• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@katarina7777 :grinning: len si ozaj neviem predstavit to parkovanie pred domom..
17. jan 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinnka ja som tuším od 16.12. na rodičáku,,prachy mi už došli, rozhodnutie nie. ešte aj z roboty mi dačo došlo - asi materská?
17. jan 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ja sa uz strasne tesim na stretko, len aby nam este vyslo pocasie a nebola ziadna fujavica :unamused: , potom sa dohodneme co kazda prinesieme, mne je to v podstate jedno ci sladke, alebo slane, varene alebo nejaky salat.... mali by sme zalozit sukromnu skupinu "Pripravy na mega stretko" a maxinku do neho nepustime aby mala prekvapko :grinning:
17. jan 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka no tak to parkovanie bude zabavne, hlavne kto pride posledny :slight_smile:
17. jan 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka jasne ze si ho pustam,a viem ho naspamat,ale cvicim to s nou kvoli tomu aby som vedela ako dlho mam cvicit tie cviky...Lenka je moja najvacsia kamoska teraz :grinning:
17. jan 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 lebo neodvrava :wink:
17. jan 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 este budu Maxi susedia upodozrievat, ze jehovisti maju nedelny zraz u Valuchovcov :grinning: :grinning:
@mirka285 nooo ale vdacna kamoska, co ti aj postavu tvaruje :wink:
17. jan 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim povedat Gabovi nech mi to napali,aby som mala v zalohe ked sa zodere :confused:
17. jan 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase som si zarobila lebo sa mi pokazila klavesnica na pocitaci a mm ze nech si kupim novy lebo tento uz mam asi 4 roky, normalne mi bude smutno za mojim bieluckym Macom :frowning2: teraz si chcem kupit ten tenucky Mac Air, lebo ja pravidelne balansujem s malym v jednej ruke a pocitacom v druhej. Ta klavesnica asi posla od toho mlieka co sa mi na nu podarilo vela krat vyliat... hups . :unamused:
17. jan 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 aaaaano jany :slight_smile:
no my sme zacali s prikrmami pred styrmi tyzdnami (na vianoce :wink: ) ale teraz jej kasicku davam preto lebo sa mi zda, ze by este papala. hlavne vecer vytiahne prso niekolkokrat a stane sa aj ze nemam mlieko. tak som jej dala kasicku nech je pekne napapkana :slight_smile: ale to je nemliecna ryzova, mliecnu by som jej este nedala
@kafoditka :confused: mne prave bolo poradene , ze zo slivkovej sa mi vykadi. chuda uz dva dni nekadila, a kadi sa jej tazko tie sulce, tak jej aj prikrmy teraz robim redsie ale chcela by som do nej nasankovat cajik. kvoli zapekaniu jej uz nebudem davat brokolicu a karfiol, banan sem-tam lebo ma velmi rada. no uvidim ako zareaguje na tieto slivky.
17. jan 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola vidis to, Lindusku bana zapeka a zasa Kika sa z neho paradne vykadi... :grinning:
17. jan 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 Kati pekny je,som ho pozerala teraz,ja mam tiez taky malicky,aspon ho vsade mozem vlacit so sebou...
17. jan 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tiez nela nevie vykakat z banana, a ani ho nemusi, sa ksichti.... velmi lubi broskynovu hippku a dnes mala prvykrat hrusku a aj tu moze :wink:
@kafoditka @katty17 ja som robila paaar rokov popri skole v posilke a stretla som sa tam s baaars s kym. Ale nenadavam na tie roky tam stravene, boli sme super partia :wink: :wink:
17. jan 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola a bambula sa ti v noci nebudi casto na prso, lebo nasa ma najhorsi spanok do tej tretej rana, potom uz zaspi az do takej siedmej, osmej, ale do vtedy je aj styri razy hore a to si len cucne a spi dalej, takze to nebude tym ze je hladna, ale sa chce iba ukludnit.
17. jan 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta mne sa tiez budi v noci ale tiez len na ukludnenie. po zaspati musim k nej este zo dvakrat a v noci raz-dvakrat ale o kolkej netusim ja len vystrcim prso :grinning: sa mi zda, ze naozaj sa napapa az o takej 5-6rano
17. jan 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
sa vzdy tesim na vase pisanicka
Tak my sme dnes cela family vyrazili po lekaroch, teda vlastne MM robil iba sofera...
Takze Misko kontrola u plucnej OK, len MM vykecal ze neberieme zodac, tak som zvedava, ci nabuduce neschytam :unamused:
Julka na kontrole na rehabke, vraj keby som nepovedala, ze bolo prechodne zhorsenie, tak by nas dnes uz ukoncila takto cvicime este mesiac...tak neviem, ci si to skrutenie uz iba ja namyslam no ale tesim sa, lebo uz aj cvikov nam opat ubudlo, od pond. uz iba udrziavaci rezim tak dufam, ze uz regres nenastane :slight_smile:
nasa tur po lekaroch skoncila u zubarky... tak som lahsia o 1 nerv a teraz beham po svete s otvorenym zubom a liecim si zapal dasna :frowning2:
17. jan 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no presne, vystricim prso ona si cucne a spime dalej, cize mala spi s vami ci ju prekladas do postielky??? mna nejak boli prso a okolo bradavky to mam take cervene, asi mi nachladol, lebo mne sa v poslednej dobe dost casto stava, ze sa zobudim na mrncanie a prso vonku hole, cize ja zaspim a neprikryjem si ho :pensive:
17. jan 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska tak vlastne je vsetko v poradecku :wink: teda az na ten zub :unamused:
17. jan 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska same dobre spravy :wink: :wink:
17. jan 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola
@noemarta mna sa budi teraz extremne casto, aj po hodine...cucne si a spi,
ale niekedy sa zobudim, ze co tak dlho taha , tak jej vyberiem, nech nedudluje a ona spusti rev, tak pozriem na hodinky a zistim, ze sme spali dve hodky s cicikom v puse, cize je zase smadna
Adekvatne k tomu som potom rano vyspata :angry: a strasne ma bolia krize :frowning2:
17. jan 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska presneeeeeeeeeeee chrbat mam uplne v cajchu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
A presne, dost casto sa mi budi, ale tak ona len cucaaaa, sem sa napije riadne :wink:
A teraz ked jej ide ten zub, tak radsej som sa na hodinky ani nekukala, ale mala som pocit ze je co 20 minut hore.
17. jan 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285
@noemarta tak tak, az na ten zub a vraj to liecenie bude na dlho a zubarka zahlodila, ze o chvilu bude mat v ustach cintorin...si mohla odpustit taku poznamku :angry:
17. jan 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta joj to ja v ramci tej jej hodinky spanie, este nahanam s cumlom
17. jan 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska fuuha, tak ja som bola po 5tich rokoch u zubara ked som bola tehu, a povedal, ze uz daavno take pekne zdrave zuby nevidel, dufam ze to bude aj nadalej. :wink:
17. jan 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja som bola u zubarky ked som bola tehu a to po 13tich rokoch :astonished: :astonished: ja som bez kazu a bez blomby ale za to krive to mam naporaaadek :angry: :pensive:
17. jan 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja spat, lebo kto vie aka bude tato noc, ked uz cez den bola mrzuta, chuda moje. :frowning2: dobruuu.
17. jan 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka dobraaaaaa, tak zas nemozes mat vsetko dobre, pekne, zdrave :sweat_smile:
17. jan 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta o com peknom rozpravas??? :confused: :grinning:
17. jan 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta
@kafoditka tak to vam zavidim, ja mam zuby pekne, ale nezdrave :frowning2: :frowning2: :frowning2: asi genetika robi svoje :cry: :cry: :cry:
17. jan 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska vidis to, nikto nie sme dokonaly :wink: ja by som chcela zasa rovnejsie...ale to sme my zeny. Stale by sme nieco na sebe vylepsovali, menili, furt sme s niecim nespokojne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jan 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok