Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
27. jan 2011

@katarina7777 to mas az take strasneeee 😕 😕 😕

bambola
27. jan 2011

@oacka fesanda 🙂

no baby nedari sa nam to naskenovat tak ked tak tak zajtra ked budem mat viac casu sa s tym babrat a presmejdim aj tie CD s fotkami co som nasla. len to musim dole na pocitac lebo na mojom mini eeeckovy nemam mechaniku 😉

oacka
27. jan 2011

@bambola jeeej,aj ja mám eeečko 🙂

noemarta
27. jan 2011

ja kojim a podla mna su stale take rovnake, ani mm si nestazuje, tiez povie ze ich mam naj naj.... 😉
@oacka kolko si teda vydata, ja napr. 7 rokov.

katarina7777
27. jan 2011

@noemarta mne z mojich koz ostali len kozky ☹ mozno aj kvoli tomu ze chudnem.

kafoditka
27. jan 2011

@noemarta verim, ze su baby, ktore po vydaji absolutne netuzia a nadivoko im to vyhovuje... ale ja som opacny pripad, rodinne zalozeny, mam priklad vo svojich rodicoch-ti maju pekne manzelstvo uz 27rokov a mne by bolo proti srsti mat dieta a nebyt vydata..

oacka
27. jan 2011

@noemarta 4,5 roka

bambola
27. jan 2011

@noemarta @mirka285 baby ani tajna ani divna iba to je vec medzi nami dvoma 😉 a mozno nie prave na forum
@katarina7777 vies co....chcela ale niekvoli tomu, ze budem vydata a manzelka ale skor kvoli tomu, ze ten jeden den budem ako princezna 🙂 cize, ak urobime zahradnu party a ja sa budem moct obliect do nadhernych siat, pojdemm ku kadernicke a kozmeticke a mm mi donesie kvietok a bude sa na mna krasne pozerat a vsetci naokolo budu hovorit aka som krasna a uzasna a ze je to moj den ,tak to bude asi to iste 😀 😀

noemarta
27. jan 2011

@oacka tak to si mlada nevesticka ...... ja som uz inventaaar. 😉
@kafoditka jo jo, ja tak isto...... 😉

oacka
27. jan 2011

@noemarta ale ja sdom už predtým bola stará dievka 😀 😀 😀

kafoditka
27. jan 2011

@mirka285 Miri aj mne povie peto ze ich mam naj.. ale ked sa vecer vyzleciem v kupelke a kuknem do zrkadla, tak to nie je bohvieco - teda s porovnanim, ake pevne a plne boli pred tehu.. 😖 ja sa s tym ale zmierim, ked dam este 4 kg dole 😀 100tisic navyse nemam ani blbou nahodou 😀

noemarta
27. jan 2011

@bambola hm... tak ty si to ponala ako zahradnu party v princeznovskych satach 😲
jasne, ved vy dvaja viete preco...

mirka285
27. jan 2011

baby akoze vyliala som si pol flase oleja na hlavu a stale ju mam suchu 😕 a my sme s Gabom spolu uz 6 rok,to tiez neni malo...

noemarta
27. jan 2011

@kafoditka ale ked schudnes dietou 4 kg dole,tak ti ostanu ozaj len supky, mala by si ich spevnit cvicenim
@oacka ty stara dievka, to kolko si mala rokov, ved dnes je moderne sa vydavat okolo 30tky napr.

bambola
27. jan 2011

@noemarta iba som chcela naznacit, ze to pre mna nie je az take podstatne ale isto, ze by som chcela 🙂

bambola
27. jan 2011

@mirka285 6? kolko rokov ma Laura?

katarina7777
27. jan 2011

@bambola ja som sa chcela vydavat kvoli svadobnej ceste 😀 , ale tu si teraz spravime v marci aj s Leom, cize aj tato motivacia mi padla ... nam to zatial takto vyhovuje a ked prestane, tak to budeme riesit... i ked po 10 rokoch spoluzitia by mi bolo blbe slubovat si vernost a lasku, ved to robime kazdy den .

kafoditka
27. jan 2011

@noemarta no mala, ale do posilky ma tazko dostanes, asi zacnem doma klikovat 🙂

noemarta
27. jan 2011

@mirka285 najvyssi cas specatit vasu laaaasku. a bude pred bohom, ci uz nemoze????

mirka285
27. jan 2011

@bambola ja chcem zase svadbu ale nechcem na nej hosti ani princeznickovske saty,ale za peknu chcem byt... 🙂

katarina7777
27. jan 2011

@mirka285 ja nelyzujem 😀 😀 😀

noemarta
27. jan 2011

@katarina7777 ved to, ze vy ste taky moderni ludia, preskocili ste svadbu a mate dieta a teraz je vam uz cudne si slubovat laaaasku....skoda.

mirka285
27. jan 2011

@noemarta pred bohom nebude,lebo chcem rychlu svadbu bez vsetkych ceremonii...ja sa chcem vydat lebo to tak citim a vsetok ten ceremonial nemusim...ja som sa aj prvy krat vydavala a mala som na svadbe par ludi...

noemarta
27. jan 2011

@mirka285 pocuj, ale co spravis s @maxarou, ta je do teba, myslis ze to rozchodi, ze sa jej vydas 😕 😕 😕 😀

noemarta
27. jan 2011

@mirka285 ved by si mala tu skratenu omsu, trva asi 20 minut, to by si zvladla 😉

mirka285
27. jan 2011

@bambola myslis Lujza?9 rokov ma...

oacka
27. jan 2011

@noemarta moderné,moderné,ale nie u nás na dzedzine! 😀 28 rokov som mala... a potom ďalšie ohováračky, lebo žiadne decko nebolo hneď po svadbe! 😀

mirka285
27. jan 2011

@noemarta eee mam inu predstavu,moja svadba bude velmi lezerna 🙂

kafoditka
27. jan 2011

No moja segra sa prosim pekne chce vydavat na plazi na Kube, kde budu len oni dvaja a katolicky knaz.. 😕

bambola
27. jan 2011

@mirka285 hm, pardon, neviem preco som si zapamatala Lauru 😀 jeeeeeeeej ja som myslela, ze menej. vyzera na menej 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre