Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
12. jan 2011

😲 😲 😲 😲 ako sa preboha da zneuzivat 8mesacne babatko 😢

kafoditka
12. jan 2011

@maxara fuj otras, akurat som to videla... 😠 😠 😠

tinaki1275
12. jan 2011

@adelaine vitaj v klube bezzubych 😀

noemarta
12. jan 2011

@maxara gratulka k zubu a sikovnosti Ninky 😉 😉
@monline tiez si myslim, ze Nika je cela ty, aleee na tej fotke kde si mala, vidim aj Daniela... 😉

Babyy, ja som dnes k.o. Ja som sa asi este nestazovala, ale dnes musiiim...
😔 N 😔 ela nie to ze spala zle v noci, aj cez den je nejaka umrncana, moc toho nenaspala, stale chce aby som sa jej venovala, ked idem na zachod, tak hned reve, neviem co jej jeeee...

maxara
12. jan 2011

@noemarta mozno zubky 😔 Ninka bola taka predvcerom, vcera este horsia a dnes som jej ho nasla.. Aj ked viem, ze ked ona je hroznaaa tak je oproti niektorym detom pokladik, ale ked nie som zvyknuta, tak sa normalne bojim, co sa deje.. ja ta chapem.. 😔

adelaine
12. jan 2011

@maxara ako som ti pisala, sla som potom off, uspavala som risiho, lebo bol mrzut ...
tak som nestihla reagovat, ale doslo a dakujem 🙂

adelaine
12. jan 2011

@tinaki1275 jojo, vsetci uz budu mat absolvovane prve zubakovske problemy, vsetko bude za nimi a my furt nic...
ale aspon im neskor narastu trvale zubky a tie im ostanu dlho zdrave 😀 😀

mirka285
12. jan 2011

hallo 🙂 ja som bola dnes s malou dve hodky vonku,bola fajn,uz je okupana,inak to sedatko je super aj v tom,ze do toho ju posadim a iba osprchujem,a tym,ze nemusim drzat malu,v pohode si ju namydlim a mozem sprchovat...zarobim este mlieko a dnes musim cvicit..inak tie moje handry na seba neobleciem ani v lete 😕 zistila som,ze lamentovat nestaci musim sa aj hybat...taka som rada,ze konecne sa dnes lepsie citim,mne bolo vcera fakt hrozne...
@noemarta neboj,my ta chapeme a viem ako ti je,Linda je vcelku dobra a ked ma mrchvy den tiez som z toho k.o ☹

merikac
12. jan 2011

@monline 😀 nasi to meno riesili obdobne,mamina je maria a babicka anna,,tak mi spojili meno 😀 - vlastne ocino, lebo mal velmi rad svokru- ale tak ze vazne, bez ironie,,velmi si ju vazil

gabika41
12. jan 2011

ani my este nemame zuby..... 🙂

merikac
12. jan 2011

dobry vecer baby,,ja som v nejakom casom sklze,,az teraz som sa ako tak popozerala po domacnosti,prisla som domov o 16- sli sme hned kocikovat @gabika- zas sme ta nevideli 😉 , o 18,30 som prisla, mala som hned navstevu, telefonat,,teraz idem kupat,,,,,a fakt netusim kto mi konecne nakupi a operie a zlozi vianocny stromcek- 😒

monline
12. jan 2011

@merikac to je pekné, že máš originálne meno a pritom po mame a babke 🙂
aj my ešte máme stromček..u našich sme ho vždy mali do 11teho, vtedy má otec narodky..a odkedy máme niku, tak do 20teho, lebo vtedy má narodky ona..a dnes moja mama vravela, že farárko vravel, že stromček má byť do 6.februára..to už rovno do leta môže byť, nie? 🙂) my máme umelý, tak ho budúci víkend poskladám..síce- to čakám kamošku, ktorá nestihla prísť medzi sviatkami, bude zvedavá na stromček..tak asi bude dlhšie 🙂

monline
12. jan 2011

@mirka285 ja sa zvyknem sprchovať spolu s malým..najskôr seba umyjem, on je zatiaľ vonku v lehátku nachystaný..a potom si ho tam vezmem na ruky..strašne sa mu to páči..ale niekedy ho len posadím do vaničky a sprchujem, alebo napustím toľko vody, že ho dám ležať, či na bruško..sedátko ked doteraz nemáme, už zháňať nebudem 😒

monline
12. jan 2011

@gabika41 vždy keď vidím tvoje foto, pripomenieš mi kamošku soňu..na tejto fotke vyzeráš celkom ako ona, dokonca ona tiež nosila takejto farby sveter 🙂

monline
12. jan 2011

@noemarta dík..všetci vravia, že Nika je po mne..ale Daniel po otcovi, aj ked má moju pusu a bradu 🙂
Nelinke asi idú zúbky, to treba len vydržať..nič iné nám neostáva..ja som čakala, že po horúčkach a hnačkách bude další zub za odmenu, ale nič..

bambola
12. jan 2011

@mirka285 som ti chcela napisat o tych kocikoch, @kafoditka kafko som uz pisala lebo chcela vediet 😉 ale ak by to este niekoho zaujimalo tak pisem

bola som vcera pozriet to icoo pluto a celkovo sa mi ten kocik pozdava, je velmi mrstny- taky pohyblivy 😉, keruje sa dobre 😀 aj ked jednou rukou asi horsie, lebo zabaca. ako tak na pocit a tlacenie a praktickost bol fajn. skladal sa len jednym potiahnutym packy. mne sa nepacilo, ze bol taky dost mohutny, aj ta konstrukcia ale Bobka sa mi v nom stracala, ale tak ona je krpana to by dorastla 😉 ale hlavne to, ze bol taky vacsi celkovo ako som si predstavovala.

potom ma mm prekvapil, ze ked uz teda obzerame tak ideme pozriet aj ten druhy co chcem. tak sme sli na kosicku pozriet maclaren quest (aj ked som ho uz predsa videla ale neomakala som si a neodskusala som si) tak mi ho teta predavacka predviedla (vcera som pocvicila s predavackami v oboch obchodoch 😀 ) a v podstate to iste ako pluto ale aj mm sa priklonil ku questu lebo je podstatne mensi a spratnejsi. hlavne ty si mirka spominala, ze chces viac-menej taky na tlacenie ked mala uz bude behat tak na to je podla mna pluto fakt velky.

takze u nas vyhrala ta skladnost. inac asi vyhodou pluta oproti questu su vacsie koliecka ale ani jeden nie je odpruzeny (to asi vacsina golfacov co som tak kukala)

tak teraz smirujem po nete a hladam si nejaku peknu farebnu kombinaciu 😉 mam zatial dve
ktory?
http://www.maclaren.sk/?74,quest-zodiac

http://shop.annaviktorie.cz/detail.asp?idzbozi=...

kafoditka
12. jan 2011

@bambola Mati, mne osobne sa paci ten druhy, je taky veselsi a pre dievcatko vhodnejsi 😉 ale tot len moj nazor 😉

bambola
12. jan 2011

@monline no na tej prvej fotke ako keby bola nika odfotena 😉 ale na tej kde si ako babo je vidno aj danielko 😉
@tinaki1275 @kafoditka ano aj my sme este bezzubaci 😅 ale mne to voooobec nevadi ani nechyba 😉
@monline @mirka285 ja malej uz napustim velku vanu a tam ju kupkam, davam ju aj na brusko a ona sa tam tak tesi, a konikuje a kopka nohami ako keby plavala prsia 😉 urcite musiem chodit do toho bazena lebo ta ma taku radost z toho, ze uz ma viac priestoru ako vo vanicke 🙂

ozaaaaj musim sa pochvalit, teda Maťku, lebo mi dala najkrajsi narodeninovy darcek 😵 o 12 si sama vypytala obedovy prikrm, spravila tak puskou ako ked papa a vydala pri tom aj taky zvuk 🙂 a robila to az kym som jej nedala papat a poobede to iste, pytala si ovocny prikrm 😵 no uuuuuzasnaaaa 😎

bambola
12. jan 2011

@kafoditka aj mne sa velmi paci ale mm mi ofrflal, farbu, ktora je zo spodnej strany striesky 😠 ta kriklava ruzova, mne osobne tam nevadi a navyse ju anni nie je vidno ved je tam odspodku ale tak co uz. povedal, ze vsak nech ho kupim ale ja to poznam, potom mi bude hovorit, ze som to kupila bez ohladu na jeho nazor a ze na co som sa teda pytala.....ach jaj, taky pekny kocik 🙂

kafoditka
12. jan 2011

@bambola Ale ved ty s nim budes ovela castejsie jazdit a pouzivat ho ako tm, tak si ho pekne musis obhajit 😉 A mala Matka aka zlata, ze si sama pyta papat 🙂

noemarta
12. jan 2011

baby, asi jej ozaj ide horna jednotka, ma to tam uz take biele, chuda mojeee 😢 som jej dala viburcol, potrela dasna a uvidime kedy sa to prereze.
Idem ja spat, lebo nevlaaadzem.
paaa

tinaki1275
12. jan 2011

@bambola ten druhy je pekny ..s tou ruzovou ..
jaj zase kriticka hodina..my tu s mm uzatvarame stavky ze kedy to male sidlo dnes zaspi 😒 ..ja chcem nazad svoje dietaaa 😒 ☹

tinaki1275
12. jan 2011

@noemarta dufam ze vam to rychlo vyjde..my smeto mali biele uz pred 2 tyzdnami a furt nic...dobru

kafoditka
12. jan 2011

dobru noc, aj ja idem spat, boli ma hlava, uz par dni flakam pitny rezim.. 😖

tinaki1275
12. jan 2011

@kafoditka dobru..

bambola
12. jan 2011

@kafoditka @noemarta dobru noc 🙂
mne mala isla spat uz cca pred hodinou a teraz rozmyslam ci uz bude spat alebo sa mi este zobudi 😕

monline
12. jan 2011

@bambola to fakt? je úžasná, šikovná 🙂 super radosť si musela mať.. ja viem, že je malý hladný ked ma začne "pusinkovať" s otvorenou pusou 🙂

mirka285
12. jan 2011

@bambola Mati no ja som tusila,ze to Pluto bude vacsie lebo vsak ta kocka aj pisala ze tam v pohode odvezie svojho 4 ci 5 rocneho syna 😕 no a kedze moja Linda je mensia vahova kategoria,ja budem musiet tiez vybrat nieco vhodnejsie v com nebude utopena...ja som mala jedneho favorita,ktory sa predava len V Anglicku,vyzera podobne ako Pluto ale tiez je vraj pre vacsie deti a navyse sa neda polohovat opierka na nozicky,takze ja uz som z toho znechutena,ze fakt neviem co mam kupit...ten druhy macleren je krajsi,tmavomodre kociky sa mi nepacia..ja asi kupit to peg perego ked uz nic lepsie nenajdem...

merikac
12. jan 2011

@tinaki1275 jeejdaneky,,Leia je uz aka velka,krasna,a zmenena,,,krasna,,este ze si sem dake fotky dala,,lebo keby sme ju videli az v 15stke to by bol jaka zmena pre nas 😀

merikac
12. jan 2011

@bambola vsetko naj, naj, naj,,a pomaly sa zaraduj medzi nas 30iatnicky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre