ja som bola vzdy za princeznu, preto som rada, ze nemame dceru, lebo keby z nej nechcela byt princezna, tazko by som to niesla a asi aj ona 😉

maxara
12. jan 2011

@monline a este k tym menam som ti chcela napisat, ze to strasne zalezi na tom ako sa diet predstavi a ako ho mama predstavi a pripadne ako sa dieta ci matka postavia za svoje meno.. lebo mala som spolubyvajucu Marcelu a chodila k nam na byt este aj jedna spoluziacka Marcela. A tu spolubyvajucu, dobrucke slusnucke dievcatko sme vsetci volali Marcelka, pritom bola velka baba, vysoka a nie zrovna stihla, ale porste Marcelka. Aj ked sme o nej hovorili, nie len ju oslovovali.. Inak sme jej ani nemohli povedat, neslo to do huby 😀 a tu spoluziacku sme inak nevolali iba Maso 😀 😀 dokonca som jej to vymyslela ja, takze nie ze by sa ona tak predstavila, ale jednoducho, ona bola zivelna, vesela energicka kopa, tricka nosila s megavystrihom a krasnym dekoltom.. proste MASO 😀 😀
A mala som suseda Marcela a volali sme ho Mako, lebo nevedel R 😀

@noemarta a teba ako volaju? 😉 nech vieme
http://sk.wikipedia.org/wiki/Meniny_na_Slovensk... Nela je 31.5. ako vravis 😉

@oacka @merikac je fakt ze Ludmila je skor meno, co bolo oblubene asi davnejsie, kedze tri moje upratovacky zo siedmych sa volali Ludmila a aj mm babka je Ludmila 😀 ale napriek tomu sa mi to meno paci.. ale problem je, ze sa mi nepaci ani Ludka, ani Milka.. 😒 takze pre moje dieta nie 😀

katty17
12. jan 2011

@bambola - mati vsetko naj naj naj k narodeninam, vela stastia, zdravia, lasky a nech sa ti vyplnia aj tie najtajnejsie snicky. cmuk 🙂
@adelaine - ja som vcera davala sandre zeleninkove rizito a spraskala to jedna radost. 🙂 v tej brozurke o vyzive mas pisane aj o ryzi. mozes dat za taku malu hrstku ryze ktoru varis napr. s mrkvickou. alebo inou zeleninkou. ked to bude makkucke tak to rozmixujes. ale mozes dat aj masko ked davas uz masko.

maxara
12. jan 2011

@luludi 😀 no ja hnojovku nemam ale mam taku z chaty, pockaj pohladam 😀

maxara
12. jan 2011
luludi
12. jan 2011

@maxara uplne uzasne foto 🙂 vesele, stastne dieta 😵 😵 😵

oacka
12. jan 2011

@maxara pre žiadne dieťa nie!!!!! mňa volajú Ľudka a to sa mi páči. Ľuda nenávidím.

maxara
12. jan 2011

@tinaki1275 Sidonia je latinske meno, ktore u nas prekladame ako Zdenka 😉 z mojho pohladu tiez nic moc, ale celkom ma udivilo toto zistenie

@bambola no uuuplne mrte je tu Martiniek.. aj take, co by som nepovedala, ako Robika, Tuti..

katty17
12. jan 2011

@maxara - peti ake cd ste napalovali? aky druh cvicenia? inac naozaj velmi vesele fotky. pacia sa mi. vidno ze sme mavali ine detstvo ake dnesne deturence. mne ked kamarati vravia ako ich deti nemaju o nic zaujem len o pc tak ich ide z toho porazit. my sme hravali schovku, vybijanu, fucik , lozili po preliezkach, gulicky do jamky .... 😉 a navyse sme chodili na vsetky mozne sporty, ci kruzky 🙂

kafoditka
12. jan 2011

@maxara
@luludi krasne foto z detstva 😉 ja mam velmi malo fotiek ako decko a dokonca tie, kde som ako babatko su na diapozitivoch, takze nic z toho..

maxara
12. jan 2011

@luludi no to ma este sestry mali rady 😀 to som so segrou najstarsou a s telefonikmi (uces) klasika

@oacka mne hlavne to sa nepaci, ze ked to nepovies makko, znie to divno.. a tu u nas veru makko nehovori nikto. Ja hovorim najmakksie z celej mojej rodiny a to by si ma mala pocut 😀 ked sa snazim, aj aj neeekanie vynecham ale Ľ makko nepoviem, ani keby si ma zastrelila.. iba ked vyslovene sa snazim ho povedat

maxara
12. jan 2011

@katty17 a navyse vsetky decka z okolia rozne stare sme sa spolu hrali.. my sme hravali aj opacku (opac-opac) a kolikovu 😀 (nasli sme pod balkonmi polovice spadnutych kolikov na vesanie pradla, dali na palicu, podlozili kamenom a jeden ich rozkopol.. kolikov bolo tolko co deciek, cize tolko ich aj musel jeden "vyvoleny" pozbierat a kym ich tam znova ulozil, my sme sa skryli a potom nas hladal.. a ked isiel hladat nejako daleko, tak niekto este ukryty mohol vybehnut mu to rozkopnut a vsetci sa mu znova mohli skryt 😀 ked som zmurila ja, tak sme hrali aj tri hodiny 😀 😝 )

maxara
12. jan 2011

@kafoditka aj tie sa daju naskenovat 😉

oacka
12. jan 2011

@maxara to vážne? to by mi nenapadlo,že pri mojom mene by niekto hovoril L... v Bratislave mi hovorili normálne mäkko,ale je fakkt,že to boli poväčšinou študáci mimobratislavskí. krásne fotky z detstva! už sa tešíš na Ninkine,nie? 😉

maxara
12. jan 2011

@oacka jasneee, ze tesim 🙂

@katty17 teba som odignorovala.. napaloval zumbu, pilates..co sa zmestilo na dvd, co mame doma

maxara
12. jan 2011

@oacka moja teta este aj Ninku vola Nyna 😝

katty17
12. jan 2011

@maxara - peti ja si to tiez prosim napaliat. prosiiiiiiiiim !!! 😀 akruat vcera v TV sme kukali s maminou zumbu. sa mi to pacilo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre