• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
ja mam tiez dnes tazsi zaludok... ale rano som zistila, ze uz len kilo mi chyba k povodnej vahe :frowning2:
19. feb 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bella tomu ver... dnes som ho hned ocuchala, ked prisiel z roboty... dnes sa asi vyspim
19. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DUGI mi napadlo, náhodou lanza biela nemá v sebe optické rozjasňovače?

je pravda, že keď sa vecičky perú v slize, nie sú také krásne žiarivé. Zas na druhej strane nemá bejby na tele naozaj žiadnu hnusnú chémiu. Niekto pridáva ešte raz pláchanie s octom. A aby aj prádlo trošku voňalo, kvapka nejakého vonného oleja a je to :sunglasses:
joj, ešte som stihla tú veľkú tetu jedným okom. hne´d mám lepší pocit a hneď som si natrela bryndzovú nátierku na rožok. :grinning:
oacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja sa prave dlavim udenymi nitami... zaujimave je, ze toto udene mi nevadi...
19. feb 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru oacka. ALE minule ako som sa tu na neho sťažovala, hneď sa trochu polepšil :grinning: :grinning: :grinning:
asi by som to mala robiť častejšie - no ale kto by to čítal, že ? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa tie detské výčiny náhodou celkom zaujímajú, nech viem, do čoho ide. aj keď sa hovorí,,že dievčatá sú kľudnejšie.
19. feb 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj drahý nevyvenčil psa! ja s ňou nejdem,nech spraví mláčku,aspoň ju bude musieť utierať!!!! :angry: :angry:
19. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máte podelené služby?
našťastie naša lilitka je čistotná a netreba ju venčiť. Ona sa ani na balkón nejde dobrovoľne poprechádzať :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem hupnúť do sprchy, nech zo mňa padne únava
19. feb 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to je mačka, predpokladám? ja už večer nejdem vonku,aby som niekde na chodníku nespadla... no ale keď manžel beží za kamošmi,tak mu je jedno,či spadnem... :frowning2:
19. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemozem povedat krive slovo na draheho v tomto. ten venci stale. a vecer ja von nechodim, bo ja som taky strachoprd. pri nas byvaju hociaky trotli :frowning2: tak mam stres :slight_smile: drahy chodi poctivo. mame trosku vacsieho psika, tak chodi 4-5x za den. ja za to robim papat :grinning:
19. feb 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka ale nieeee nie je... ja psov vencim nastastie tak, ze otvorim dvere a oni si pobezkaju... ale co z toho, ked sa mi aj tak Lara vysere do chodby do rana
19. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša chodí 2x, je to lemra a my tiež. ona celý deň spí. včera chrápala ako starý chlap!
19. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz neviem co s nou... Baso nastastie nie... no ale curance su u nas na dennom poriadku... neviem preco to robi...
19. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som skusala asi vsetko.. :cry: :cry:
19. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo nie je, maxi? chceš povedať, že bellino čistotné zviera je pes? a kam ciká? a prečo ti tvoj maznáčik okadí chodbu? naša to robila,len keď bola chorá, chudera. a furt na koberec! lebo podlahu nemohla dobre pohrabkať! :angry:
19. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to keby si pocula nasu chrapat :grinning: niekedy neviem, ci to je drahy alebo mala :grinning: mi mame pitbulla. ti chrapu jak besni :grinning:
19. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ako prežiješ, že cikajú v dome??????????????????????????? ja bych to bila!!!!!
19. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej cicuška. V podstate je to mačkopes. Chodí stále za mnou ako psík. Plemeno ragdoll, povahovo niečo podobné ako labrador. Je úplná kľuďaska, hodí sa k deťom. Dokonca sa používa aj na felinoterapiu. To je liečenie hladkaním mačičky. Podobne ako je hipoterapia (koníky) alebo kanisterapia (psíky)

Keď sme dali Peťka spať do detskej izbičky a v noci sa prebudil, ešte kým začal plakať, už bola pri mne na posteli a ťukla mi ňufákom do tváre, že mám vstávať. :dizzy_face: :dizzy_face: Je to proste náš miláčik.
19. feb 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vaše zlatíčka sú také pažravé??? naša sa vzchopí,len keď počuje šušťať akýkoľvek sáčok, lebo myslí, že je to automaticky jedlo.
19. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxara super tabulka:slight_smile: pekne si to spravila....

a kolko nas tam je vela.....waw ale prevahu asi maju chlapi:slight_smile:
19. feb 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, ragdoll sú ako hračky, nie? také mäkkučké. ja som veľmi chcela mačku,ale každý ma odhováral, že ke´d chcem otehotnieť,tak mačku nemôžem, bla,bla,bla...
19. feb 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opustam vas kocky... uz mi pojde panelak. a idem potit skvely cibulkovy cajik :confounded: tak zajtra... prajem pekne sny a nech vas trosku okopu babatka na dobru noc :slight_smile:
19. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janat,máš môj obdiv! dúfam,že ti padne na úžitok a zajtra budeš fit!!!!! :wink:
19. feb 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janatt ja som nieco podobne mala pred 3 tyzdnami a bioparox mi pomohol...aj teply caj....

inak baby ako viete ze v brusku sa vam babätko hybe? pokial to niesu kopance myslim.....ako rozoznate prve pohyby.....?
19. feb 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som dve hodiny u kadernika a vy ste stihli 5 stran... hadam stihnem zajtra precitat :slight_smile:

dneska idem skoro spat lebo som unavena, takze dobru noc.
19. feb 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka :slight_smile: ze nie je mu to jedno, ci spadnes... len sa mu nechcelo ist zo psom..ja som tiez hrala skleroticku hlupanu, ked som sa ponahlala za frajermi... potom vencil oco...
a ja fakt netusim, preco to ta hlupana robi... ci ziarli alebo co... asi aj Baso si uz pisne, ked vidi, ze aj Lara... ale som v koncoch... ja som ju najprv vyhresila, nos som jej namacala, novinami tlkla, potom som ju celu zbila jak sirotu, potom som na nu uz len naziapala, ze moje bubienky mali co robit a hned som ju vyrazila von, potom uz vsetko som skombinovala a nakoniec to dospelo do toho, ze zostala prepnuta... vysrala sa na chodbu a prisla za mnou, lahla si na chrbat a zacala skucat... a pritom chodi von o 22tej a rano hned o 5tej... ja neviem... tak teraz to uz robim tak, ze si to nevsimam, ale ked sa nevyserie ani nevysti, tak som rano k nej uplne dobrucka, milo sa prihovaram a tak... a ked sa vyserie, tak sa nedozije pekneho slova... a hned ide von a je tam az dokym ja nepoviem, ze moze ist dnu...
19. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša je taká trubka,že keď dačo vyparatí, tak sa tak previnilo tvári,že hneď viem, že dačo spravila, tak idem hľadať... poza gauč, za fotel, za košík a tak...ona má probĺém so žalúdkom, tak občas grcá, ale to vraj vedľa psov... a keď to nestihnem odpratať,tak to prasa znova zje!!!!!!!!!! fuuuuuuuuuuuuuuuj!
19. feb 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej aj nasi grcaju, lebo od nudy zeru svoje deky, alebo Lara zvykne osupat tenisovu lopticku a to zlte chlpate zozerie...
19. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok