Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
27. jan 2011

ahojte, vidim ze mate svadobnu temu, dobreeee, taka nostalgia v mojom pripade, ved uz budeme mat 7 rokov vyrocie. pridam aj ja zopar foto....
Vsetki ste boli pekne, zaujimave a tak odlisne. Mne sa velmi paci styl svadobneho osatenia+uces atd. @kafoditka kraaasna si bola, nenormalne sa ti hodia dlhe vlasy, by som povedala, ze si to ani ty neni, dalej sa mi paci straasne ten uuuuces hlavne alexisis, super si vyzerala , meruska bola ako princezna, maxara total sexica, ako ake airbegy si mala, dobre.......
A inac sme zazili dnes kraasny den s nelinkou, linduskou a mirkou, dakujeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bambola
27. jan 2011

@mirka285 aku mas plastikuuuuuuuuuuuu?

mirka285
27. jan 2011

@noemarta no vsak ta tu cakam ci ste dobre dosli...takze ste doma,super,mne Linda zase zaspala...

mirka285
27. jan 2011

@bambola Bambi nosa,ale nebola robena s estetickych ale zdravotnych dovodov,ale kedze mi to robil znamy,tak sa rozhodol,ze mi ten moj nos aj trosku vylepsi...

noemarta
27. jan 2011
bambola
27. jan 2011

@mirka285 au 😖

maxara
27. jan 2011

@noemarta otoc tie fotky, zle sa mi to pozera 🙂

noemarta
27. jan 2011

@mirka285 dobro dosli, v pohode za 20 minut. kto by to o tebe povedal, ze mas plastiku, ani neni vidno....

noemarta
27. jan 2011

@maxara ja to neviem..... 😕 😕 😕

maxara
27. jan 2011

@bambola kedysi mirka vystupovala v STV ako ratafak plachta, ale potom si zafarbila vlasy na cierno a znamy jej upravil trosku nos 😉 😀 😀

maxara
27. jan 2011

@noemarta ako, sak v prehliadaci, kde si ich otvoris, tak tam

maxara
27. jan 2011

@noemarta ale musim povedat, ze aj tebe sa velmi hodil ten zavoj

mirka285
27. jan 2011

@maxara ty trapka,vsak neprezradzaj 🤐

mirka285
27. jan 2011

@noemarta inak fakt sa k tvojim satam hodil zavoj,no kocica si aj ty bola 😉

bambola
27. jan 2011

@maxara 😀 😀 😀 a ja, ze kde zmizol 😀 😀

bambola
27. jan 2011

@noemarta kraska 🙂 saty sa mi velmi pacia

maxara
27. jan 2011

@noemarta inak aj tie tmave vlasy ti podla mna seknu 🙂

@mirka285 😀 akurat som si pozerala tie fotky co som dala a zistila som, ze ved ja mam vlastne na tych fotkach o 10kg viac ako teraz 😉 takze vyzretejsi sa rovna chudsi 😀 v tomto pirpade

@bambola 😉 no vidis.. som ju odhalila.. najprv som myslela, ze to bola moja sestra, ale teraz viem, ze ona ma zhasak na sviecky kostolne 😀 a kedze som ju videla doma, ked v telke hral ratafak, tak teraz mi vsetko po tomto mirkinom priznani doklaplo .. 😀

bambola
27. jan 2011

@maxara 😀 😀
@noemarta inak presne to som chcela aj ja napisat, ze ti seknu tie tmave vlasy 😉

noemarta
27. jan 2011

@maxara podla mna, som v tych tmavych vyzerala staro, teraz by som si tak vlasy nedala spravit, ale tak ako mala alexis alebo kafoditka, to sa mi paci, to je jedine co by som menila uces, ale saty sa mi do teraz pacia, oni boli uzke a iba ta vlecka to robila take princeznovske, to som si potom odopla a bolo mi supis. 😉
Idem mm spravit puding, lebo skuvina ze by si dal nieco sladucke, vidis @mirka285 to je to co som ti spominala... a jaaaa zerem s niiiim....

noemarta
27. jan 2011

@bambola tak to sa vam teraz budem pacit lebo mam take tmavsie, ale z daleka nie take tmave.... ale ja sa v tych tmavych necitim....

katarina7777
27. jan 2011

caute kocky,
hlasim sa z nitry, let sme svladli uplne skvele, maly sa hral a potom spinkal. v nedelu sa vidime 😀

bambola
27. jan 2011

@katarina7777 vitaj 🙂 tak maly uz je aky cestovatel, moze potom nasim ratolestiam rozpravat ako si zalietal 😀

kafoditka
27. jan 2011

@noemarta jeeej dalsia pekna zavojova nevesticka 😉 paci sa mi na tebe ten vyraznejsi make up, aj vlasy. mne sa nezda, ze by ta to zostarovalo, vypadas tam mladucko 🙂
@katarina7777 super spravy - dobro dosli 😉

katarina7777
27. jan 2011

pozeram ze tu prevetravate svadobne albumy 😀

@bambola leo je ostrielany cestovatel... v lietadle ani nemukol, len sa obzeral odkial pochadza ten zvuk 🙂

alllexa
27. jan 2011

No baby, som tu len na skok, pozeram akurat vase fotky, ake ste boli kocky (teda stale ste🙂!
Tak aj ja nieco pridam🙂

noemarta
27. jan 2011

@alllexa herecka, pekna si bola, a peknu kyticu si mala a vobeeeeeec vsetki sme boli pjekneeeee 😉

kafoditka
27. jan 2011

@noemarta Maci, k tym dlhym vlasom - ja som mala rovnake vlasy strasne dlhu dobu a posledny rok pred svadbou som sa vobec nestrihala koli ucesu.. potom mi preplo ( resp. vtedy som este nepoznala svoju kadernicku terajsiu 😔 ) a dala som radikalnu zmenu. Ale ja sa aj v tomto citim dobre, dokonca mm aj segra tvrdia, ze to mam takto lepsie, ale ja si teraz nechavam rast dlzku, chcem zasa dlhe 😉 Tu ti dam jednu foto s mojou max. dlzkou vlasov - zaber je debilny, ale to si nevsimaj, ide o tie vlasy.. 😉

denisse
27. jan 2011

dobry vecer ...
no vidim, ze dnes som so svojou otazkou o prikrmoch bola uplne mimo temu .... 😀 😀 😀
tak to musim napravit ... ja som sa chcela povodne vydavat v nohaviciach, ale segra ma presvedcila, nech si aspon raz v zivote obleciem saty 😀

kafoditka
27. jan 2011

@alllexa velmi milena kyticka! 🙂

denisse
27. jan 2011

a inak ste boli vsetky krasne nevesty ... uplne ako v rozpravke 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre