Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
18. jan 2011

@maxara uplne suhlasim 🙂

tinaki1275
18. jan 2011

@alllexa no hadam ste si smolu uz v minulom roku vycerpali aj na tento.. 😉 ja som tusila ze sa moze nieco stat a ked som bookovala letenky tak sa dalo extra dokupit poistenie za 25,eur ak chces prebookovat cosom aj urobila nastastie...no dufam ze sa uz nic nezamota.. 🙂

mirka285
18. jan 2011

@luciana157 5 mesacne babo je velmi malinke na sedacku druhej kategorie....jedine ze mas tu od 0-18 kg,lebo ta od 9-18 kg urcite nie je este pre nu vhodna....take male babo by malo jazdit este v protismere jazdy..a kolko vazi tvoja Linda,ze sa ti nezmesti do vajicka...moja sa tam zmesti uplne v pohode este najblizsie tri mesiace,to,ze sa jej tam nepaci je dalsia vec ☹

maxara
18. jan 2011

@mirka285 s tymi horoskopmi?

mirka285
18. jan 2011

@maxara ano...ja si to presne tak vysvetlujem,ja som typicky blizenec,segra totl rak a Gabo hnusna panna,ja na horoskoy verim...

monline
18. jan 2011

@maxara a čo si myslíš (vieš) o váhach?

monline
18. jan 2011

@tinaki1275 sa ti to pekne zamotáva, chúďatko, len nech sa jej rýchlo polepší..nemôže mať teplotu zo zúbkov? aby to bolo zo zadočka, to by tam musela mať teda poriadny zápal...zlepšuje sa jej tá zaparenina? pľuzgieriky už nemá?
@alllexa snáď aj vy konečne budete v poriadku, držím palce ... Daniel by mal dostať očkovanie vo štvrtok, tiež sa už lekárke nepáčilo, že prešla dlhá doba odkedy dostal to prvé..tam je nejaký limit, aby to malo správny účinok..

mne malý pred chvíľkou zaspal..nezvykne spať o takomto čase, ale cez deň spinkal menej ako zvyčajne..tak nech si schrupne, možno budeme dlhšie hore, ale to nevadí...o čom ste písali? skúsim čítať dozadu

bambola
18. jan 2011

tak u nas ma cucatko velky uspech, hlavne s bananom 😉 uz ako to vyzera po dopapani je druha vec 😀 hlavne, ze mala bola spoko 😉

monline
18. jan 2011

@bambola nádherná je..tie očká modré veľké jej svietia..a spokojnááá 🙂

maxara
18. jan 2011

@monline vahy? no co ja viem.. myslim si, ze vahy su vahave.. nevedia sa rozhodnut, stale vsetko zvazuju, robia si pre a proti, kym sa rozkyvu k rozhodnutiu, tak to trva.. obcas je uz aj po funuse.. ale su vtipne a ked chcu, tak aj zabavne.. a posobia inteligentne, mozno preto, ze sa dost zamyslaju nad vsetkym.. ale teda rozhodne by som s nimi nic nekupila, lebo ja blizenec by som chcela vsetko a vaha by si nevedela vybrat, co vsetko 😀 😀

@mirka285 😝 panna chlap.. no dovidenia

monline
18. jan 2011

@maxara 🙂) celkom trefné ..

mirka285
18. jan 2011

@bambola krasne ocka ma a hlavne ty nemas problem definovat farbu...modra ako nebo..

maxara
18. jan 2011

@monline to si ty? 😨 😅

kafoditka
18. jan 2011

@maxara dokonale si opisala vahu - moju sestru a suhlasim, ze panna chlap je uplne najvacsia katastrofa, zila som s takym 5 rokov 😝 😝 (grcajuci smajl)
Baby tak ja som bola s malym pol dna vonku, ked bolo tak nadherne 🙂 Ja uz chcem jar..

maxara
18. jan 2011

@bambola 😵 ja ho uz mam tiez na ceste 😉

kafoditka
18. jan 2011

@bambola neskutocne krasne ocka ma Matka, nadherna je 😉

tinaki1275
18. jan 2011

@bambola mala je uzasna.. 😀 cucatko som objednala aj ja ,caka ma u mamy .. 🙂
@monline no stale to ma cervene hlavne zpredu a take akoby zhrubnute na povrchu ..je to zapalene a dr.mi dala nejaku kortikoidovu masticku ,co sa mi velmi nepozdava..zda sa mi to trochu prisilne na nieco take..este budem davat 1-2 dni repikovy kupel a vetrat a vela mastit a uvidim ci dam ten kortikoid..

maxara
18. jan 2011

@kafoditka 😀 😀 😀 moj sef je panna 😝 😝 😝 (taktiez grcajuci smajl)
PS tento smajl 😝 skoro vzdy pouzivam ako grcajuci

mirka285
18. jan 2011

@kafoditka no Gabo je panna,obcas je to otrava s nim ale celkom to zvladam...ale asi preto,ze ja som blizenec 😀

maxara
18. jan 2011

@mirka285 jedine preto, ze si blizenec 😉

mirka285
18. jan 2011

@bambola inak som myslela,ze to cucatko je nato aj dobre,ze dieta sa nezaspini 😀 hups,som sa velmi mylila....

kafoditka
18. jan 2011

@mirka285 ved som ti chcela akurat napisat, ze velmi zalezi od toho, akeho znamenia a povahy je druhy partner... ale ja som mala byvaleho rovnakeho znamenia a cista psychiatria 😝 😝 dodnes lutujem, ze som s tym neprastila skor... 😠

monline
18. jan 2011

@maxara hej, ja som váhy 🙂 ex bol blíženec a muž je kozoroh...ževraj váhy si najviac rozumejú s blížencami a najmenej s kozorohmi 🙂

monline
18. jan 2011

@tinaki1275 v tomto sa vôbec nevyznám..no ale ktovie, či už nepotrebuje silnejšiu mastičku?

alllexa
18. jan 2011

@maxara - myslim si, ze u hociktorych 2 nahodne vybratych ludi sa da najst nejakych 5 spolocnych vlastnosti🙂 Fakt ja mam zase tu skusenost, ze aj ludia narodeni v ten isty den mali uplne ine vlastnosti, no ale Ty mas asi inu.
Podla mna je zivot viac o slobodnej voli - keby bolo vsetko len hra osudu, tak by nemalo vyznam snazit sa, napr. zarobit si, najst si partnera a pod. Teraz to prezeniem, ale podla mna to nie je o tom, ze budem cele dni lezat doma a budem mat stastie a stretnem toho praveho🙂 I ked Ty si asi myslela nieco take, ze treba sa aj snazit, ale treba mat aj nejake stastie. A taktiez si myslim, ze urcite veci, ako su nejake nehody, osudove stretnutia a podobne, nie su nahodne. I ked ja osobne verim, ze aj to stastie sa da trosku ovplyvnit, napr. modlitbou. Pre Teba su mozno za niektore veci zodpovedne hviezdy a znamenia, alebo osud, pre mna je ta moc v rukach Stvoritela. No, trosku som sa tu otvorila.

@monline - a Tvojho maleho preco nechceli ockovat skor?

booklover
18. jan 2011

@tinaki1275 my sme mali mesiac katastrofalne zapareniny, vyskusala som xy masti, kremov, kupelov... ten kortikoid nas zachranil. vdaka Bohu zan.

denisse
18. jan 2011

@bambola
daj prosim este raz link na to cucatko, nech skusim pohladat aj tu v CR .. alebo aspon nazov pod ktorym sa predava .. diiik

monline
18. jan 2011

@alllexa pretože najskôr mal len nádchu, tak sa to odsunulo o týždeň a potom už mal zápal priedušiek...tak sa to stále posúvalo, už teraz ho dúfam zaočkuje

bambola
18. jan 2011

@denisse deni ja som to kupila od jednej pani na mmb
tuto
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10278201

ale vseobecne ak das na mmb cucatko tak ti to isto najde. toto co mam od tej pani je americka znacka, niezeby som si potrpela na veci z U-S-A (kdyz neco neni z U-S-A tak se to panu nelibi 😀 😀 😀) ale bolo najlacnejsie 😉

bambola
18. jan 2011

@maxara @monline @kafoditka @mirka285 @tinaki1275 dakujem 🙂 no ociska ma modre ako nebicko ale od naroddenia je zosvetleli. ja som ako decko mala tiez modre take pekne ale v cca 12-14 rokoch sa mi zmenili na taku nedefinovatelnu modr-zelenu, ale dovtedy som bola okana 😀 😀 mohlo by jej to ostat 🙂

@kafoditka no ako vidis zababre sa ale neni banan po celej miestnosti, iba na dietati a blizkom okoli 😀 teraz som jej to dala aby som sa vklude navecerala 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre