Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
19. jan 2011

Baby tak sme doma z poradne. Maly bol pochvaleny ako sikula, a pytala som sa na to trasenie - tak mi pedina povedala, ze je to uplne normalne, deti teraz vela objavuju, spoznavaju, spracuvaju informacie a maju v sebe vela adrenalinu, ktory sa aj takto prejavuje. K jogurtom - odobrila mi to, 7mesacne dieta moze papat jogurt, ale len probioticky cisty biely a nie viac ako raz za tyzden.. Vajecne cestoviny a celkovo vajce do jedneho roka absolutne nepodavat! taktiez ma vyvarovala pred pribinacikmi, milacikmi a podobnymi vyrobkami. No a stavili sme na Mileticku, mamine som som kupila prekrasnu farebnu kyticu 😵 Dnes mame totalne nezdravy obed, ale mam na to strasnu chut - vyprazany syr so sunkou 😝

mirka285
19. jan 2011

@gabika41 do prevarenej vody dam trochu jablcneho octu a s tym si oplachnem vlasy,vraj je to dobre na pokozku hlavy a lupiny,ale neviem to este zodpovedne povedat,lebo dnes som si to dala druhykrat....
@booklover myslim si,z je to cisto tvoja vec do coho balis dieta,ved kozna nech svoje deti bali tiez do coho chce,akurat si nemyslim,ze z jednej jednorazovky by tvoja mala mala take kozne problemy ako opisujes....

bambola
19. jan 2011

@kafoditka kafko ale iba bielko nie? ved vsade sa pise, ze raz za tyzden sa ma maso nahradit zltkom

mirka285
19. jan 2011

@bambola ano iba bielko

kafoditka
19. jan 2011

@bambola ano, len bielko koli salmonele, aj ked salmonela sa drzi na skrupine vajca, ale predsa..

mirka285
19. jan 2011

@kafoditka a ake mate miery?

kafoditka
19. jan 2011

@mirka285 74cm a 9400g.. sme velkaci 😉

kafoditka
19. jan 2011

Inak som bola prekvapena, lebo maly mi pribral za tri mesiace len 1200g, myslela som, ze bude vazit ovela viac..

mirka285
19. jan 2011

@kafoditka my ideme az zaciatkom februara,tak som zvedava ci uz aspon tych 7,5 kila budeme mat 😕 no na vas sa nechytame,ale tak dievca musi byt mensie...

mirka285
19. jan 2011

@kafoditka Domi teraz to priberanie uz nie je take ako zo zaciatku,teraz to uz pojde ovela ovela pomalsie...

kafoditka
19. jan 2011

@mirka285 Doktorka mi hovorila, ze aky je super pevny, ze ma pevne kosti a ze vypada na 9 mesacne dieta 😕

kafoditka
19. jan 2011

@mirka285 Miri ved Linda sa ti pekne rozpapala ukazkovo, myslim, ze 100% mate 7,5kg..

mirka285
19. jan 2011

@kafoditka nemame,som ju vazila doma a ma len 7,2kg...ona papa ukazkovo,jej chuti,ale aj jej dobre travi,takze moc teda nepribera....

mirka285
19. jan 2011

akoze prave mi volala kamoska,ze ma objednala na zubny kamen a pytala sa kolko stoji vycistenie a teraz sa podrzte,ze vraj 70 euri 😕 akoze chudobni nie sme ale zdierat sa nenecham,tak som jej povedala,nech ma pekne odhlasi...u mojho zubara to stoji o polku menejlen ma vytocil ked som bola tehu tak som k nemu nechcela ist,ale veru pojdem,akurat,ze sa urcite nezdrzim komentara,ako ma vtedy nasral...

kafoditka
19. jan 2011

@mirka285 ja mam sukromnu zubarku, bola som tam raz v zivote pocas tehu a potom na zubny kamen a vypytala si 50euri 😠 odvtedy som tam nebola a ani sa nechystam... inak peter mal cely zivot dobre zuby okrem 4 blomb a ked mu spravila hygienu, odstranila kamen a vybielila tak ma problemy odvtedy jak hovado. Citlivost mal v prdeli asi 4 mesiace odvtedy, ma 6 novych kazov a zuby mu tak cudne ztmavli, akoby zozltli, zosiveli, ale nie je to moc vidno, len ked sa zblizka pozries..

mirka285
19. jan 2011

@kafoditka ved ja mam tiez sukromneho,ona je perfektny zubar,akoze lacny nie je,zubny kamen stoji 40 eur,ale nie 70 😕 mna nasral,ked mi prisla pocas tehu kontrola,ze mi nechcel dat papier,ze som bola u neho,nakoniec mi ho dal vtedy obvodak...mna to nasralo z principi,ze chodim k nemu 10rokov a trha sa o jedno potvrdenie...ale je fakt dobry,tak pojdem k nemu,ale sfuknem ho urcite....

kafoditka
19. jan 2011

@mirka285 ty si to mala s tymi kontrolami dost huste, to si pamatam 😠 ale aby robil caviky koli jednemu papieru, ked k nemu chodis 10 rokov, trosku sila.. 😠 mna nastastie kontroly obchadzali.. Miri a treba ti vlastne ist na hygienu? Ved maj uplne krasne biele zuby ...

mirka285
19. jan 2011

@kafoditka no mne strasne krvacaju dasna,pouzivam specialnu zubnu pastu z ktorej bohuzial trosku ozltnu zuby a hlavne som uz rok nebola u zubara...ja si na zubara dost potrpim,tak urcite musim ist..no cely dosraty bol kvoli jednemu papieru,trapko,ale vsak mu poviem,ze mi ten papier dal obvodak uplne bez problemov a kazal mi zo srandy zmenit zubara 😀

mirka285
19. jan 2011

lucim sa,ideme s malou na prechadzku 🙂

kafoditka
19. jan 2011

@mirka285 ja keby som mala odvahu a vedela by som, ze budem dobre znasat bolest, tak si dam jednoznacne strojcek na zuby ale odhovaraju ma, ze su to vyhodene peniaze, lebo som dospela a mam stabilny chrup a zuby sa mi casom zevraj vratia do povodneho stavu.. 😒 cosi na tom bude, lebo kamaratka mala strojcek 3 roky, potom sa rok tesila z rovnych zubov a teraz sa jej to pomaly znova vykrivuje..

bambola
19. jan 2011

@mirka285
@kafoditka baby ja mam tiez sukromneho a ked som bola na 2.kontrole v tehu tak povedal, ze vsetko v poriadku, nemate nic a zaplatila som 13€ 😠 takze si predstavte ako to vyzera ked mi nieco robi 😖

bambola
19. jan 2011

@kafoditka kafko ja ked dokojim tak si pojdem dat vytiahnut spodne osmicky, lebo mi tlacia na tie zuby pred nimi, za prve to dvakrat a viac do roka boli asi tyzden jak svina a pokrivuje sa mi tak cely spodny rad 😠 mm povedal, ze keby mi to vytiahli tak sa ten spodny rad pekne narovna 🙂 vrchne mam v norme ako decko som nosila strojcek 😀 lebo som mala uplne vpredu kvoli cmulaniu palca 😅 🙄

noemarta
19. jan 2011

ahojte holky, my uz sme po prechadzke, nela sice este vonku spi, ale ja uz som vnutry. a dnes sme kludny, v pohodicke, lebooooooooooooooooo Nelke som dnes nasla dalsi horny zub 🙂 🙂 🙂 🙂 @mirka285 sme vas zas dobehli, ta nela prisam vacku opakuje po linde 😀 😀 😀 😀
idem trosku makat, tak sa majte zatial,vecer nakuknem.

bambola
19. jan 2011

tusim sa tu niekto riadi tym co napisala @maxara, ze moc nepisat 😠 vy fterky 😀 😀

mirka285
19. jan 2011

@bambola to si este dobre zaplatila,ze 13 euri,to je normalna cena za preventivku,a mozes tvojho muza vyviest z omylu,aj ked ti vytrhnu zadne osmicky,uz sa ti ten chrup naspat nenarovna...ja som presne ten pripad,spodne zuby mi uz ostali krive aj po vytrhnuti osmiciek 😠 Bambi a ty sa co neucis?neflakaj to laskavo 😀 a inak som pekne zmokla..

kafoditka
19. jan 2011

Baby nemate nejaky dobry tip na stranku s detskymi teplakovymi supravami, aj znackovymi za dobre ceny? Pozeram mimibazar a tam su len same velke velkosti a samozrejme, vsetky krasne veci su len pre dievcata 😖

miki060707
19. jan 2011

ahojte, tak sme konečne doma, tušim sa bavite o zubároch, ja som bola doobeda, a robila mi jeden kaz za 13.30eur, ale to som celý rok nič neplatila, tak som spokojná...

bambola
19. jan 2011

@mirka285 miri on mi len pozrel do otvorenych ust a povedal, ze ok 😀 😀 ina k odtial vzdy odchadzam s cenou nad 25. pri prvej tehu prehliadke to bolo nieco vyse 40 😠

ale ved sa ucim ucim, ja len obcas precitam co ste napisali 🙂

mirka285
19. jan 2011

@bambola no vsak to pozretie do ust je preventivka 😀 nenakukaj a uc sa 😉

aalexis007
19. jan 2011

Baby čo mám robiť aby som zvýšila tvorbu mlieka - asi na mňa ide laktačná kríza - prsia mám ako vycucnutý pomaranč ☹

aalexis007
19. jan 2011

Ja nechcem prestať dojčiť :((((((

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre