Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
22. jan 2011

@mirka285 ta mala usata?? si si vsimla,,ze v pomere aka je drobna ma velke usi :DDD-- na velkej hlave by sa mozno zdali male:D

luludi
22. jan 2011

@mirka285 zjednodusene je biely sex, ked clovek ostane sam ( v matkinovi sa to viaze k rozchodu ), vyprace chladnicku a naplni ju ovocim, zeleninou, jogurtami, tvrdymi syrmi, kvalitnym bielym vinom a podobne zdravymi vecami, ktore mu urobia dobre. Proste biely sex 🙂

mirka285
22. jan 2011

@merikac neviem ci je mala,myslim tu hlavnu predstavitelku toho serialu,mne sa paci,urcite nie je dokonala ale mne sa paci aj s jej nedokonalostami...take typy ako je ona ja mozem...aj Hilary Swank je taky typ...

mirka285
22. jan 2011

@luludi Luci presne to som dnes nakupila,si ma spehovala???akurat vino som si kupila cervene 😀

luludi
22. jan 2011

@mirka285 to vies... biely sex je biely sex... vino moze byt aj cervene, kludne aj ruzove 😵 booze, ruzove vino by som si dala... zweigeltrebe rose mnaaammm 😒

mirka285
22. jan 2011

@luludi hm dobry vyber,baby idem,dosla kamoska

tinaki1275
22. jan 2011

@mirka285 to ma baby co to pozeraju zahlusia. 😀 .tak ti to napisem radsej do IP... 🙂

bambola
22. jan 2011

baby tak my sme oficialne marod ☹ maleej som namerala 39. rychlo som utekala po paralenovee cipky a odsavacku. supla som jej cipok tak cakam ci klesne. na to, ze ma 39 je celkom cula a vesela ale taka otapena. teraz nevie zaspat a uz som skusala vsetko. oci ma uz len take strbinky a nie a nie zaspat. soplikami to nie je lebo nostek ma cisty. moje chudatko.

takze tymto definitivne oznamujem, ze na Maxistretko neprideme 😒

tinaki1275
22. jan 2011

@bambola jaj tak nech sa jej rychlo polepsi ... 😒 hlavne ju drz v teple...hadam len prechladla..

bambola
22. jan 2011

@tinaki1275 no ona v teple je 🙂 moj oco kuri do krbu ako o zivot az je v tej izbe horuco a to tiez nie je dobre 😠 konecne zaspala chudatko moje, nech spi aspon hodinku lebo takto vycerapnu som ju este nevidela ☹

bambola
22. jan 2011

tak pospala asi 20 minut 😒

tinaki1275
22. jan 2011

😒 @bambola chuda male..davaj tiez pozor aby sa ti neprehriala...to je nebezpecne ked ma teplotu..

merikac
22. jan 2011

@tinaki1275 pokial mam ja info tak sa zopar krat zoberu a rozvedu,,,,,,,a stale dokola 😀- kolegyna to sledovala na nete - inac tie dlhe zabery ako na seba mlcky hladia mi idu na nervy,,,,,keby to povystrihovali,,tak to je na jeden film 😀

merikac
22. jan 2011

@bambola oj,,tak nech je choroba rychlo prec,,,,,,,,,a mozno sa zobudite do dvoch dni s riadnym chrupom- preto taka teplota,, 😉

bambola
22. jan 2011

@merikac to asi nie, naozaj je nachladnuta, asi chytila od mojej mami 😒 uz sa tesim ako to budem mat ja zajtra 🙄

ericica
22. jan 2011

baby ja som si precitala vasu vcerajsiu diskusiu o tom kolko a co vsetko vase deti spapaju a nasa nespapa ani polovicu toho co vase ☹ rano okolo 10 spapa vyzivku kotru rozdelim na tri dni cize zje stvrtku aj to do nej uz musim natlacit s kuskom keksu,na obed par lyzic masa ale to fakt len par a na vecer kasu a medzitym kojim...podla vas to staci????

merikac
22. jan 2011

@bambola ved jasne,ze zo zubku nie,,to byva teplota maximalne do 38- preto som spomenula hned cely chrup,,,,chuda male,,musi to byt velmi zle pre take male telicko,,,keby jej to do zajtra neustupilo,,sup sup na pohotovost

merikac
22. jan 2011

@ericica iste staci,,,vytiahne viac mliecka,,proste este sa snestotoznila s tuhou stravou,,horsie by bolo, keby odmietala aj mliecko,,,,,a naviac,,na edinke neni vidiet,ze by jej nestacilo,,ozaj,,ja mam v praci kalendar,,kde je uz zapisane aj jej meno 😵

monline
22. jan 2011

@ericica určite jej to stačí, ona asi potrebuje viac mlieka..niekedy ani Daniel nezje toľko, včera mal len 2x príkrm, dnes síce 3x, ale len polovičné množstvá ako inokedy...
Dnes mi malý spal len hodinu vonku v kočíku od 12 do 13...a doteraz má skvelú náladu 🙂 ale už ho idem uložiť,. dúfam, že konečne kľudne zaspí ...mali sme návštevu, prišla rodinka s malým Miškom, dvojmesačným...krásne malé vlasaté bábo 🙂 strašne je vidno rozdiel medzi nimi, pritom Miško má už skoro 6 kíl 🙂 tieto prvé mesiace sa deti najviac vyvíjajú

mirka285
22. jan 2011

@bambola nech sa Matka rychlo uzdravie...baby @ tinaki mi pise o com je ten serial,takze uz mam polku za sebou...super ze to nemusim kukat,takto mi napise tie podstatne veci 😉 Mati dakujem

adelaine
22. jan 2011

ahojte,
u nas je to teraz tak, ze risi spapa prikrm a mlieko pluje 😒
ked mu ho ponukam, tak ma bije 😀
ja sa bojim, ze nebude mat dost tekutin, lebo mi nechce ani ziaden caj a ani vodu,
potvorka...co s tym?

monline
22. jan 2011

@adelaine skúšaš mu dať čaj lyžičkou? mne Daniel iba tak vypije čaj...a v príkrme sú tiež tekutiny...koľko mlieka vypije?

bambola
22. jan 2011

@merikac @mirka285 dakujeme 🙂 no po cipku jej ustupila a uz ma "len" 37,75 tak snad to do zajtra zrazim, dam jej na noc aj tu cibulu. len keby chcela spat 😒 inac odsavacku mali aj tak len tu "ustnu" a idem mi to snoou super 🙂 mala sice kruti hlavou a potom place z toho ze jej tu hlavu drzim ale inak jej je to jedno a ked jej ju pustim tak zase usmev 🙂

adelaine
22. jan 2011

@monline za 24 hod. cca 600 ml, lyzickou "vypije" cca 4 lyzicky, tiez to pluje 😒

oacka
22. jan 2011

@adelaine ja dávam čaj injekčnou striekačkou 25ml. za deň tak do nej dostanem 130ml čaju...už si na to zvykla,už len otvára ústa a preglga.

denisse
22. jan 2011

@ericica
barunka papa uplne rovnako ... dnes prvykrat zjedla na desiatu trosku jablcka, na obed odhadujem tak 50 ml zeleniny s masom (to je najviac co zjedla, odkedy ju prikrmujem) a navecer 50ml kase (tu jedinu je vzdy, ostatne dva dnes v podstate prvykrat zjedla trosku viac nez 4-5 lyziciek) ... inak kojim ... tak 8-10 krat za 24 hodin, neviem, kolko vypije 🙂

adelaine
22. jan 2011

@oacka dobry napad 🙂

monline
22. jan 2011

@denisse ved aj to je úspech, pomaly si zvykne na príkrmy..my sme tiež mali dni, kedy som len kojila..tiež netuším koľko vypije, ale však on to vie najlepšie koľko mu treba 🙂 niekedy pijú len od smädu, niekedy od hladu..

@adelaine mne sa to zdá primerane..myslíš, že by mal viac?

@bambola už aj teplotujete? juuj..nech vám to rýchlo prejde..toto hlúpe počasie a bacily vo vzduchu sú nanič ☹
malý dnes celý deň nemal teplotu a bol úúplne ukážkový dobrý..síce nespal, ale nevyzeral byť unavený, nebol upišťaný..super bol

monline
22. jan 2011

@katty17 zisti mi prosím ťa presne ako sa tá hra volá..či kde sa dá kúpiť, možno by to bol vhodný darček pre niku

bambola
22. jan 2011

@monline mala vyse 39 tak sa mi podarilo jej to zrazit na 37,7 . dufam, ze v noci pospi lebo nespala uz pol dna(okrem 20min), nejako sa jej neda 😒 . ale inac nato, ze ma taku teplotu je celkom vesela 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre