Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
14. jan 2011

@maxara a ozaj, kocka si bola 🙂
@zrzulka no kocikaren by aj bola ale akosik nie su kluce tak to neriesim, ja sa nepotrebujem nikomu doprosovat 😠 na leto odnesiem tiez sportak k nasim alebo uz kde, niekde sa uskladni a budem golfikovat 🙂

monline
14. jan 2011

@mirka285 tuším on dobre vedel prečo ti ten kočík so sedačkou rovno domov doniesol 🙂 potreboval plusové body, aby si ho tak ľahko pustila preč..asi netušil, že by ti to aj bez toho nákupu dobre padlo 😀

bambola
14. jan 2011

@maxara to ja schvalne, ja vzdy pisem namiesto prd prt 😀

maxara
14. jan 2011

@mirka285 😀 super, tak ty mozes prist na stretko 😉

@monline aj ja to robim.. po druhej veci to vzdam.. a hlavne, ked si zoberiem moju velkost a jak navliekam tak navbliekam, male.. to ma nasere strasne.. tak naco tam drbu take cislo, ked je to mensie.. 😠

tinaki1275
14. jan 2011

baby ja idem spat zajtra mam upratovaci den....☹dufam ze ma mala nechat aspon trochu vyspat ..zase mala v noci 2 hodinovu prestavku na ujukanie a smiech ..☹

maxara
14. jan 2011

@bambola ved som si myslela, ze to bolo naschval, len som ho zvyraznila, ze som si to vsimla 😀 ja viem, ty sa tymto hras na nevulgarnu 😉

maxara
14. jan 2011

@tinaki1275 dobru 😉

maxara
14. jan 2011

ale uz fakt idem, bruuu

bambola
14. jan 2011

@maxara no neviem ci na nevulgarnu, ale ked myslis 😀
@tinaki1275

dobru baby, zase tu ostanem trcat iba ja? cakam kym mi mama zavola idem po nich na ples

monline
14. jan 2011

@maxara dobrúú

monline
14. jan 2011

@tinaki1275 dobrú noc i tebe

monline
14. jan 2011

@bambola no ja som tu ešte ..

bambola
14. jan 2011

@monline danko uz je zdravy a naspat vo svojom rezime? 😉

monline
14. jan 2011

@bambola hej..podľa lekárky je v poriadku, dávam mu probiotikum nutrilon B, prešli aj hnačky..Nika mu dnes našla tretí zub, hore jedničku, ale ja ho neviem nahmatať, tak buď má citlivejšie prsty, alebo je to také už už...režim má ako predtým, až na noci ..smutne spomínam na časy, kedy o ôsmej zaspal a o ôsmej ráno vstal...teraz zaspí pred ôsmou a zhruba o hodinu sa zobudí, niekedy stačí dať dudeľ a zase zaspí, potom sa zobudí ale zas..do polnoci niekoľkokrát, zhruba hodinu až dve je prebratý vkuse úplne, to sa hráme..dnes sa zobudil o deviatej a strašne plakal...musela som ho úplne prebrať, hrali sme sa, zaspal o dve hodiny..pred 5min už mrnčal ☹ neviem čo s ním je..

monline
14. jan 2011

@bambola a zajtra ideme na tú oslavu na šiestu, on o siedmej sa zvykne pomaly chystať na spánok..svokra aj švagriná sa ponúkli, že po neho prídu a prespí u nich, ale pri spôsobe ako teraz spí si to vôbec neviem predstaviť 😖

bambola
14. jan 2011

aj mne sa teraz zmenila, ale ja si myslim, ze ju boli brusko resp tazko sa jej tlaci ta tvrda kaka. uz dva dni po sebe mi vstala o desiatej rano, zase zaspala o pol 1 a prespala cele poobedie do 3-4. a zase mi chodi spat az okolo polnoci a uz som ju mala tak pekne naucenu ze o desiatej. ale ona si kolkokrat zacne aj oci suchat, ze by uz aj spala, dam jej prso, napapa sa a prebere sa, a takto aj trikrat . dufam, ze to je len na chvilku

bambola
14. jan 2011

@monline no moja bezo mna urcite nezaspi

bambola
14. jan 2011

@maxara este ma napadlo, ze som sa pytala mm na to dieta v nemocnici ked je matka hospitalizovana a povedal, ze nemoze byt 😒

monline
14. jan 2011

@bambola veru aj ja dúfam, že sa to zas zlepší..mne sa malý budí o pol 8, doobeda spí hodinku a poobede aj 2,5..ale dnes napr. len polhodku ráno a hodinku poobede, možno bol aj vyčerpaný

bambola
14. jan 2011

@monline no moja tu teraz vedla mna sa mrvi, prevracia sa na brusko, sucha si oci, evidentne by spala, cicik nechce a inak zaspat nevie. no co mam snou? 😒
minulu noc zacala zo sna tak velmi plakat, to asi tlacila a neslo jej, musela som ju zobudit lebo nijako neslo prestat ☹

zrzulka
14. jan 2011

@bambola ona este nespi? tak si mozu podat ruky s patom ten sa akurat zobudilm a hra sa tu s muzom 😝 nocni ftaci 😀

zrzulka
14. jan 2011

@bambola preco nemoze byt dieta s mamou v nemocnici ked ho koji? 😕

zrzulka
14. jan 2011

@bambola jaj a stym kocikom to mas riadne blbe na kolkom byvate? mna by porazilo v dome bez vytahu 😝 uz len take nakupy vlacit su o drzku

bambola
14. jan 2011

@zrzulka veru nespi 😠
no to neviem preco nemoze ale nemoze. podla mna na to nie su nemocnice usposobene, neviem ci to v zahranici ide. teda @luludi lulu ma maleho pri sebe ale tak to je mozno len kvoli tomu, ze pozna davida, ci?

zrzulka
14. jan 2011

@mirka285 juuuuuuuj jak vam bude dobre baby ale tak 2 tyzdne je dost.mne by stacilo keby vypadol na par dni

bambola
14. jan 2011

@zrzulka na druhom 🙂 tak ked ideme von , najprv podvozok a potom mala v sportovej casti a ked sa vraciame tak naopak plus ten nakup 😀 ale ja som si uz zvykla a aspon sa mi budu zdat tie goolfky aj s malou uuuuplne lahucke, ze po schodoch vybehnem ako srnka aj plne nalozena a nehovorim o tych svaloch 😀 😀 😀

zrzulka
14. jan 2011

@bambola lulu je tiez v nemocnici??? 😢 mala by som sem chodit castejsie lebo som total mimo,

zrzulka
14. jan 2011

@bambola no ked si predstavim teba take utle ziena tak veru mas to pestre ale tak uz to nepotrva dlho o chvilu budu drobci behat tak o starost menej, potom budes vlacit odrazadla, bicykle... furt nieco... 😝

zrzulka
14. jan 2011

no veru idem aj ja spat, berem maleho a dufam ze zaspi. ked som pri nom tak s tym problem nema potvora jedna 😉

bambola
14. jan 2011

@zrzulka no ved to, ze stale nieco 😀 mne by to ani tak nevadilo ale kde to budeme vsetko uskladnovat 😠
ozaj na plavanie este chodite ci mate teraz pauzu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre