• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@monline ale prt, este sa tu natahujem s malou :angry:
18. jan 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maly mi konecne zaspal, tak sa vrham na net a medzitym navliekam koralky:slight_smile:

Co tu kritizujete panny, tak moj brat je panna a je celkom fajn:slight_smile: Ale je pravda aj to, ze aj jeden moj ex bol panna a to bol veru tazka povaha:slight_smile:

@gabika41 - to si myslim aj ja - ze kazdy clovek tu ma svoju ulohu, a to dava zmysel zivotu kazdeho cloveka.

@noemarta - no aj ten moj si cucne a potom spi dalej, nastastie:slight_smile: A dievcatko mas pekne, ved to vidno aj na ockach a mihalniciach!:slight_smile:

@oacka - presne to si myslim, a niekedy je tazke rozpoznat Boziu volu (to, co je pre cloveka v tej chvili spravne spravit), ale da sa to...

@maxara - zajtra sa drz, nech to uz mas za sebou a nech Ta potom netrapia bolesti...

@adelaine - jej, chudatko:( Drzim palce! My sme mali ist tiez zajtra k lekarke na Kramare, ale pojdeme az vo stvrtok, lebo mm musi byt v praci...
18. jan 2011 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ta este zuruje? :grinning:
18. jan 2011 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac už teraz mirke odišli chlapi z domu? no - tá si to teraz riadne vychutnáva :slight_smile: začnú jej chýbať až nebude mať komu vynadať :grinning:
už aby sa spánky dali do normálu..mne aj ked normálne večer zaspí, do polnoci sa tak často budí a ak tam nie som, preberie sa úplne a potom je hore aj dve hodiny :frowning2:
18. jan 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola a ako stojíš s učením?
18. jan 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa čo práve vyrábaš?
18. jan 2011 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ja uz neviem co snou :frowning2: mixluje ju na vsetky strany, unavena, sucha oci a nic :frowning2:
18. jan 2011 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola presvihli ste cas spania a teraz je taka unavena, ze nie a nie sa utrepat a miestami vyzera dokonca maximalne cula??- to poznam,,,,,
@monline presne tak to bolo,,ani pohnut sa od nej,,ale to bol uz prechod k lepsiemu,,,tie deti su fakt ako cez kopirak
18. jan 2011 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac tiež ma prekvapuje koľko podobností si tu prečítam..fakt majú svoje obdobia...
a to s prešvihnutým časom spánku poznáme...potom je to 100x horšie :frowning2:
18. jan 2011 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ozaj uz som sa ta davnejsie chcela spytat ako si dopadla s preplatenim dllznej "mzdy" za vykonanu pracu a vratenim penazi?
18. jan 2011 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac nevidela som ani cent...nechcem to opisovať tu, skôr na fb či do sukra, nechcem verejne
18. jan 2011 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac vyzera to ako presvihnute ale v skutocnosti nieje, proste je takato posledne dni, nevie zaspat. uz ju ukladam od osmej. najlepsie zaspi vonku, odstavim ju pri dome a spi v kociku 3h, no a vtedy sa ucim :grinning:
18. jan 2011 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline sukro, aj ja chcem vediet
18. jan 2011 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase nam srnky behaju nad domom lebo psy su ako besne, bresu jak zmyslov zbavene :angry:
18. jan 2011 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tri hodky v kočíku? zlatá..tak vie aj pekne spinkať :slight_smile:
18. jan 2011 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline jasan,,chapem,,tak ved sa vykecaj,,do sukromnej,,,ja si musim ist lahnut,,som sa pristihla,ze som prispala nad pc- @ nechapem preco maju problem zaspat - mne to problem nerobi :grinning: :grinning:
18. jan 2011 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobu noc baby
18. jan 2011 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jan 2011 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac dobrú noc :slight_smile:
18. jan 2011 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline to som teraz zistila ako som u nasich , ze ked ju necham von tak pekne potiahne :slight_smile: no len skoda, ze v BA ju nemam kde nechat :unamused: ked pridem z von. lebo takto hodinku kocikujem a mam dve hodinky cisteho casu na ucenie. postavim si kocik tak , ze rovno vidim z okna a som kludna :slight_smile:
18. jan 2011 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola mne spí v kočíku len hodinu,..on sa preberie a ked zistí kde je, tak už nezaspí..musela by som s ním v kuse dve hodiny chodiť, aj to neviem, či by spal..ale ked spí na mojej posteli, zamrnčí, dám prso, napije sa a spí dalej, niekedy aj tri hodinky..a niekedy ani prso netreba, len cumeľ
19. jan 2011 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no prave mne teraz cez den nechce nejako zaspat na prse a vecer horko-tazko. ale to preto, ze je strasne zvedava. vsetko musi vidiet a vsade musi byt :slight_smile: cez den nie je tma cize okukuje okolo, teraz vecer som musela zhasnut a aj pocitac vypnut monitor aby zaspala a necumela okolo. urcite je fajn, ze je taka zvedava ale zase aby kvoli tomu nespala :angry: :confused:
19. jan 2011 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola
prebral sa, tak idem zaľahnúť skôr, ako sa celkom preberie..dobrú noc Maťka
19. jan 2011 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no ja uz som bola dvakrat k malej prilahnut a tiez by som si lahla spat, ale nemozem :frowning2: coo uz. tak dobru noc vam obom :slight_smile:
19. jan 2011 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
19. jan 2011 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :pensive:
19. jan 2011 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, ja sa musim pochvalit :dizzy_face:
my sme dnes spali prvy krat celu noc, teda este spime :grinning:
zaspal klasika o pol 8, a papal az rano o 6:45 a spinka dalej....teda potiahol 11 hodinovy spanok a este pokracuje...
ale samozrejme ja som celu noc nespala, uz od druhej som bola hore na kazdy jeho pohyb co som si myslela ze uz uz je hore a bude chciet papat ...chapete, nezvyk :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2011 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska Gratulujem, my si ešte asi počkáme. Ty ešte kojíš??? My hej a kojeným deťom to potom trvá trošku dlhšie. My sme doteraz mali rekord 8,5 hodiny. :wink:
19. jan 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny den, myslela som si , ze idem az dnes poobede, ale Frantisek pise, ze uz aj mam dojst, ze hned.. :sweat_smile: tak neviem.. co mam robit? mam volat nasim, nech pridu a dovezu ma?
sakraaaaaa, ked ja neviem, kedy on zartuje, do riti..
19. jan 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska gratulujem k takému krásnemu spánku - AJ JA CHCÉÉÉÉMMMMMM :wink: My sme ešte stále hore každé 2 hodinky :unamused:
19. jan 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok