• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@denisse A dobre si spravila! :slight_smile: :slight_smile: fesanda si
27. jan 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka
ja vobec nenosim sukne ani saty ... som absolutne nohavicovy typ ... ale tak tieto svadobne nelutujem :wink:
27. jan 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse Deni a to aj v lete ked je 30stup. si das gate? ja by som sa roztopila asi :grinning:
27. jan 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka
ano, aj v lete ... dokonca v lete o to viac, lebo mam spojene vnutorne stehna a ked sa mi o seba suchaju, tak to strasne svrbi a potom stipe ... takze si medzi to musim vlozit latku :grinning:
nosim tenke tristvrtove vacsinou ...
27. jan 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse :grinning: inak to s tymi stehnami poznam aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: neznasam, ked sa mi o seba tru..ale ja zasa cele leto beham v sukni, tielku a zabkach - to milujem :wink: a mam este jedny oblubene saty, tak tie nosim uz 3 leta jak kočka mlade :grinning:
27. jan 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta krasne saty, uplne ti sedeli :dizzy_face:

@alllexa u teba sa mi neskutocne pacil uces :slight_smile:
@denisse ze aka si bola kocka :slight_smile: krasna kytica
27. jan 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ty v tych dlhych vyzeras total ako take dievcatkoooo, v tomto co ti tiez velmi svadci vyzeras uz tak dospelacky, no maminaaaa, inac aj ja mam podobny strih teraz. :wink:
@denisse veru dobre si spravila, saty ti pasuju.... tvoj mm posobi strasne mlado, on je mladsi od teba????

fuuuu, som spraskala celu misku pudingu, bleeee......
27. jan 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse myslim,eby si mala nosit saty castejsie lebo ti pasuju,kocka si...
@kafoditka a tebe jednoznacne sto krat viac pasuju dlhe vlasy,poviem ti to rovno,segra ta odrbala :grinning:
@noemarta a ty sa nenapchavaj,bude ti zle...
27. jan 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta
mladsi o pol roka :slight_smile:
27. jan 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :grinning: uz na tom pracujem..
27. jan 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, to som ale mala tak o 8-10 kg menej nez teraz po dvoch detoch ... ja sa musim tiez dat do chudnutia, ale u mna este nedozrel cas ... zatial sa snazim aspon viac nepribrat a ked uz budem menej kojit, tak sa do toho pustim ...
27. jan 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse Deni, ja si myslim, ze si dobre urobila :wink: krasna si bola nevesta
27. jan 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som chcela, ze ked uz tu tasite tie pekne fotos, ze ja som bola za kocku asi jedinykrat na stuzkovej a mam jednu taku velmi peknu fotku s mojim ocinom ale som ju hladala a musela som ich niekomu dat lebo zrovna tato jednna je nevyvolana :unamused: potom este na jednej je ma celkom vidno ale ta je s byvalym a to sem trepat nebudem :grinning:
27. jan 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi a u mna sa ti co pacilo?
27. jan 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ved uz mi aj je divno.... :unamused: :unamused:
@kafoditka fakt ti idu tie dlhsie vlasy, si taka sexica :wink:
@mirka285 tebe treba prestrihat na krajnovu a tiez budes za sexi herecku a mozes sa vydavat, schudnuta si, takze mozete ist na to, som zvedava ake saty si vyberies, huraaaa
@denisse fakt vyzera mlado, taky chlapceeek :grinning: :grinning:
@bambola co zo stuzkovej, my chceme SVATEBNIIIIII, kedy sa vydaaaas????
27. jan 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ale daaaaaaj :grinning:
27. jan 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara myslim si, ze ty si u vsetkych bodovala s velkym sexi vystrihom, to sme nemala ani jedna :wink: :wink:
Ale okrem toho, si bola pekne upravena, pekne princeznovske saty.. :wink:
27. jan 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta natri Mirku, je naozaj schudnuta, alebo len pise, ze konecne kilo dole? :grinning: spoznam ju vobec? :grinning:
27. jan 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta
@maxara ano ano Petine megakozy :grinning:
27. jan 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ale furt je rovnaka, ona je furt chuda...predtym aj teraz.. :wink:
27. jan 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta tu je taka zakulisna a je vidiet, aka som stihla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a aj uces mi tam je trochu vidno a moji druzbovia a druzice :grinning:
27. jan 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta no to nie je otazka pre mna, ale vsak tento rok uz na konovsku svadbu ideme v septembri, ze @mirka285 :grinning:
@maxara povedala som bratovi nech mi ich oskenuje ale hra hokej tak mu to trva :angry:
27. jan 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ja zas vidim len velke kozy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nie som chlap hi hi
Podla mna je schudnuta, pasik ma jak laňka, a stehna nema uz, akooooo, ako pise kafoditka ona bola aj pred tym chuda, ale teraz je taka spevnena, to je ten spravny vyraz :wink:
27. jan 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodte do riti, vsetkych vzdy len moje kozy zaujimaju.. :grinning: este som nasla taketo aha, kde som ja na roztrhanie
27. jan 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta Maci mas to u mna,Kafko spatne vidi :slight_smile:
27. jan 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tak mirka je mirka, ta sa tym netaji, ale vy ostatne slobodne, nejako sa vam do toho nechce coooo.....
vam to vyhovuje, ze keby daco, tak sa zbalim a odidem.... my vydate to uz musime riesit a o to je ten vztah krajsi, viac ho upevnis, nez ked tresknes dverami a ides k mame, alebo ku kamoske, no neeee, povedzte vydate zienky, mylim sa????? to mate riesenie iba na chvilu..... :wink:
27. jan 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta no tesim sa na nu :dizzy_face:
a tu je mm na roztrhanie, vsimnite si, ako si to uziva
27. jan 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak namiesto ucenia som nasla kopu takych superskych fotiek :grinning: som nevytiahla uz ani nepamatam :grinning:
27. jan 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ale vsak bud radaaaa, my co nemame kozy ti ticho zavidime :wink: :wink:
ako sorry, ale na tejto foto som si akoze co mala vsimnut, zas vidim ...... :grinning: :grinning: :grinning:
@noemarta mas pravdu, ty patosacka jedna.. ale problem je niekde inde, slobodne su slobodne, lebo muzi ich nechcu :grinning: :grinning: nie ze by oni nechceli :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok