• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
babyyy viete co,malemu som nahmatala na hlavicke vzadu dole take nejake divne hrbolceky :confused: :confused: :confused: asi take 3 trosku mensie ako hrasok...co to je???? som sa normalne zlakla!!!!
26. jan 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka vzdy lepsie sa nudit ako toto...........

Kym vlastnosti A podliehaju principu abstraktnej relevancie (abstrahuje sa od nepodstatnych vlastnosti z hladiska funkcie) , vlastnosti B sa viazu na princip aperceptivneho myslenia. Tento druhy princip sa vztahuje na fakt, ze objekty nevnimame len s ohladom na vlasnosti A, ale "doplname" znak (napr.semafor vnimame resp si ho doplname aj s vlastnostami B)..................

atakdalej :grinning: :grinning:
26. jan 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ved to je krásne..snívať..to som aj ja robila..prezerala katalógy s domami, navrhovala vlastné, zariaďovala..čím viac energie tomu venuješ, tým budeš viac a viac nakopnutá a pôjdeš za tým tvrdo, až kým to nedosiahneš...:slight_smile:
26. jan 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no to bola reklama :grinning:
26. jan 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 Kajka je prekrásna :slight_smile:

@bambola no..koľkokrát si prečítaš vetu, kým pochopíš o čom je a koľkokrát, kým sa to naučíš? .-)))
26. jan 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola jááááj :slight_smile: a ja že koprodukcia :slight_smile:)) len boli trocha nekonzistentní s dejom :slight_smile:))
26. jan 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kolko stoja hippky na svk ? objednavam si teraz v predstihu plienky a mlieko z rakuskeho Schlecker a pozera,m ze maju komplet hipp ponuku ..ale len 6 sadu -ale v cene cca 6,60 -7,2,o masove..oplati sa?
26. jan 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_michal materská je 28 týždňov presne a preto ti to vyšlo až na 1.1. celkom mi nie je jasné že či ti materská skončila 31.12. alebo 1.1 ak ti skončla až v januári tak ty by si mala mať teraz materskú predĺženú o 6 týždňov a po jej ukončení budeš dostávať tých 190 €, ak ti materská skončila ešte v decembri tak budeš mať materskú len tých 28 týždňov a za január už dostaneš 190 € rodičovský príspevok
- dúfam, že som to napísala zrozumiteľne a nemáš z toho guláš :grinning:
26. jan 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jan 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ale vsak v Rakusku padal mokry sneh tak zmokol....Kafko no vsak prepadnut ma mozu aj meter od domu :grinning:
26. jan 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo viete mi niektora na to nieco povedat?? :frowning2:
26. jan 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 hej oplati,v Rakusku su hippky lacnejsie ako na Slovensku a na SVK maju ovela mensi vyber...
26. jan 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline mon musim sa na to riadne sustredit ked to citam, cize malu ma teraz mama a nastastie sa to nemusim nejako zvlast uci len to musim precitat a nejaky sposobom absorbovat lebo to bude test na styl ano/nie , co je zavadzajuce lebo sa to zda by lahke ale nie je :angry: vzhladom na to, ze tu vzorku co som tu hodila mam velmi podobny styl na celych sto stranach :confounded:
@mirka285
@maxara baby ja kým vás dočítam a stihnem zareagovať tak vy už to stihnete urobiť za mňa a to som chcela byť za múdru :wink:
@petrap001 niesu to len lebkove vyrastky?
26. jan 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrap001 veru neviem ti poradiť..ak to nie je bolestivé, tak pozoruj, a ráno zavolaj lekárovi, prípadne chod to ukázať..fakt neviem,. ja by som konala tak
@petrap001 Peti no ja neviem,moja Linda zase ma take gulicky na bradavke a vraj to je z hormonov...neviem ci aj na hlavicke to moze byt...
@vierkaha nevadi,mozno uz teraz naozaj uveri,ze je to tak ako hovorime :grinning:
26. jan 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no ako sa hovorí opakovanie je matka múdrosti tak možno :wink:
26. jan 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola fuu tak z toho by ma zavity este tyzden boleli.. :unamused:
@petrap001 Peti netusim, co to moze byt, neporadim ti.. :frowning2: skus zavolat pediatricke, ak sa da..viem, ze tam mate zdravotnictvo na hlavu postavene..
26. jan 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola pamätám aké bolo ťažké pre mňa sústrediť sa, ked jeden sused kosil trávu, druhý zapol cirkulárku, naši na terase klábosili a ja som miesto vnímania textu počúvala tie rozhovory...to bolo leto, nakoniec som sa učievala v noci, vtedy to šlo..pri malom si to vôbec neviem predstaviť..máš môj obdiv
ako to, že si sa vybodla na stretko?
26. jan 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ja som doteraz vyrábala mm ťahák na zajtrjšiu skúšku, ale aj tak mu bude na dve veci lebo sa ani nešiel pozrieť ako som ho urobla a tým pádom nebude vedieť kde čo má :angry:
26. jan 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tak si idem objednat ..dik ..ozaj skusala si aj nejaku inu znacku z rakuska ako napr.bebivita?
26. jan 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam,ze je to len nejaka tukova blbotina alebo fakt nejaky vyrastok...juj ci som sa zlakla :confused:
@mirka285 z hormonov??? a zmizne to?
@bambola :grinning: lebkove vyrastky mi ani google nenasiel :grinning: ale asi to bude nieco na ten styl,dufam :confused:
26. jan 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dnes nakupila malemu prevazne hippky Alnatura z DM, lebo maju vselijake nove chute, co maly doteraz nejedol, tak skusim, ci mu budu smakovat..
26. jan 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola jééj tá poučka mi niečo hovorí niečo podobné sme mali v gesstalt psychologie :grinning:
26. jan 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrap001 ano Peti to zmizne,vacsinou to maju kojene deti ale aj deti co uz jedia prikrmy,napr. z kurata to moze byt...
@tinaki1275 v Rakusku kupujem len tie hipp,ale Linda zje vsetko,ona si naozaj nevybera...
26. jan 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrap001 na hlavičke to určite nebude to, čo má Linda..Linda má hrčky z hormónov, ktorými sú nadopované kurence..deti to mávajú, zmizne to..malý mal, aj Nika kedysi, ale z materského mlieka, tiež som ho nejako hormónmi nadopovala :slight_smile:
neboj sa...určite to do rána zmizne a keby aj nie, bude to nejaká hlúposť..nestresuj...
26. jan 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no tak skusim aj Milasan a bebivitu ..tie su lacne..aj ked Leia doteraz len moje varene jedla.. :unamused: tak dufam ze nebude vymyslat ..
26. jan 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 Mati Linda nelubi len jednu jedinu Hippku taku nejaku s kukuricou,ale ta je fakt hnusna...ja kupujem ovocne hippky preto,ze su bez pridavku cukru,ine znacky su s cukrom,tak tie vacsinou primiesavam do kase...
26. jan 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrap001 Kristínka malla vzadu na hlavičke jednu pohyblivú guľku,ke´d bola maličká, vraj to bola uzlinka, už jej to nenahmatám....
26. jan 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok