• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@noemarta noe ty si tehla :grinning: :grinning: :grinning: tam si si mala vsimnut, ze ja mam veeeela napadnikov
27. jan 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ty si tusim fakt do nej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
michal je v siedmom nebi.....
27. jan 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta no u nas je to trosku komplikovanejsie a pritom tak jednoduche :wink: ale ja sa nikam zdrhat nechystam, vsak by som nemala kde byvat :grinning: :grinning: ( ocko necitaj tu potajomky co pisem :grinning:)
27. jan 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta jasneze som, dnes som to aj F napisala :wink:
27. jan 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara jaaaaj zeby ich nechceli muzi, tak naco su s nimi a naco maju a s nimi deti haaaa
teraz som si kukla tu fotku znovu a ja som si myslela ze to je michal :confused: :confused: :confused: :confused:
tak ale oni ta nezeru tak jak michala tie herecky, to uz co je......michal dal tym hereckam po 10 euro ciii??? :grinning: :grinning:
27. jan 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola a co je zlozite? ze je este zenaty s nejakou predoslou? :grinning: :grinning:
27. jan 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola co je take zlozite a pritom komplikovane, nerozumiem, ja nemam vysoku skolu :grinning: :grinning: :grinning: co je on zenaty este, ciii????
27. jan 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara rovnako myslime :wink:
27. jan 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja umrem, v telke je Hriesny tanec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@noemarta neee akoze baby by sa aj vydali, ale muzi si nechavaju zadne dvierka..
to su moje kamosky a mm kamosi :wink: a michal je tam v pozadi a ked tahaju michala, tak ja som v pozadi a "ziarlim"
@bambola to uz ako strasne zahovaraaaas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic baby, idem do postele, treba mi dieta obriadit, bru
@mirka285 ale prosim ta, ja som to myslela tak, ze ty si furt stihla, ci si v 9tom mesiaci alebo teraz s pol rocnou dcerou, furt si stihla, lebo mas dobre rozlozenu postavu.. ja napr. by som ti v zivote neuverila, kebyze ta nepoznam, ze mas po 30tke a dve deti...
@bambola Mati v com je problem? Dalsia svadba by mohla byt tento rok, nenechaj v tom Mirku samu.. :wink: :grinning: :grinning:
27. jan 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka uz sa z toho nevykrutis :wink:
27. jan 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ste boli nevesty, ja nemam co pridat lebo my s drahym to uz tahame skoro 11 rokov na divoko :grinning: a vobec nas to netrapi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja,aj ja, aj ja....aj ja som bola dakedy pekná :grinning:
27. jan 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a velmi sa mi pacila kafko ako bola upravena, domi nechaj si narast vlasy, dlhsie ti velmi seknu.

a pridavam sa do klubu tych co potrebuju plastiku prs, moje su na zaplakanie, tych 5 mesiacov odsavania je na nich vidno :frowning2:
27. jan 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta @maxara vy obe ste tehly :grinning: :grinning: neni zenaty a nezahovaram :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ja tiez nemam vysoku, ze by preto :confused: :grinning: :grinning:
27. jan 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ale uz na tom pracujes :wink:
takze nepovies, no dobreeeeeeee.....
@katarina7777 tak to by vas uz mohlo trapit, netuzis po princeznovskych satach haaaa????
27. jan 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola a chcela by si sa vydavat? ja vobec nie, ked raz ano tak len z praktickych dovodov a minisvadba.
27. jan 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka fesna si bola aj mm je fesaaaak, a akoze teraz si neni cooo???? kolko rokov si uz vydata???
27. jan 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 :wink:
kati mna ukurat dnes napadlo, ze ci by tie moje kozy vyzerali trochu vabnejsie, kebyze tri mesiace neodsavam dnami nocami, ale len kojim... :confused: no ale to uz je teraz jedno..
ale baby vsak ja sa vydam tento rok aj keby som bola jedina...ja sa chcem vydat,uz ma to nebavi na divoko....
@bambola si tajna :zipper_mouth:
@oacka kocica veru
@noemarta ja som do tehotenstva vobec nenosila saty, len nohavice, cize princeznovske saty su neni pre mna, ja som uz na mojich promociach vsetkym povedala nech vela jedia a piju lebo ja svadbu nebudem robit :wink:
27. jan 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 taaaak teraz si ich dostala, konecne pekne vyznanie, ze sa CHCEM VYDAVAT, supeeer :wink:
@bambola si tajna a divnaaaaa :confused:
27. jan 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 ty si typ ako denisse.... nohavicovy....
27. jan 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta nepýtaj sa koľko rokov,ale koľko kíl! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ešte hodím jednu tajnú,že či viete,kto je to :grinning: :grinning: :grinning:
@kafoditka ked sa naserem tak pojdem na plastiku a hotovo, predsa sa nebudem cely zivot depkovat kvoli tomu.
baby vas fakt tak seru tie kozy?ja za tych sto litrov pojdem radsej na nejaku dobru lyzovacku na dva tyzdne.....ale keby ma to sralo,tak idem na plastiku,mna nastastie kozy netankuju,Gabo povie ze mam najkrajsie,tak neriesim...
27. jan 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok