• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@zrzulka ty si vyzerala ako vila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jan 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ryzu velmi nevidiet na foto ale kyticu si mala nadhernu... to ste sa brali v petrzke v obradnej ... tie panelaky su mi volake povedome :wink:
27. jan 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi ze vila :grinning: :grinning: :grinning: , nie ja som bola za princeznu:O))) aspon raz v zivote lebo inak taketo veci velmi nemusim....
27. jan 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse aj moja papa zatial vsetko ci kupovane alebo moje varene...by zjedla aj viac ako 190ml keby som jej dala :slight_smile:
@petrap001 tento rok spolu 10 rokov a 5 rokov manzelia :dizzy_face:
@denisse ja kojim stale popri prikrmoch. krmim doma robenou stravou, vecer kupena kasa do kt. ide iba voda. po celom dni uz nevarim-unava :slight_smile: ked dcera nevedela posuvat stravu jazyckom dovnutra, prikladali sme k spodnej pere a vyberala si ako macicka. to nam pomohlo. ale keby nechcela papat, skusala by som jej obcas nenasilne a pocas dobrej nalady ponuknut nieco, co jej chuti viac. mozno aspon na to by si drobca nahovorila- na nieco oblubene...
27. jan 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka tak etericky a krehko povabne vyzeraju vily alebo ked chces vilie princezny :wink: ja sa vyznam.. :grinning:
27. jan 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka super je, ze sa ti pacilo vydavat sa na jesen. aj ze si mm pamäta datum :slight_smile: my ho mame na prsteni vygravirovany, tak hadam tiez nezabudne. :slight_smile:
27. jan 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi zatial si vo vedeni... ze 10 rokov, ja som si to nevedela predstavit ale teraz ako sa tam blizime tak sa mi to zda neuveritelne ze tolko rokov s jednym chlapom a ... zrovna ja:O)))
@luludi :wink: my sme sa brali 8.8. :slight_smile:
@booklover presne tak :dizzy_face:

@zrzulka ja tieeeez, len kvoli nej :grinning:

@macik27 :slight_smile: pisem si

@luludi ano, da sa aj tak, alebo ze aha aka som ja krasna, som na seba pysna :grinning: :wink: ano september je uz jesen :wink:

Pridavam zvacseninu, pre damy s malym monitorom :grinning:
@booklover my tie ale u nas ta smola ze obrucky nenosime :wink: setrime xixi
@meruska nadherna nevesta! taka nezna :slight_smile:
27. jan 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka ano v petrzke, sak som odtial
27. jan 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara inak doktorka malu dnes rovno aj prevazila,tak nam mozes napisat 8200g :slight_smile:
27. jan 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara zlaty! :slight_smile: sak preco by aj protestoval, ked sa mu pacis aj tak, a este sa prikraslis?
27. jan 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi my sme sa brali 5.5. :grinning:
27. jan 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka pozname sa od leta 2007, 4.10.2008 sme sa brali. a vy?
27. jan 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi ja len tak krehko posobim :wink: ale inak sa to niekedy celkom aj sikne ...nie zeby som to zneuzivala ale aspon sa nikomu nemusim s nicim vyprosovat :wink: .... ako ty si tiez vila ked sa vyznas ci jak to mam chapat??? dnes mi asi niekto stoji na vedeni ci co....
27. jan 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi vyzera to, ze jesen vitazi :slight_smile: a tych momentiek mam stovky. fotografka sa vysantila. :slight_smile:
27. jan 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@booklover jooooooooj to ste este kratucko spolu, my uz tahame pomaly 10 rokov, na zaciatku aj mm bol celkom spokojny s vyberom ,vsetko mu vyhovovalo.... on niezeby bol nespokojny ale ze sa mu ziada volaka zmena ... teraz neviem ci je to tym za ma lepsie spoznal a ci chyta druhy dych....musim to zistit ze co je vo veci,prestava sa mi to pacit :unamused:
27. jan 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@booklover jaj a brali sme sa 25.9.2004
27. jan 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka ani my nenosime obrucky. :frowning2: muzicek je mechanik, tak sa to neda. a mne bola po porode mala obrucka a teraz, ked mi ju zväcsili, sa mi objavila daka alergia, ci plesen pod prstenom, tak nemozem nosit, fnuk... :cry:
27. jan 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka to ja len, aby ta nenapadlo nesuhlasit, ked uz som rozhodla, ze si princezna medzi vilami :wink:
@maxara @kafoditka : magicke datumy :slight_smile: super
27. jan 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme spolu 3 roky randili a v septembri to budu 3 roby co budeme manzelia :wink:
aj ja pridam momentku..pri foteni a chodeni hore dolu po meste som akosi stracala podvazkovy pas, sa mi zosuval po pancuskach, az som si nanho stupala :grinning: ..mm to zachranovat a upevnoval mi ho
27. jan 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@booklover moj sa tiez "vyhovoril" na pracu ze nemoze nosit.... ale tak kedze ja tiez nenosim tak ma odpustene :wink: ale inak sa mi to velmi paci ked manzelia nosia obrucky, len mne to akosik prekaza.... v tom je aj nieco viac len tu cez net sa to tazko vysvetluje preco ja nenosim obrucku :wink:
27. jan 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste rozpravkovo krasne nevesty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jan 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka @booklover my sme dlho hladali obrucky a ziadne sa nam nepacili, az kym sme nevideli jedny z chir. ocele a tie sme si zamilovali a radi ich nosime.. dokonca bol z toho v rodine maly skandal, lebo niekto zahlasil, ze su z platiny a stoja viac ako nove auto... sme sa smiali z toho este dlllllllho :slight_smile:
27. jan 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi jaaj tak teraz mi je uz vsetko jasne :grinning: :grinning: :grinning: kiez by ma tak vnimali aj ine osoby, resp. osoby o ktore stojim aby ma tak vnimali....
27. jan 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi celebritny par s platinovymi obruckami...dobre :grinning: ...my sme si dali vyrobit obrucky aj sa nam pacia ale nenosime....musim nadhodit temu obrucky s mm :wink:
27. jan 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok