Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
20. feb 2010

LENKANINKA - ty mas krasne dievcataaaaa 😀 Uz by sa k nim aj chlapec hodil,ale zase tri princezne...to sa barsktory kral nemoze pochvalit 😵 😵 😵

Kocky, ja akoze pisem co by som mala.....zatial dcera polieva za mna kvety a ja sedim a pozeram, co ste pisali nove....ona mi káze, co mam robit 😒 😒 😲

maxara
20. feb 2010

lenka - pekneee, riadne banderko... a krasne princezny...
baby aj ja chcem byt chuda ☹

ericica
20. feb 2010

mojalili tak idem k tebe na parene buchty mnaaaaaaa 😝
mirka ako sa vola toj muz mne je straaaaaasne povedomyy 😒
aj ja by som mala upratovat ale pockam si kym mala zaspi a potom to zbucham..
na obed mame este fazulovu polievku s udenym maskom....
juuuuuuuj ja hlaa derava teraz ma napadlo ze mne asi vyprala pracka ..idem rychlo vyvesat 😀 😝

maxara
20. feb 2010

mojalili - ved ked je po tebe, tak sa necuduj, ze je akcna 🙂 🙂

lenkaaninka
20. feb 2010

ja čakám na staršiu a vyklepem jej kuracie rezne a všetko jej nachystám a nech mi ich obalí...ozaj viete čo je smiešne že som pribrala dve kilá iba ale zasa je pravda že málo papam...

ja mám teraz nejakých 79 kg a mala som už aj 69 to som sa dobre cítila ale čo už ked viem dobre variť 😉

katarina7777
20. feb 2010

ja som upratovala vcera a ked pozriem na zem tak mozem zacat znova 😠 navyse v taliansku sa v domoch nevyzuva, ked vam niekto pride na navstevu tak sa nevyzuje... radost ... ked som sa pytala ze preco , tak ze je to urazka hosta keby sa ma vyzut a ja no praveze je to moja urazka ked mi to tu niekdo cele pochodi v spinavych topankach... ale uz som si akoze zvykla , len nervy budem mat ked sa bude maly ucit chodit, hrat sa na zemi nebude velmi moct tak mu budem musiet zohnat nejaky mega ohratku a to bude jeho rajon. 😒

ericica
20. feb 2010

maxara to by som chcela byt aj ja....
pred oboma tehu som bola ako prutik obliekla by som si hocico...ale teraaaaaaaaaaz 😝 😝 😝
nie vsetko co sa mi paci si na seba navleciem 😅 a pritom som neni tucna 😕

maxara
20. feb 2010

ericica ja zas pre zmenu idem do pracky nalozit 😉 a tym padom musim zvesit a vyzehlit.. ☹

oacka
20. feb 2010

mirka, fakt veľmo dobre vyzeráš ,ale podľa mňa lepšie ako bajzová! a díky za tie celebritné pikošky! hneď som všetko vytrepala mužovi,tak mi závidel,že čo to mám za známosti! 😀
dávate brušiná aj do júloviek?

ericica
20. feb 2010

ja som mala pri malej ked som ostala tehu 58 pribrala som ku koncu tehu na 82....
teraz ked som ostala tehu som mala 68 a teraz mam 73 😝 😝 😝

ericica
20. feb 2010

asi mi nieco uslo ale ake celebritne znamosti???

oacka
20. feb 2010

moja dcéra je zástanca štíhlej línie: ja som mala pred tehu 87!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vlastná výroba. a v tehu 79, ale teraz už mám zas 83, no pevne verím, že nad 87 sa už nikdey v živote nedostanem,lebo sa sama ohobľujem a bude!!!!!

oacka
20. feb 2010

mirka písala pikošky od nich z kasína,že čo tam celebrity vystrájali, ericica.

maxara
20. feb 2010

katka to je humus, ale pocula som, ze vraj aj u nas to je tak... 🙂 ale nasa vychova je ina, cize to prebieha asi tak... pride navsteva a zohne sa k topankam a hostitel krici, nieeee nieee nevyzuvajte sa, podte dalej... ale hostia sa uvedomelo vyzuju, lebo si predstavia, ze ked potom tito pridu k nim... no a ked uz su vyzuti, tak im da hostitel akoze ASPON papuce... no nie??? aspon mam z toho taky pocit
ericica... ja by som chcela mat aspon 75 kg ☹ tolko budete mat vy, ked budete rodit...

mirka285
20. feb 2010

ericica vola sa Gabriel,oackino oblubene meno 😀 😀 😀 inak ja to este potiahnem s tou vahou,pri malom som mala 87 kg ked som isla rodit,len vydrzte este ked sa nalejem ma ani nespoznate 🙂 ja som si pri prvom tehu museli vymenit aj fotku v obcianskom,lebo som mala foto ked som bola v osmom mesiaci,hlava jak melon a policajti mi potom ked uz maly bol na svete hovoria pani to ste vy na tej fotke?fotke absolutne nezodpoveda realite,je potrebne ju vymenit 😀 tak som si musela behom dvoch rokov opat vybavovat nove doklady...

mirka285
20. feb 2010

kocky ze Bajzova,a ja potom neviem preco ma moj muz stale prirovnava k Ivanke 😀

maxara
20. feb 2010

mirka to fakt? no ale pekne si to zhodila... a v podstate hned, ale ja asi tazko...

maxara
20. feb 2010

mirka k Ivanke len z principu... uplny des manzelov 🙂

mirka285
20. feb 2010

maxara ja som si tie kila naspat vydrela..6 krat do tyzdna som cvicila kalanetiku ☹

ericica
20. feb 2010

aha uz chapem 😀 a kde robis mirka v akom kasine???
mirka a priezviskom aky Gabriel????on nebol predtym rozvedeny???
ja by som chcela schudnut po porode a ked dokojim na 60 kg aspon 😝

maxara
20. feb 2010

😕 😕 😕 to fakt??? no mna porazi... no ale ved ja ked ostanem aspon takato, tak ... uz som si zvykla nie? a keby sa podarilo schudnut, tak sa nebudem branit 🙂

ericica
20. feb 2010

ja som zas drzala tu 90 dnovu dietu a islo to rychlo dole....len to bolo tazke 😉
ale ten vodovy den som nedodrziavala 🙂

maxara
20. feb 2010

ja diety nechcem... uz som skusala a vzdy som skocila naspat... tak co ja vlastne chcem, vsak??? 😀 😀 😀

katarina7777
20. feb 2010

Baby ja som musela kompletne zmenit satnik, predtym som nosila len gate + saka a mala som postavu ako jenifer lopez, ziadne brucho a gulaty zadok, cize hned mi boli vsetky gate na pase male , tak som si nakupila teple saty lebo v tych sa teraz citim najlepsie, navyse mi nic netlaci na ranu...

mirka285
20. feb 2010

ericica to dietu som aj ja drzala pred dvoma rokmi ked som mala take obdobie ze som sa moc vykrmila a super som z nej schudla..no a on je stale rozvedeny,este si ma nezobral za zenu 😠 je zo Sale tak ho mozno poznas 😉

ericica
20. feb 2010

ano poznam nemal zenu silviu a dcerku lujzu???mozno sa mylim

mojalili
20. feb 2010

Ked som sla s LILI rodit, mala som 85 kg.....za pol rok som dala dole na 62kg....ale neprajem nikomu, co za tym bolo (trápenie,rozvod). Al zase som cvicila aj 2x denne pilates, 1,5km plavanie kazdy druhy den a 6km korcule...takze som vazne makala,ale tie kocky na bruchu stali za to.....

Teraz hudam, co urobim s touto vahou, snad sa druhykrat nerozvediem 🙄 😨 🤐 (radsej nech som tlsta). Ale budem sa snazit pevnou vôlou aspon na 65, MUSIM MUSIM MUSIM 😉

ericica
20. feb 2010

baby vy tu kecate o dietach a ja sa napchavam cestovinovym salatikom,,,mnaaaaaaam 😀
mirka to si uz raz pisala ze je zo sale preto som si ho pozrela detailne 😀

mojalili
20. feb 2010

maxara - istotne chces, aby to islo samo....na miery 95 - 60 - 90, ni? 😀 😝 😀 😀 😀

katarina7777
20. feb 2010

ja ked som otehotnela tak som mala 53kg a vcera vecer som mala 57kg 😒 a dufam ze rodit pojdem maximalne so 65 kg , potom si dam zasit usta ... uz teraz ma prsia tahaju dopredu 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre