• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 ja som len masovo zeleninove zatial pozerala a ten milasan ma dobre napr.mlieko daval som ho malej na z aciatku ..ovocne este len idem pozerat ..tie ale len hipky ked tak ..takze kukuricu nie...
26. jan 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka no, sprava sa to presne ako plesen, co mam medzi prstami na nohach... dr vravela, ze vlhkost a teplo plesni staci. a to pod tym prstenom je, kedze s nim umyvam riad, dceru, seba...
27. jan 2011 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ved ja ani nemam ambiciu prekonat maxi :slight_smile: tesim sa ze ju mame a prvenstvo patri jej :slight_smile:
27. jan 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara
@mirka285
@janka_michal tych 28 tyzdnov fakt vychadza 7 mesiacov nie sest... asi preto si clovek pamäta ze 6, lebo do 6 mesiacov dietata... teda, ja by som nemohla robit na urade ani v banke, chaos v tom mam... smutne, ze jeden den cloveka tak ukrati :frowning2:
27. jan 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara pas nosis cely den? ja som nosila po porode, ale bolo mi v tom teplo, potila som sa... nezavidim. :frowning2:
27. jan 2011 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miki060707 tie zdravotne problemy ma mrzia... budem na Vas v pondelok mysliet... :frowning2:
27. jan 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 dcerka ako spala? stale bola nesvoja? deti zvyknu mat svoju predstavu, kedy mat zlu naladu-zrovna ked na to nemame moznosti a cas spravne reagovat :frowning2:
27. jan 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola
@macik27 my sme tiez mali dve davky rotarixu.. :confused:
27. jan 2011 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...
@booklover ale ked raz ma na papieri,ze matersku konci 3112.tak s tym jednoducho nic nespravi aj ked sa na hlavu postavi :frowning2:
27. jan 2011 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@booklover mae teraz na tych lazoch vasich sneh?a potom ako chodis von,so sankami,ci s kocikom?
27. jan 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak uz aj ja mam doma maroda,tuto noc som tak "super" vyspata.som bola hore hadam 15x a to sa mi este nedalo zaspat asi do druhej a uz o pol siedmej sme hore :unamused: mala celu noc kaslala, plakala,plny nostek,nedalo sa jej spinkat,chudatko moje male.tak dnes ideme doktorke.

@tinaki1275 ak by si mohla bola by som rada,keby si aj mne poslala obsah toho serialu,ked som to nezacala sledovat od zaciatku,tak uz to nesledujem,obcas len nakuknem,ked nic ine neni.ale chcela by som vediet,ako to dopadne,nech poprovokujem segru trosku :slight_smile:

inak vcera mi konecne doviezli tu umyvacku,a som trosku mimo z toho.mozno vam teraz pridem ako uplny debil,ale nesmejte sa mi :slight_smile: je tam napisane ako naplnit zasobnik soli,davkovac lestiaceho prostriedku,davkovac umyvacieho prostriedku.ja som myslela,ze staci vlozit tu tabletu,kde je vsetko a mam pokoj,ale teraz nechapem,vobec neviem,co mam kupit do toho :confused:
27. jan 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola @macik27 ja tiez nechapem s mm, ale nasa dievka sa usmieva, ci ma horucku, kasel, soplik... zaciname verit teorii, ze clovek sa stazuje na veci iba preto, ze sa to nauci vo svojej kulture. tam, kde ludia beru vsetkko s nadhladom sa jednoducho od malicka nestazuje a hotovo.
27. jan 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola fuj, to co sa ucis?! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 ved ked das tu tabletku 3v1 tak tie dva zasobniky nechas prazdne :slight_smile: skore uzdravenie,,,
27. jan 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkaha wau, az taku starostlivost pocas skuskoveho si neviem predstavit :slight_smile: mne drahy zabava dceru, aby som sa mohla ucit, ale ze by mi aj tahaky robil? :grinning:
27. jan 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ved tak som si aj myslela :slight_smile: dakujem
a pridavam par foto mojho nezbednika maleho :slight_smile:
27. jan 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, tak ja som tu po 100 rokoch, ale akosi furt nie je kedy.... sem tam nakuknem, prečítam, fotky pozriem... a ked chcem niečo napísať... nie je kedy... U nás stále do okola to isté... hnačky, vracačky, sople, kašle.... atd... atd.....
Teraz pre zmenu mám vychytávku ja, dostala som zápal močových ciest.. :confounded:
Šimonko nám krásne rastie.... a kóóónečne sa začal aj pretáčať.... zatiaľ iba z brucha na chrbát, ale som strašne rada, lebo už som začínala byť nervózna.... aj ked mi kamošky naokolo hovorili, že chlapci sú pomalší.... :wink:
Baby ho každý den riadne "katujú".... bude riadne vycvičený....
No a čas mi tak rýchlo ubieha, že sa nestačím čudovať... ked niekomu hovorím, že Šimon mal pol roka... No ale už sa "pučí a jeduje", tak končím....
27. jan 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 sikulku mas doma,moja este ani nestvornozkuje,nie to este aby takto pekne stala v postielke :confused:
27. jan 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano... na nose mi rastie druha hlava :angry: :angry: Co dnes varite?????
27. jan 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 snehu je koooooopec. sanky nemame.
ja nemam kocik-kde by som tu s nim chodila? tu mame nielen katastrofalny teren (kolieska by odisli po chvili) ale aj strme kopce, kde mam dost ist pesi, nie to este kocik tlacit. autobusom si neviem predstavit sa s tym trepat, kedze tu vsetky autobusy, (kt. chodia asi 2x denne, aj to iba jednym smerom, takze sa clovek nedostane domov) maju schody a take tenke dvere, ze tam clovek ledva vojde sam. dalej s kocikom nesmiem ist ani na urady, ani do obchodov, ani k lekarke a pred budovou by som taku investiciu isto nenechala... napokon, nasa ma trosku (a mala predtym dost vela) reflux a polozena nechcela byt, iba s nekonciacimi zachvatmi placu. takze v skratke: mame ergo nosic. obojstranna spokojnost :slight_smile:
27. jan 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 podarena je mala :wink:
27. jan 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 veru,jej staci podat 1ruku a uz hop a stoji :slight_smile:
27. jan 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jan 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@booklover a to chodis kazdy den s malou na prechadzku v nosici??
27. jan 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@booklover fuha,to az take to tam mate?som si aj myslela,ze tam vam asi ani kocik netreba,tak ked su tam same kopce,tak asi aj sanky by boli na nic....no ja ta fakt obdivujem,ja by som tam dostala depresie a skoncila na psychiatrii :grinning:
@kafoditka ku mne pride dnes Noe,tak som vytiahla polku kurcata upeciem,salat z cerstvej zeleniny,ma prist pred obedom,tak musim nieco nachystat pre kojacu matku :slight_smile:
27. jan 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 no my sme mali tiez nocne chraptenie, hlieny v nose, v hrdle, kasel... a dr. mi napisala zoznam, co si mam kupit v lekarni bez predpisu... zbytocne som tam sedela v cakarni... :angry: napisala mi nasivin pre novorodencov, ambrobene 2xdenne 2ml, a kvapkat kedykolvek pocas dna do nosa Libenar pre deti (fyziol. roztok) +odsavat z nosa a ze mam prist iba, ak by mala teplotu viac ako 38,5... ale dcerka je uz ok. tak drzim palce!
27. jan 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :grinning: jaaaj tak ty mas dnes o zabavu postarane :wink:
27. jan 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka zavisi od pocasia... viac menej obcas. teraz uz je v nosici ozaj iba pri zvysenej teplote, alebo pri vybavovackach u lekara a po uradoch, inak sa kotula po byte. bola teraz dlho chora, takze cerstvy vzduch vychutnavame vnutri cez balkon
27. jan 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@booklover tak teplotu zatial mala len 37.ja sa u doktorky vybavim rychlo,lebo ju mam mozno 3 minuty od panelaku a ona malicke deti berie skor
27. jan 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ja som vcera varila zeleninovu zaprazenu polievku, predvcerom zemiaky na paprike a smotane a kedze muzik vecer vytiahol klobasu z mrazaku pochopila som, ze chce mäsko :slight_smile: daco mäsove musim vymysliet.
27. jan 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok