• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 booooze linda je taka zlataaaaaaaaaaaaaaa, pristane jej ten kociar, som si myslela ze si vyberies zeleny, hi hi pekny pekny.... uz si ho skusala aj vonku???
14. jan 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Peti co ideme do trojky??? :grinning:
@noemarta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemozeeeeem.. ved je to tajomstvooooo :grinning: :grinning: :grinning:
ale Mirku ako sparingpartnera :wink: ak teda 4.6.2011 nic nema :slight_smile:
@tinaki1275 zahranicny odchod na obchodnej fakulte na ekonomickej v ba, 2 roky som studovala denne a zvysok dialkovo, koncila som v 2003
14. jan 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 zahranicny odchod na obchodnej fakulte na ekonomickej v ba, 2 roky som studovala denne a zvysok dialkovo, koncila som v 2003
@mirka285 :grinning: :grinning: :grinning: trosku by som bola istotne ostychava, hlavne pred celou familiou :grinning: ale ver tomu, ze toto by bol pre neho ten najkrajsi darcek v zivote :grinning: :grinning: :grinning: teda nie akoze konkretne s tebou, ale ta trojka
@mirka285 je uzasna a sekne jej :slight_smile:)
14. jan 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta iba po byte som ju vozila a ked neviem co s nou posadim ju do kocara a Linda vylozi nohy na madlo a kuka telku...a ja sa aspon vklude osprchujem....ja som chcela tento cerveny,vsak som kvoli nemu celu BA vcera obehala,lebo toto je kolekcia 2010,takze nikde ho uz nemali,tento bol posledny z Auparku...ja mam Teutonku hnedo zelenu,tak som chcela nieco pekne dievcenske...sa velmi tesim z neho...
@mirka285 aka tam je este stratena, ale vidno, ze si novy kociar uziva :slight_smile: na fotke c.2 ma taky potmehudsky usmevcek
:grinning:
a kocik je peknucky, ja kebyze mam dievcatko, tiez chcem cerveny :wink:
preco mi nabehol ten prispevok 2x naozaj neviem :confused:
@katarina7777 a tysi mladica:slight_smile:))ja som koncila 98 ..to si ty zacinala..:slight_smile: Lipkovu na MO si mala?
14. jan 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ako jaky, do trojky s mirkou????? :grinning: :grinning: :grinning: to faak, tvoj mm ma taketo sny, to by som na neho nepovedala...
14. jan 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta no moooja, malo sa stretavame.. on je perverz neskutocny :grinning: :grinning: Ale samozrejme darcek pre neho je nieco ine ako trojka s Mirkou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jan 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ten kocik ako by bol Linde namieru navrhnuty, ocividne sa jej tam paci :slight_smile:
Aj leovi sa v golfaci velmi paci , lebo vsetko vidi, dneska v nom vydrzal 3 hodky co som brazdila obchody, aj sa v nom pohode vyspal.
@mirka285 to ti verim ze mas z neho najvacsiu radost ty, ja som taka istaaaaa. :wink: a autosedacku ste aku kupili???
@noemarta Macka, akoze by si to do Petkinho mm nepovedala?
ved vsetci chlapi o tom snivaju, len niektori o tom hovoria aj nahlas...
ale co maju z toho :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara to faaaaaaaaaaakt???? ale ty si taka neni, ciii??? leboooo ty mi taka neprides.... :slight_smile:
14. jan 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 ja uz si tam na nikoho nepamatam, fakt uplne mi vsetci vyfucali z hlavy, len s jednou babou som este v kontakte, to asi aby sa mi do hlavy zmestila taliancina alebo co, mala som plnu pamat :grinning:
14. jan 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za pochvaly,myslim,ze som nakoniec dobre vybrala,ked som ich uz dva mesiace studovala tie golface...ja uz by som aj prednasat o nich mohla :grinning:
@adelaine no ma ani nestras ze vsetci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: JA SA NERADA DELIM, takze u nas by to nehrozilo, jedine tak rozvodom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@adelaine :grinning: presne, a on teda nema problem o tom hovorit.. aj vcera ma zrusil na tej recepcii... mi zrazu povedal, ze videl som tu taku rysavku peknu... ale fakt peknu, take po plecia vlasy mala.. nevidela si ju? :angry:
14. jan 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta :grinning: :grinning: :grinning: ja som este horsia :grinning:
@noemarta Ticha voda brehy myje, ktovie ake prasacinky ma nasa maxinka rada... odhalila som ta ? :grinning: :grinning: :grinning:
@maxara ja bych ho zabila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to neeeeeeeeeeeeeeee, to ta obdivujem, toto by som ja nezniesla, akoooo sranda odtial potial,ale toto neeeee, mas pevne nervy...
14. jan 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 :wink: ale ja som skor pes, ktory steka :wink: :grinning:
@maxara to si sa nemala priznat, to som ta mala odhalit :grinning:
@katarina7777 @maxara booooooooooze baby, to len ja som inaaaaa, manzelka v katolickej viere vychovavana, haaaa :confused: :confused: :wink:
14. jan 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara aj pri stekani moze byt sranda :wink:
14. jan 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta :grinning: hlavne ked som slintala 10 minut pred tym nad Rozsom a Valihorom :grinning: :grinning: :grinning: ved nech sa pozrie, aj ja sa pozeram.. niekedy viem presne aku mal ten chalan rit, ale ani za svet neviem, ci mal alebo nemal okuliare :grinning: :grinning:
14. jan 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta kupili sme Romer King Plus,riflovu s ruzovym,velmi peknu..inak ten predajca v Auparku povedal,ze je to jedna z najlepsich autosedaciek,a to Gabo pozeral aj drahsie,a ten pan,ze ta co chcem ja je najlepsia,aj nam povysvetloval vsetko,no uplne zlaty bol..a kazdy rok mi vymeni kolecka na golfaci zadara :slight_smile:
@maxara no ja horim nedockavostou co si vymyslela :confused:
14. jan 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: noooo a ze nevies emocie dat najavo, hla tuto to maaaas. :grinning: :grinning:
to poznaaaaam tieto stavy!!!!
@maxara jj, to tiez poznam... :grinning:
a inak, ja sice nie som na zenske :grinning: , ale ja si hned vsimnem
peknu zensku, ani mi nemusi mm hovorit :grinning: ale krasnych chlapov si vsimam este viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
( u nas plati pravidlo: obzerat ale nechytat" ) :grinning: :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok