Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
26. jan 2011

@booklover a šoféruješ? lebo ja nie, tak ja by som bola na dedine už úplne zašitá... ☹

booklover
26. jan 2011

@oacka ani na vikend by si sa nenechala prehovorit? ked nas niekto pride pozriet, tak vzdy hovori, ze chatu by tu brali hned 🙂

oacka
26. jan 2011

@booklover mm má chatu v dobšinej a ja tam neľúbim chodiť.... ja moc chaty mimo vody necháppem... ťažký prípad 🙂 🙂 🙂

booklover
26. jan 2011

@mirka285 vsetko ma aj +sy aj -sy.. kazdy by bol radsej na lepsom mieste, ako je a nakoniec je asi najlepsie byt spokojni s tym, co mame... no nie?

booklover
26. jan 2011

@oacka soferovanie je nutnost, ked sa autobusom nikam nedostanes. soferujem, nemam na vyber. vyrastla som na dedine, kde sa chodili muchy obracat a vydala som sa na lazy. co by som robila bez vodicaku?

booklover
26. jan 2011

@oacka mimo vody? myslis mimo mora? 🙂 lebo akoze pitnu vodu mame, chi 😎 ale zato mame 2 lyziarske strediska, paragliding, turistiku... nestaci? aj nejake plavarne su na okoli a Ružina tiez nie je daleko..

oacka
26. jan 2011

@booklover tak to máš dobré,keď šoféruješ, nie si limitovaná ako ja... my uvažujeme o stavbe domu na záhrade mojich rodičov,dedina je 10 min od centra Košíc, ale ja si to v skutočnosti neviem predstaviť... ako decko som tam bola spokojná,ale od 13rokov som túžila vypadnuť, mám to urobiť mojej dcére? alebo to už v súčasnosti bude iné???? neviem sa rozhodnúť. nenávidela som život na dedine!

oacka
26. jan 2011

@booklover myslím nejaké vodné nádrže, pri KE sú pekné chaty pri Bukovci, pri Ružíne, potom Domaša a tak, to by som ešte brala...

booklover
26. jan 2011

@oacka myslim, ze dnes je to uplne ine ako predtym. kazdy ma obrovske mnozstvo moznosti. ved len internet co vsetko ponuka! mesto tiez nebude daleko, takze aj pripadne kamosky budu nablizku, kruzky, umelecke skoly, cokolvek...

booklover
26. jan 2011

@oacka takze si letny a vodny clovek 🙂 no u nas sa vysantia skor zimni a vzdusni 🙂 casto nam tu lietaju kadejaki bezmotorovi nad hlavami, lyzovacka aj s hotelmi je tu tiez paradna...

oacka
26. jan 2011

@booklover vy už teda máte postavený nový domček? či sa ešte len chystáte? ja som veru rozhodne letný človek 😀

booklover
26. jan 2011

mame zaklady a zakladovu dosku, latrinu a plechovu garaz 😀 tehly su uz na pozemku, len nech pride jar. asi 10 m od pozemku mame autobusovu zastavku, asi 500 m potraviny a asi 1500m dialkove spoje. na nase "lazove" pomery uplny civilizovany raj 😎 co sa leta tyka, paragliding by si neskusila? alebo medvede na polane ponavstevovat a hriby nazbierat? 😉

booklover
26. jan 2011

kde su vsetky damy? zlakli sa temy a lazov 😢 alebo su na obednych vychadzkach. 😨

oacka
26. jan 2011

@booklover asi vychádzkujú,ja som sa rozhodla,že dnes nejdem von, u nás je hrozná zima a doteraz snežilo.

bambola
26. jan 2011

@mirka285 neviem kde si dosla na to, ze 7200 je menej ako 6200? 😕 😀 😀

booklover
26. jan 2011

@oacka tu snezilo, snezi a snezit bude. a kedze si neviem sama nahodit retaze, budeme sedkat doma a muzicek bude vsetky nakupy domov znasat sam 😉 kuria svokrovci na striedacku, takze ja mozem dnes presediet den na konovi a inych strankach 🙂 zistujem v online obchodoch, ze je neuveritelne, co sa da vsetko zohnat pre deti..

maxara
26. jan 2011

@luludi ved ja vies ako hrozne vyzeram? ☹ ja mam uplne riedke vlasy a rastu mi kratke nove v kutoch.. a ten odskok kratkych a potom zrazu dlhsia ofina vyzera nechutne.. ako keby som si trhala vlasy, alebo co.. a navyse ta moja kadernicka chcela niecovyskusat, kedze ma od mm zakaz strihat na kratko, tak som povedala, ze som za ale iba ak mi pomoze vstat z kresla pod umyvadlom, lebo to je take na uplne opretie a z toho bez brucha sama urcite nevstanem.. som zvedava, sama neviem, ci chce experimentovat s farbou, alebo strih ju nejaky novy napadol.. kazdopadne horsie to nebude a aj ja sa necham rada prekvapit 🙂 a u nej si pekne oddychnem predsa 😀

@karinnka ☹ ten zakal to nie je dobre.. neda sa to vyliecit ani operovat, len dozivotne spomalovat priebeh kvapkami do oka.. ked raz s nimi zacnes, uz nesmies prestat.. a ma to suvis s vysokym vnutroocnym tlakom ☹

ericica
26. jan 2011

ahojte mala este spi tak som vas dosla kuk,
@maxara jeeej maxi vitaj ako sa citis,dufam ze teraz uz bude vsetko ok a vsetky choroby a pliagy ta budu z daleka obchadzat...
malinka je zase soplava tak dufam ze tie sople sa prieduskam z daleka vyhnu lebo ak zas bude chrcat ja sa asi zblaznim....
ozaj este stale mi nechce papat maso a teraz uz ani zeleninku ,vcera som jej uvarila mrkvu so zemiakom a skoncilo to v kosi....jedine co spapa je ovocie a presnidavka s kuskom keksu popripade este niekedy na vecer dostane kasu,myslite si ze jej staci moje mliecko???

maxara
26. jan 2011

@ericica Ahoj Eri, no vyzera to tak, ze jej tvoje mliecko staci, ked ine nechce.. a skusala si aj kupovane?
mam sa celkom fajn, ta rana boli, ked sa hybem, ale to kazda rana asi boli.. takze len pockat, kym sa to zahoji..

Inak baby, mi az do placu bolo dnes, ked som sa isla sprchovat a prvykrat som to videla inak ako z hora.. som sa pozrela do zrkadla a ako dohryzena zralokom vyzeram ☹ ☹ tak mi doprajte aspon tu kadernicku 😢

booklover
26. jan 2011

@maxara maxi, to ma mrzi, ze sa kvoli tomu citis zle ☹ prajem Ti, nech sa to rychlo zahoji!

booklover
26. jan 2011

@ericica urcite staci, ona si pomaly bude zvykat. my nevyhadzujeme, ked mala nedoje, dopapa tato 😀

booklover
26. jan 2011

@maxara inak, doktori si komplimentovali, ze boli sikovni, tak oni to asi vidia inak, nez chudak pacient ☹

maxara
26. jan 2011

@booklover akoze urcite maju na mysli nie to, ako vyzera ta rana na bruchu, ale len to, ako ta rana vyzera.. takze ja to asi neocenim.. aj ked.. samozrejme, keby mi urobili skaredu ranu, tak by som sa este horsie citila.. no nic, brucho tak skoro nevystrcim ☹

booklover
26. jan 2011

@maxara ☹ ak ta to potesi, ani moje nie je schopne na ukazanie, a to tam mam iba tri jazvicky po 2 laparoskopiach...

luludi
26. jan 2011

@booklover @maxara ... no.. akoby som to vyjadrila... som rada, ze mam brucho... 😀 😀 😀

booklover
26. jan 2011

@luludi no, to je kazdy rad. len uz ten vzhlad 😒

luludi
26. jan 2011

@booklover nie, nie.. tym chcem povedat, ze som taka rada, ze mi po operaciach nejake brucho ostalo, ze mi je jeho vzhlad ukradnuty... hlavne, ze je 🙂

booklover
26. jan 2011

@luludi 😉 ani muzickovia sa nestazuju, to je tiez fajn 🙂

maxara
26. jan 2011

@booklover a co ti robili?
@luludi @booklover no ja som ani predtym neukazovala brucho, ked som nemusela, ale na plazi som si dvojdielne plavky dala.. teraz ten pocit nemam ☹

luludi
26. jan 2011

@maxara maxinka ja som ako plavky nosila vzdy tankini 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre