Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
13. jan 2011

@mirka285 tak drzim palce 🙂

sarai
13. jan 2011

@bambola vsak prave preto sa tesim na bugynu, ze je taka spratnejsia a tiez, ked len potrebujem narychlo odbehnut, tak je to ovela jednoduchsie. a ides ho pouzivat teda uz teraz?

meruska
13. jan 2011

zasa to tu nefunguje 😠

meruska
13. jan 2011

baby, cera sme sa boli ockovat a dnes sa malemu na jednej nozke urobila cervena bozula..mam mu ju masirovat, alebo co s tym?

katty17
13. jan 2011

@mirka285 - miri, kamoska kupila v lete pre malu peg perego a je vazne dobry, skladny a pre dievcatko chutny ruzovy sme vybrali. 🙂
@bambola - mne sa ten modry vobec ale vobec nepaci. je taky dost suchy 🙂 ten druhy je ovela krajsi, veselsi a pre dievcatko ako stvoreny 🙂 jednoznacne u mna vediet ten druhy.

bambola
13. jan 2011

@sarai ak pojdeme niekde na nakup tak ano 🙂 po vonku este urcite nie.

bambola
13. jan 2011

babyyyy kto mi poradi ja som uplny debil v tomto. ked chcem vediet kolko eur mam poslat bratovi aby mal na ucte 6000KC tak pozeram devizy alebo valuty v kurzovom listku ☹

bambola
13. jan 2011

taaaaaaaaaaak , kocik objednany 😵

gabika41
13. jan 2011

@meruska natriet octanovou mastou a prelepit 🙂

maxara
13. jan 2011

Tak sme doma, boli sme na klbiky, mame vsetko v poriadku a mame prisny zakaz choditka 😕 😀 😝 nuz.. povedal a nedavajte ju do choditka.. vravim, dobre.. a on ze, ale ani raz! 😲 tak som mu odpovedala, ano pocula som, nemame choditko 😀 😅 ehm.. co teraz?

Bola som aj v PLUSE a kupila som si krasnu kabelku, taku elegantnu stredne velku k tym mojim satam a ma na sebe taky strasovy kusok.. velmi pekna.. za 16.45 E .. tusim 60% zlava, tak som bola spokojna.. a potom som si isla kupit silonky a mm mi nakupil (uchyl) samodrzky na postelne hratky 😀

A Ninka si vcera nasla nohu, bosu si ju pichla do pusky a zacala sa celkom slusne na tom rehotat, ze ju to zrejme steklilo a zaroven to hryzla 😀

A vcera som dostala zachvat smiechu, ked ma uz po treti krat napadlo Ninke povedat pri prebalovani ritky, ze pod pozrieme RASPUŠKU, ci nie je pokakana 😀 to je tak hnusny nazov, ze sa mi neda ani ho nepovedat 😀

@mirka285 moja Ninus uz dava tiez slabiky, aj mamamamama ale nie este tak vedome, ze mne povie mama, ale skratka ked jej to vyjde z pusky..

@janulienocka ja davam mliecko babylove z DMky a chvalim si ho, kaka pekne sulceky, ako dospelacke hovno, ale kedze papame prikrmy, tak take ma byt.. obed mi zapije kamilkovym alebo feniklovym cajikom a olovrant (ovocie) zapije trochou mlieka, zbytok ma iba mlieko a je spokojna zatial.. my mame babylove mlieko od asi 3mesiacov.
A posles mi prosim polrocne miery do tabulky?

@luminkasp ked ta vedome oslovuje mama, preco to nemam v IPcke aj s datumom? 😉 😝

maxara
13. jan 2011

@bambola ja ti neporadim 😅 ja som z toho tiez hotentot.. navyse neviem ani ktore z toho su valuty a ktore devizy 😀 😀 ja to robim tak, ze si to preratam na ceske koruny podla aktualneho kurzu, co mi vyhodi google.. cize vacsinou je to hned to cislo, ktore je to spravne.. ale teda ak haluzis nad nejakou konkretnou strankou, ktora ma obe cisla, tak to vacsie.. teda to pri ktorom ti vyjde viac na platenie

bambola
13. jan 2011

@maxara uz som to zistila, brat studuje ekonomicku 😀 devizy su elektronicke peniaze (cize ked robis prevody internetbankingom) a valuty keš. oplatilo sa dnes rano vstat, aha o kolko som omudrela 😀 😀
potom som si este pozerala ci predaj alebo nakup a ked som si povedala, ze ja predavam eura za ceske koruny do ceskej banky tak som dosla na spravne cislo 😀

luludi
13. jan 2011

pokial mate zaujem o adrenalinovy zazitok, odporucam urobit polrocnemu dietatu so silou jednorocneho preplach nosika .... na nezaplatenie 😠

bambola
13. jan 2011

@maxara to, ze mam aj ja rok/ resp.semester na ekonomickej radsej ani nejdem spominat 😕 😀 😀 aspon je vsetkym jasne preco tak malo 😀 😀

maxara
13. jan 2011

@bambola ano bambi, ja si to tiez tak hovorim, ale napisat som to narychlo nevedela, lebo som bola straaaasne hladna a dovaralo sa mi jedlo a tak som si ho uz chcela ist nabrat.. cize ani mozog nefungoval 😀

@luludi 🙂 ja to robievam Ninke.. vzdy ma tak nakope do pupka, ze dovi.. po operacii to bude robit mm 😝

bambola
13. jan 2011

@luludi ideme asi o hodinku von, nepridate sa? 🙂

maxara
13. jan 2011

@bambola a inak, tiez som mala na skole uctovnictvo, ale za 3 takzeeee 😀 😀 😀

luludi
13. jan 2011

@bambola cakame na samotneho boha.. teda davida... vravel, ze pride okolo druhej... takze, pokial sa ukaze a odide do stvrtej, zavolam ti a pridame sa, dobre? 🙂 ale zase chapem, ze teraz niekde bud po a) zachranuje zivoty alebo po b) niekde zachranuje zivoty

@maxara: jaaaaaaj moje brucho.... nespominam.... keby mi aspon z neho vykopal risi sadlo..

luludi
13. jan 2011

@maxara @bambola: ja som sa dokonca dostala na ekonomickej do 3 rocnika... potom si ma vzala bokom dekanka a pytala sa ma, preco sa tak strasne tyram a ci to ma zmysel.... a o mojom uctovnictve pomlcim... PRISAHAM, ze uctovnictvo vymyslel nejaky muz preto, aby som si pripadala do konca zivota sprosta 😅

meruska
13. jan 2011

@maxara ozaj ucila ta ta moja tetusa ci nie?

bambola
13. jan 2011

@luludi ja som sa nastastie k uctovnictvu nedostala ale uz som si parkrat za to vynaadala preco som taka hlupa, mohla som zarabat na materskej 😉

luludi
13. jan 2011

@bambola no... ja som na uctovnictvo nemala bunky, moja cudna logika ma vzdy nutila priradit polozky na ine ucty, ako bolo potrebne :( AJ KED mi vravela znama, co robi uctovnictvo, ze teraz su programy, ktore ti to nedovolia, ale aj tak... ja som stvorena pre pracu s ludmi 🙂 aj ked peniazky by sa teraz zisli, to hej

maxara
13. jan 2011

@luludi presne tak, vymyslel ho muz, lebo takto zeny nerozmyslaju... iba emancipovane 😀 co ja nie som

@meruska vidis, zabudla som, nie neucila..

luludi
13. jan 2011

@maxara 🙂 🙂 😀 co ti poviem... mojim zivotnym snom bolo stat sa princeznou ;)

maxara
13. jan 2011

povedzte mi, preco vzdy, ked ukazu v spravach titulok ze Zahada stracajucich sa kurciat, alebo nieco podobne, nasleduje rozhovor s pocernym individuom mumlajucim nieco ako, Pani ja neviem cco sa to stalo.. naozaj.. 😔

tinaki1275
13. jan 2011

@luludi@bambola sa smejem baby ..ja som uctovnictvo mala rada🙂) vsetko vnom bolo logicke..ale ako pracu by som ho nechcela..,oj otec bol auditor☹ Na ktorej fakulte ste studovali ?ja som bola na obchodnej -zahranicny obchod..

maxara
13. jan 2011

@luludi a mojim zenou v domacnosti 😀 takze momentalne si naplnam este dva roky moj zivotny sen 😉

denisse
13. jan 2011

ahojte baby ..
tak sme po poradni .. ako som sa bala, tak sme to pekne zvladli, mala sice v kociari trosku protestovala, ale ziaden velky hysterak ako posledne dni, tak sa dalo .. a bola so mnou moja mama, lebo aj nela sa bola ockovat ...
takze> Nela je najstatocnejsie dieta dnesneho dna (teda aspon pre mna) ... ani nemukla, jak ju pichli, pekne to zvladla a myslim, ze aj sama bola na seba pysna ...

barunka dostala injekciu do obidvoch poloviciek zadku, ta samozrejme plakala 😀
a vazi 9250g, meria 69,5 cm ... a inak vsetko ok ...

tak cakam na reakcie po ockovani u obidvoch deti .. snad to dobre zvladneme ...

tinaki1275
13. jan 2011

baby ja mam konecne pas pre malu ..dnes som ho bola vyzdvihnut na policajtoch ..stal ma 100 eur!! skoro som odpadla..a to bude mat za 3-4 mesiace hotovy aj slovensky ..ale co sa da robit slov.sa skor nedal vybavit..
a za 2 hodky mame dr...mala by som ju dat zaockovat druhu davku prevenar a menjugate ale normalne nemam chut ..az mam strach ..myslite ze to moze 2-3 tyzdne pockat ?alebo to musi byt presne po 2 mesiacoch ?

luludi
13. jan 2011

@tinaki1275 obdivujem ta.. 🙂 uff... auditorstvo... to je ina liga. Ja som studovala ekonomiku malych a strednych podnikov, klasika ekonomicka fakulta
@maxara: to bol druhy zivotny sen po princeznej ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre