• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
oacka mna poraziiii :grinning: :grinning: kde si bola doteraz? muz isiel chlastat a ty sa flakas ktovie kde... nahodou nevies aj o zajacikovi, ci ma toto ako prve babo?
19. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ci je z KE, alebo odkial
19. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka pozras spravy na markize? ze cerstva mamicka, co vazi stvrt tony... tak to dufam, ze sa tak nevyzerem :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute

JANATT to máš ale pech, kurnik, neboj, už sa to musí zvrátiť k lepšiemu. My sme s krpatým obaja chorí ako psi. Po týždni liečenia je to akosi stále na prd, ale dnes som od rána nasadila cibuľový čaj a zdá sa mi, že je to od dosť lepšie.

Normálne si nakrájaj trocha cibule do šálky, zalej vriacou vodou, nechaj pod tanierikom vylúhovať. Do toho med. Aspon skús. :sweat_smile: Škoda lyžovačky...
19. feb 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
by bola
19. feb 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik je z KE a toto je jej prvé bábo. Bolo tu mrtvo,tak som išla pozerať telku a nasrali ma v správach, že v KE v nemocnici spala kojaca mamička na karimatke,lebo nemali lôžka! to je humus!!!!!!!
19. feb 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmýšľam ešte furt nad tými kočíkmi, baby, ako viete, že cam kočíky sú kostitrasi, prosím, vyjadrite sa mi k tomu,to ma fakt prekvapilo.
19. feb 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oacka asi ako pre koho alebo ako ktory, nie? teraz sa uz skoro ziaden neda hojdat, z tych novych, tak neviem, ci to bolo myslene v takom zmysle alebo tie plastove kolieska... viem isto, ze lepsie su nafukovacie... a tie mozu byt aj "nizkoprofilove" ked sa ti nepacia tie "traktorove"...
19. feb 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na a zas nikto nikde... idem si dať kúpeľ s penou. môžu to tehotné? len nemá byť moc horúca voda?
19. feb 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bellablonde
dakujem za radu. asi to pojdem vyskusat. aj ked sa mi to hnusi :frowning2: ale mozno pomoze.... :slight_smile:
19. feb 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri sa na moj kocik... tie kolieska su nafukovacie a nevyzeraju tak velko, ci?
ešte som pekné nafukovacie nnevidela,tak neviem,... a to sú aj na iných ako poľských kočíkoch? joj dnes by som si dala pivko a cigaretku.... :frowning2: :frowning2:
heeeej oacka a ja som nikto??? :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janat,máš moj obdiv,ak ideš piť čokoľvek cibuľové... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne už ten koň blbne,furt dávam refresh a on nezobrazuje nové príspevky....
19. feb 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie kolieska sa daju vymenit za ine aj na inych ako polskych... tieto kolieska maju ti distributeri polskych kocikov, lebo polske maju standardne umele
19. feb 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda... blby kon, inak fakt... pit cibulovy caj, len v bezvedomi... :slight_smile:
19. feb 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však to, že to smrdííí príšerne.. Ja som si teraz na večeru dávala hrianky s cesnakom - máme tu arómy...

Jani ešte mi napadlo, že to bylinné čo spomínala lenkaaninka sa tuším volá SINUPRET. A Bioparox mi kúpil manžel v lekárni bez receptu..

tak tfuj tfuj
19. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi, podrobne som preskúmala tvoj kočík a došla som k záveru,že mi klameš. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to nemôžu byť nafukovacie! to vobec tak nevyzerajú! určite sú nafukovacie?????
19. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi :grinning: :grinning: :grinning:
ja mám pri tom zatvorené oči a nedýcham radšej. len to rýchlo preglgnem. :grinning:

A môj malý to popíja z fľaše. Mu vravím, že pije dobrý džúsik :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bella, to dobre ho manipuluješ odmala! :grinning: :grinning: :grinning: dobre robíš, neskôr sa ti to môže zísť pri komplikovanejších výmysloch!
19. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka, ja sa ti nevyjadrím ku kolieskam CAm.
Ja mám traktorky nafukovacie :wink:

btw. peg perego nemá náhodou nafukovacie?
fuuu cesnak a cibula boli moje najoblubenejsie pochutiny... ale teraz blee a moj drahy mal vcera na obed nejaku cesnakovu blbost a v noci som sa normalne zobudila, co sa mi asi hodinu snivalo, ze v celom dome strasne smrdi taky zle straveny cesnak a ja chcem ulozit vecicky, cistucke oprate do skrine a vsetky skrine (inak nemam ziadnu skrinu, ale v sne sme uz mali zariadene) ked som otvorila, smrdeli od cesnaku fuuuj... az potom ma napadlo sa zobudit a vyvetrat... este teraz mi je nagrc z toho
oacka 100%ne :grinning: :grinning: totiz chcela som od predavaca, aby mi ich vymenil a ze potom ten kocik vezmeme... tak mi na nich ukazal ventilcek :slight_smile:
19. feb 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja teraz nemôžem cibuľu, je mi z nej zle ešte týždeň. ale cesnak môžem. dnes mi je ale čuddne na žalúdku... neviem, či sa mi nevrátia nevoľnosti! too preto,že už som sa tešila,že prešli. :frowning2: :frowning2:
oacka chvalabohu, krpatý mi všetko zje aj vypije. Všetky hnusné sirupy - kalciový, sinupret chutí tiež divne, láduje kadejaké čudné sójové nátierky (STANKA33 písala, že jej tiež chutia) :wink: no proste hocičo už ochutnal :grinning: :grinning: :grinning:
bella ake super, ze deti nemaju vlastny usudok na to, co je dobre... :grinning: :grinning: :grinning:
teraz je ta 1/4 tonova tehula
19. feb 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem si to spravit. drzte mi palceky :confounded:
no keď on to všetko premieňa na čistú zbojnícku energiu, nie? :grinning: :grinning:
cesnaková nočná mora :grinning: :grinning:

mnam langoš s cesnakom by som ešte šupla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok