• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@petrap001 mne sa tiez prsa po prvom kojeni stratili uplne :cry: :cry: :cry: a teraz este neviem ake to bude, ale tiez to vidim na silikony... teda ak raz na ne nasporim :cry:
27. jan 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka teba uz ani nekomentujem, uz som ti viackrat pisala, ze tam bohovsky vyzeras.. vsetko si mala krasne ladiace :wink:
27. jan 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka lebo bol opodstatneny :wink: :grinning:
27. jan 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem :wink:

@zrzulka
@petrap001 inak ja by som sa kludne po druhom dietati na tie silikony dala, sak som pomerne mlade ucho a po vyzleceni podprdy si pripadam totalne antisexi :pensive:
27. jan 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara keby ti bol smajlik pusinka tak ti ho hned poslem :wink:
27. jan 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carrie84 tak moj misko sa nenechal nachytat, presne vedel kde budeme, lebo proste tam sme museli ist :dizzy_face: a najlepsie bolo, ze mna tam dovalili v tretej tretine slovensko-cesko, ked sme vyhrali nad cechmi, cize jasala cela krcma a ked zapas skoncil, vsetci ma povazovali za stastenu, ze som priniesla stastie a zelali mi krasny zivot a podobne.. samozrejme hned ako sme dosli, nam uvolnili stol, proste super.. a mm ma nasiel behom 20 minut, prave ked vsetci jasali nad vyhrou :dizzy_face:
27. jan 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka :wink:
no ja uz nikdy viac ziadnu operaciu, takze ja si nedam s kozami nic robit, ani ked ich budem mat ako opraty na kona..
27. jan 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka mali sme listie, aj dobru naladu:
27. jan 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@booklover perfektne foto... reku aj ja sem nieco hodim z tej nasej ale neviem kde mam cd...hmmmmmm
27. jan 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrap001 mne po porode narastli prednosti. a mojej mamine uz po porodoch ostali väcsie, takze dufam aj ja...
27. jan 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nepridam neaku svoju, lebo mne sa najviac zo vsetkych mojich foto paci asi to video s tancekom co som tu raz davala :grinning:
27. jan 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka ja mam cd polozene na compe :slight_smile: vzdy po ruke... ale kedze je tam 800 fotiek, tak nemam nikdy cas pozerat :angry:
27. jan 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@booklover :slight_smile: pekne momentky..
27. jan 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka Leni len pekne porozmyslaj :wink: a hadz

@meruska a to plati aj pre teba.. ten tancek bol skvely, ale nebolo ta tam tak uplne zblizka vidiet, tak daj, lebo ja viem, ze si bola velmi pekna nevesta
27. jan 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka tak fajn, ze nie som jesenna sama. ja by som bola za letnu a lepsie pripravenu svadbu, ale dopadlo to aj tak celkom v norme a napriek rodine mm z okolia detvy, o kt. sa siri, ze na akciach tecie bezne krv, bolo pokojne a radostne :slight_smile:
27. jan 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna momentka z fotenia v botke :wink:
27. jan 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka damy, original je najlepsi, aj ked nie idealny vzhlad :slight_smile: aspon taky nazor zdielame s mm. ved keby mam ist ja na operaciu, zo solidarity by mal ist aj on, a to by isto nepreslo :slight_smile: chlapi by to iste pre nas nespravili, takze musia byt spoko :slight_smile:
27. jan 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ste ma dostali, normalne prehladavam ale vsade len zalohovane foto od malej, sakra maleho este ani nemam zalohovaneho... joj tiez som bola fesna nevesta... bejvavali casy. ja som si vazne pripadala ako princezna, fakt som si svoj den D uzila... ale viackrat by som to uz neopakovala... raz mi stacilo :wink:
27. jan 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedze neprsalo, tak takto na nas stastie sypali :dizzy_face:
27. jan 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@booklover presne tak ked frfotal na moje vlasy tak som ho hned sprdla ze by on mohol ist do posilky... odvtedy mam pokoj.... co ja som s vlasami spokojna,menit sa nic nebude.... mat tak chlapa jak mas ty tak svet je gombicka. ten moj je narocny... ale pritom nikdy taky nebol... nechapem ..i ked na prsa este nefrfotal asi by vedel ze by som mala "mindraky" a zit neviem ako dlho v slzavom udoli kym by som to prekusla ... radsej si kusne do jazyka si myslim.... :wink:
27. jan 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka dakujem, odkazem fotografke :slight_smile:
27. jan 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara co vas polievali s krhlickou ci jak??? sypali? :confused: :confused: :confused:
27. jan 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto nas vitali kuchari
27. jan 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka ryza zrzi :grinning:
@booklover no co ja viem ja som chcela byt jesenna ... so taky jesenny typ tak zrovna v jeseni som aj vynikla :grinning: a mm nezabudne na datum svadby... nema sancu :wink:
@maxara ryza??? co ste sa brali v cine??? :grinning:
27. jan 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara spokojny parik ste boli :slight_smile: asi aj ste, takze parada :slight_smile:
27. jan 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@booklover aj ja som jesenna :slight_smile:
par foto mam i na FB
27. jan 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vyzdoba :dizzy_face:
27. jan 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka moj muzicek ma dllllllllllllllllllho hladal, takze je stastny ze ma ma. rovnako je to aj so mnou-po zbierke skrachovanych existencii s ktorymi som chodila, prisiel on- zhoda rozumu a srdca. takze kazdy den dakujeme, ze sa mame :slight_smile: ja mu aj velakrat neverim, ale snad sa mu pacim aj vo vreci a s hrncom na hlave... nechapem. ale tak stazovat sa nemam na co :slight_smile:
27. jan 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok