Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
14. jan 2011

@mirka285 booooze linda je taka zlataaaaaaaaaaaaaaa, pristane jej ten kociar, som si myslela ze si vyberies zeleny, hi hi pekny pekny.... uz si ho skusala aj vonku???

mirka285
14. jan 2011

@maxara Peti co ideme do trojky??? 😀

maxara
14. jan 2011

@noemarta 😝 😝 😝 😝 nemozeeeeem.. ved je to tajomstvooooo 😀 😀 😀
ale Mirku ako sparingpartnera 😉 ak teda 4.6.2011 nic nema 🙂

katarina7777
14. jan 2011

@tinaki1275 zahranicny odchod na obchodnej fakulte na ekonomickej v ba, 2 roky som studovala denne a zvysok dialkovo, koncila som v 2003

katarina7777
14. jan 2011

@tinaki1275 zahranicny odchod na obchodnej fakulte na ekonomickej v ba, 2 roky som studovala denne a zvysok dialkovo, koncila som v 2003

maxara
14. jan 2011

@mirka285 😀 😀 😀 trosku by som bola istotne ostychava, hlavne pred celou familiou 😀 ale ver tomu, ze toto by bol pre neho ten najkrajsi darcek v zivote 😀 😀 😀 teda nie akoze konkretne s tebou, ale ta trojka

tinaki1275
14. jan 2011

@mirka285 je uzasna a sekne jej 🙂)

adelaine
14. jan 2011

@mirka285 aka tam je este stratena, ale vidno, ze si novy kociar uziva 🙂 na fotke c.2 ma taky potmehudsky usmevcek
😀
a kocik je peknucky, ja kebyze mam dievcatko, tiez chcem cerveny 😉

mirka285
14. jan 2011

@noemarta iba po byte som ju vozila a ked neviem co s nou posadim ju do kocara a Linda vylozi nohy na madlo a kuka telku...a ja sa aspon vklude osprchujem....ja som chcela tento cerveny,vsak som kvoli nemu celu BA vcera obehala,lebo toto je kolekcia 2010,takze nikde ho uz nemali,tento bol posledny z Auparku...ja mam Teutonku hnedo zelenu,tak som chcela nieco pekne dievcenske...sa velmi tesim z neho...

katarina7777
14. jan 2011

preco mi nabehol ten prispevok 2x naozaj neviem 😕

tinaki1275
14. jan 2011

@katarina7777 a tysi mladica🙂))ja som koncila 98 ..to si ty zacinala..🙂 Lipkovu na MO si mala?

noemarta
14. jan 2011

@maxara ako jaky, do trojky s mirkou????? 😀 😀 😀 to faak, tvoj mm ma taketo sny, to by som na neho nepovedala...

maxara
14. jan 2011

@noemarta no moooja, malo sa stretavame.. on je perverz neskutocny 😀 😀 Ale samozrejme darcek pre neho je nieco ine ako trojka s Mirkou 😀 😝

katarina7777
14. jan 2011

@mirka285 ten kocik ako by bol Linde namieru navrhnuty, ocividne sa jej tam paci 🙂
Aj leovi sa v golfaci velmi paci , lebo vsetko vidi, dneska v nom vydrzal 3 hodky co som brazdila obchody, aj sa v nom pohode vyspal.

noemarta
14. jan 2011

@mirka285 to ti verim ze mas z neho najvacsiu radost ty, ja som taka istaaaaa. 😉 a autosedacku ste aku kupili???

adelaine
14. jan 2011

@noemarta Macka, akoze by si to do Petkinho mm nepovedala?
ved vsetci chlapi o tom snivaju, len niektori o tom hovoria aj nahlas...
ale co maju z toho 😀 😀 😀

noemarta
14. jan 2011

@maxara to faaaaaaaaaaakt???? ale ty si taka neni, ciii??? leboooo ty mi taka neprides.... 🙂

katarina7777
14. jan 2011

@tinaki1275 ja uz si tam na nikoho nepamatam, fakt uplne mi vsetci vyfucali z hlavy, len s jednou babou som este v kontakte, to asi aby sa mi do hlavy zmestila taliancina alebo co, mala som plnu pamat 😀

mirka285
14. jan 2011

dakujem za pochvaly,myslim,ze som nakoniec dobre vybrala,ked som ich uz dva mesiace studovala tie golface...ja uz by som aj prednasat o nich mohla 😀

noemarta
14. jan 2011

@adelaine no ma ani nestras ze vsetci 😀 😀 😀 😀 JA SA NERADA DELIM, takze u nas by to nehrozilo, jedine tak rozvodom 😀 😀 😀 😀

maxara
14. jan 2011

@adelaine 😀 presne, a on teda nema problem o tom hovorit.. aj vcera ma zrusil na tej recepcii... mi zrazu povedal, ze videl som tu taku rysavku peknu... ale fakt peknu, take po plecia vlasy mala.. nevidela si ju? 😠

maxara
14. jan 2011

@noemarta 😀 😀 😀 ja som este horsia 😀

katarina7777
14. jan 2011

@noemarta Ticha voda brehy myje, ktovie ake prasacinky ma nasa maxinka rada... odhalila som ta ? 😀 😀 😀

noemarta
14. jan 2011

@maxara ja bych ho zabila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to neeeeeeeeeeeeeeee, to ta obdivujem, toto by som ja nezniesla, akoooo sranda odtial potial,ale toto neeeee, mas pevne nervy...

maxara
14. jan 2011

@katarina7777 😉 ale ja som skor pes, ktory steka 😉 😀

katarina7777
14. jan 2011

@maxara to si sa nemala priznat, to som ta mala odhalit 😀

noemarta
14. jan 2011

@katarina7777 @maxara booooooooooze baby, to len ja som inaaaaa, manzelka v katolickej viere vychovavana, haaaa 😕 😕 😉

katarina7777
14. jan 2011

@maxara aj pri stekani moze byt sranda 😉

maxara
14. jan 2011

@noemarta 😀 hlavne ked som slintala 10 minut pred tym nad Rozsom a Valihorom 😀 😀 😀 ved nech sa pozrie, aj ja sa pozeram.. niekedy viem presne aku mal ten chalan rit, ale ani za svet neviem, ci mal alebo nemal okuliare 😀 😀

mirka285
14. jan 2011

@noemarta kupili sme Romer King Plus,riflovu s ruzovym,velmi peknu..inak ten predajca v Auparku povedal,ze je to jedna z najlepsich autosedaciek,a to Gabo pozeral aj drahsie,a ten pan,ze ta co chcem ja je najlepsia,aj nam povysvetloval vsetko,no uplne zlaty bol..a kazdy rok mi vymeni kolecka na golfaci zadara 🙂
@maxara no ja horim nedockavostou co si vymyslela 😕

noemarta
14. jan 2011

@maxara 😀 😀 😀 😀 noooo a ze nevies emocie dat najavo, hla tuto to maaaas. 😀 😀
to poznaaaaam tieto stavy!!!!

adelaine
14. jan 2011

@maxara jj, to tiez poznam... 😀
a inak, ja sice nie som na zenske 😀 , ale ja si hned vsimnem
peknu zensku, ani mi nemusi mm hovorit 😀 ale krasnych chlapov si vsimam este viac 😝
( u nas plati pravidlo: obzerat ale nechytat" ) 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre