Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
17. jan 2011

@zuzik1983 🙂 dik

katty17
17. jan 2011

@kafoditka - domi tak toto ja vobec neriesim. nejako ma to vobec nerozculuje . poznam teda roznych chlapov z posiliek ( hrubokrkych, ochkacich, narcisov, kulturistov, normalnych ludi... proste celu zmesku ) ale nikdy som sa nad tymto nepozastavovala. pokeciam si tam s hocikym ale v prvom rada si tam riadne odcvicim. v kazdej posilke su vsetky tipy ludi 🙂 . astru poznam dokonale nakolko som tam vyrastala 😀 dokonca v nej robia kamarati . tak asi aj preto to nejako nevnimam. ale mas pravdu ze ked som chodila do golemu tak tam som si vsimla babule ako sa skor fintia do fitka akoby si riadne odcvicili 😀

kafoditka
17. jan 2011

@maxara Peti dakujem 😉 ale to je iny typ, mne sa paci liteway... pocuj a Ninka ma ten zubcek uz cely vonku? Taky, ze ho aj citis palcom?

@katty17 v astre bola cvicitelka body worku taka nizucka babenka, ona sa dostala do Vyvolenych a tu som ja zrala.. ta vedela tak vyhecovat, ze som odchadzala uplne znicena, az sa mi na schodoch podlamovali kolena 😀 ale akyyyyy dobry pocit to bol.

merikac
17. jan 2011

dobry vecer baby,,Emma spi- a ja z tolkeho rprekvapenia, nod radosti neviem co s nacatym vecerom 😀 idem vas precitat,,co sa nove udialo

merikac
17. jan 2011

@zuzik1983
@kafoditka emma ma uz 7- ale na 4 ju vobec nedostanem 😠 - ona sa sice dotulení kam chce,,ale tu prdel od zeme nezodvihe-,iba ak sa taha na nohy 😀

kafoditka
17. jan 2011

@merikac Marianka maly ma dnes sedem mesiacov, tak mi dal pekny darcek k vymesaciu 😉

kafoditka
17. jan 2011

@bambola Mati ty co, ucis sa??

katty17
17. jan 2011

@kafoditka - domi cvicitelky aj trenerky tam mali vazne dosto dobre. ale najlepsou cvicitelkou tam je Jarka. taka mladucka, malicka a velmi energicka babulka. ona je zamerana hlavne na tea-bo 🙂 tak ale ta vie riadne vyburcovat atmosferu. vrelo odporucam 🙂

katty17
17. jan 2011

baby, ta moja mala potvorka takmer nic take nerobi. dnes sa mi pretocila ale to bala asi tiez len nahoda 😀

katty17
17. jan 2011

baby, vy to s nimi nejako doma cvicite ale to zacnu robit sami od seba?

katarina7777
17. jan 2011

Caute maminy , kedze mam teraz cviciacu maniu tak som si spomenula co som cvicievala pred tehotenstvom, a podelim sa s vami .... tu je link:

https://www.youtube.com/watch?v=dLF6JJAcjGE

brusko
a odporucam aj zadok

https://www.youtube.com/watch?v=_7xjdVOTbjY


a boky

https://www.youtube.com/watch?v=RGq2Nz5ij8s

a vlastne vsetky cvicenia, ja som s nimi bolo pred tehu vo forme 😉

cviky su perfektne vysvetlene a su netradicne , cize neni to nuda

Este 20 minut makacky a potom si za odmenu s vami pokecam 😀

merikac
17. jan 2011

@kafoditka tak to verim, si mala z toho taku radost,,az sa cudoval, ze co sa tak na neho vyskieras 😀

karinnka
17. jan 2011

Ahojte,vidim,ze Vase ratolesti su uz zubate 🙂 My nemame este ziaden zubok 🙂 Emmus sa tak smiesne tmoli na brusku,toci sa dookola ale na brusku sa vpred neposuva,ale verim,lze raz to dokaze 🤐 😵

@maxara malicka je krasna v novych satockach 🙂
Dievcata ako vam dosli prachy za december?Ja som bola do 16.12 na materskej a potom na rodicovskej.Ma mi dojst alikvotna ciastka za tie dni co som bola NA materskej plus rodicak?Dosli Vam prachy aj ked Vam nedoslo rozhodnnutie?Dakujem

Tiez pozeram sportove a golface ale akosi sa bojim tych malch koliesok.
Pekny vecer....

bambola
17. jan 2011

@kafoditka ale cosi, tuto s mojou buchtoskou sa zabavam 🙂
ale musim sa pochvalit, ze dneska papala ryzovu kasu s MM a slivkovou hippkou a malo uspech 😵

inac ja som kedysi chodievala do golemu na tae-bo a bolo to uplne super, precvicoval to taky mlady chalan, nepamatam si uz meno ale perfektny bol 🙂 tae bo sa mi dost pacilo 🙂

gagarinka
17. jan 2011

Ahojte, sorry, ze vam sem zase raz skacem, ale chcem sa spytat - prevarate dojcensku vodu, z ktorej robite mlieko? Ja som doteraz prevarala, ale mala bude mat o tyzden pol roka, tak zvazujem, ze sa na to vykaslem. Tym skor, ked ta voda je neperliva.

katarina7777
17. jan 2011

@karinnka aj my sme este bez zubkou 😉

karinnka
17. jan 2011

@katarina7777 Tak som rada ze nie sme vynimky🙂

katty17
17. jan 2011

@bambola - mati , nevolal sa Jany ? 😉

katarina7777
17. jan 2011

@maxara ninka je kraaasny baklazanik 😀 na spapanie 😀 😀

@kafoditka filipko je sikulka, bude to mojho ucit na stretku.

Leo bol dneska klasicky 10 minut v choditku pokial som mu pripravovala jest a zdvihnem zrak od hrncov a on si uteka v choditku cez celu kuchynu, naucil sa davat kroky a potom sa predvadzal a nervacil ked do niecoho narazil a nevedel ist dopredu 🙂 tie deti nam tak rychlo rastu... naozaj si musime uzivat kazdy den.

katty17
17. jan 2011

@bambola -- mati ty uz davas kasicku? nezacali ste s prikrmom len nedavno? co vsetko uz papate? desiata, obed? ci?

kafoditka
17. jan 2011

@karinnka maly ma o mesiac viac ako Emmka a stale je bezzuby 😉
@gagarinka vodu z vodovodu samozrejme prevaram, ale ked som zarabala mlieko dojcenskou Luckou, tak ta sa prevarat nemusi..

kafoditka
17. jan 2011

@bambola Mati, mojho maleho slivkova hippka zapiekla.. 😕

kafoditka
17. jan 2011

@katarina7777 Katka, ja som na to stretko celkom slusne zvedava, ved ked sme boli naposledy, uz vtedy tam bolo rusno, ale teraz nas bude 2x viac - to bude hotova skolka 🙂

kafoditka
17. jan 2011

@maxara kde trcis??

meruska
17. jan 2011

@karinnka mne dosla alikvotna cast za matersku aj 256 rodicak a rozhodnutie dodnes nemam 😀
inak ani my este nemame zub
a este preco zhanas sportovy kocik? idete zas menit?

mirka285
17. jan 2011

tak dievcata,mam odcvicene 🙂 mne chlapi v posilke nevadili,ale ja som chodila tu u nas o Rolanda,takze tam sme sa vsetci poznali,do Golemu a podobnych posilovni hlavne v nakupnych centrach by som v zivote nesla,neznacam tie trapne chuderky co maju kilo make upu na sebe a len sa tam promenaduju 😖

mirka285
17. jan 2011

baby moja Linda nemoze vobec baban,ani kusok,ona sa z neho vobec nevie vykakat...

katarina7777
17. jan 2011

@mirka285 aj lea dost banan zapeka, cize ani ja mu ho nedavam.

katarina7777
17. jan 2011

@kafoditka domi zmestime sa, ved budeme vsetky schudnute 😀 😀 😀

kafoditka
17. jan 2011

@mirka285 Miri a ty si to dvd Lenky zakazdym pustas? Sak to uz musis vediet naspamat 😀

oacka
17. jan 2011

@gagarinka ja už nepreváram.
@mirka285 Kristínka práve z banánu pekne kaká

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre