Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
27. jan 2011

@mirka285 chod sa napit 😀 vsak pisem, ze su spred siestich rokov 😉 tieto su ale z roku 2009 cize 4 mesiace pred tehu 😉 jaaaaaaj 😵

luminkasp
27. jan 2011

@ywett neboj sa, vratis sa k povodnemu 😉

mirka285
27. jan 2011

@luminkasp aj my zijeme v spolocnej domacnosti...ja to zase citim,ze sa chcem vydat,ale musela som nato dozriet,pred troma rokmi som o vydaji nechcela ani pocut 😒 ani nie ze dozriet,ja som sa potrebovala uistit,ze on je ten pravy pre mna a to som si po 2 rocnej znamosti nebola ista...

luminkasp
27. jan 2011

@mirka285 ja som si ista, ze je pravy po 7 rokoch by sa mi uz menit nechcelo 😀

bambola
27. jan 2011

kurnik, fotky som nepripla 😀

@mirka285 dakujem a to mam teraz zase tmavsie na hlave 😀 ale na leto dam blond 😉 inac na tej fotke to je moja farba vlasov len vytahane slnkom 😉

mirka285
27. jan 2011

@luminkasp vsak to,clovek si ich uz ako tak ochoci,nauci tak kto by to vsetko zase ucil dalsieho? 🤐

mirka285
27. jan 2011

@bambola prave som ti spocitala rebra 😀 jedno ti chyba..

ywett
27. jan 2011

@mirka285
viete co je smutne? ze ked som bola chuducka, tak som si to nevazila a teraz ked sa na tie photo pozriem :(

ywett
27. jan 2011

@bambola
waw, az moc chuda si bola..kolko ti zostalo po porode ?

ywett
27. jan 2011

@luminkasp
no stale mam 8kg navyse a nie a nie dole...ale od bud. tyzdna pracujem, tak hadam to pojde..len sa bojim o mlieko..

baby kolko krat za 24 hodin este kojite?

bambola
27. jan 2011

@mirka285 😀 😀 trupka 😀

@ywett ano to uz bolo moc, ale taka som proste bola, nedalo sa mi pribrat ale sama priznavam, ze to nevyzeralo dobre.
no ja uz po porode zase nic nemam 😅 myslim, ze mam tak 46kg ale musim to spevnit, lebo som taka mlandrava 😠

ywett
27. jan 2011

@bambola
waw, ze 46kg, to si aka tenucka...a ako sa ti podarilo dat dole? hovoria, nze kojenim to ide dole, ale teda v mojom pripade niee

bambola
27. jan 2011

@ywett ywet vobec som sa nesnazila, vsak ked kojim tak necvicim. ale ja mam proste taky metabolizmus asi alebo co. ja by som radsej mala 50kilo aj by to vyzeralo lepsie. ked som porodila konecne som mohla obliect normalne rifle, teraz mi uz zase secky padaju 😀

ywett
27. jan 2011

@bambola
tak to mas super, ja som mala 52-54 kg pre tehu a osem mam stale navyse...takze na moj satnik pada prah 🙂
ja cvicim aj ked kojim, plavam a zumbu, to je zle?

bambola
27. jan 2011

@ywett myslim, ze nie pokial to malej nevadi. kvoli kyseline v mlieku.

ywett
27. jan 2011

@bambola
aka kyselina v mlieku? ja som len myslela, ze prave cvicenim len mlieko mozem stratit..

monline
27. jan 2011

@ywett kyselina mliečna, ktorá vzniká pri svalovici, prejde aj do mlieka a potom inak chutí, deti to mlieko môžu odmietať,,preto sa neodporúča cvičiť vo väčšej miere popri kojení

ywett
27. jan 2011

@monline
dakujem ti pekne, to som teda nevedela :( a veru trosku mam svaloivicu na stehnach z plavania a na lytkach zo zumby, ale malinka papa...uz menej casto, kedze prikrmujeme....ale dik za infosky

bambola
27. jan 2011

@monline @ywett mon dakujem za vysvetlenie, ja by som to tak pekne nenapisala 😉
dievcata docitala som tu hovadinu na skusku tak si idem lahnut, aj tak tu uz klipkam ocami. dobru noc 🙂

monline
27. jan 2011

@bambola @ywett dobrú noc...idem i ja kojiť, malý sa preberá...

tinaki1275
27. jan 2011

baby to mi snad robite naschval- 16stran!!!ste zapisali za jeden den\? 😀 to kedy mam preluskat 😒 ?ja vobec nestiham ,periem ,zehlim ,chystam..a aj tak klasika nestiham..este nemame zbalene ,len veci na kope..a ani nevime co vsetko brat malej..z toho mam najvacsi strach ze nico co budem urcite potrebovat zabudnem..inac je stale mrzuta..a nervozna a to nevie co ju caka 😒 no idem skusit nieco precitat ..ale 16 stran nehrozi 😠

emanuel22
28. jan 2011

Ahojte. Teraz som si vás čítala, ešte nespím, malý je chorý, chrčí, nedá sa mu dobre dýchať, ja sa až bojím zaspať, tak tu sedím pri ňom, keby niečo. Má teplotu, kopu hlienov, ani sa poriadne napiť nevie, chudáčik, ale keď odsávam, nejde takmer nič. Nasivin mu na teraz trochu pomohol...
Dnes ste mali peknú tému, škoda, že som tu nebola celý deň... Ale pridám aj ja pár svadobných fotiek 🙂 Veľmi rada na náš deň spomínam... brali sme sa 12.9.2009 po takmer 5 rokoch chodenia (cca 2 roky sme spolu pred svadbou aj bývali), na obrúčkach máme vygravírovaný dátum a naše mená - Ďoďko a Martinka 😉

emanuel22
28. jan 2011

@luludi ja mám ušitú ochrannú kapsu, sama som si šila, tak nosím Adamka v kapse, to stačí, zima mu nie je. Mám ju ušitú z deky prehnutej a vo vnutri mám takú látku či čo to je, ktorou sa podšívajú napr. kabáty. Ale tá tvoja kapsa je krásna 🙂 a lepšie šitá ako moja, ja nemám kapucňu, ale tak kapsa je dosť veľká, tak ju dám Adamkovi aj na hlavu keď je veľmi chladno. Ja som našla len ten strih, tak som podľa toho ušila. Pozri foto mojej kapsy... aj keď ju nie je veľmi vidno...

booklover
28. jan 2011

@noemarta suhlasim, ze predstava, ze stravim s mm cely zivot, ma nuti makat na nasom vztahu. ved zit natrvalo v zlej atmosfere nie je zrovna sen cloveka. 🙂 asi je to nazor aj mm, lebo sa tiez snazi 🙂

booklover
28. jan 2011

@maxara fotka: tm na roztrhanie je perfektna 😀

luludi
28. jan 2011

@emanuel22 krasna nevesta 😵 vyzeras tam ako dievcatko, velmi sa mi uces a ako ti tam zapracovali tu ozdobu, to su asi perlicky 🙂

Páááni, si sikovna, ked si si dokazala kapsu usit sama, tiez som povodne, chcela sit podla strihu, ale nepodarilo sa. Podla toho co pises, je ta moja kapsa sita rovnakym sposobom ako tvoja, akurat ma navyse este kapucnu. Ako obliekas adamka pod kapsu?

Mojmu bubovi teraz idu zuby a teplotuje 3 - 4 noc a tiez chrci, nejde mu to odsat, takze pol noci nespim, lebo je nekludny a druhu pol noc nespim, lebo pocuvam ci dycha 😒 nech sa vam rychlo polepsi ... podla mna to asi budu zuby, u nas sa to prejavovalo rovnako, nastastie uz jeden vysiel, ale s tym druhym je trapenie

booklover
28. jan 2011

@kafoditka citim to rovnako: vzdy som chcela, aby malo moje dieta v matrike zapis: LEG-manzelske.

booklover
28. jan 2011

@kafoditka len sa obavam, ze segre to iba s knazom nevyjde, potrebuje dvoch svedkov 🙂 mala by zavolat aspon Vas 🙂

booklover
28. jan 2011

@mirka285 @noemarta mm, ked pridem od kadernicky, tak je vzdy uveliceny 🙂 ale on je aj tak, takze to povie skor, aby ma potesil 😀 keby slo onho, nemusim si ani obocie pretrhavat 🙂

mojalili
28. jan 2011

Dobré ránko kočky,
pozerala som si vsetky nevesty, teda peknú temu ste zacali 🙂 🙂 🙂 Maloktorá nevesta je skaredá, ale vy ste tu veru kočky.

@mirka285 Citala som tvoj status dna, no uprimne ti zavidim...ze prespat celu noc. Pri LILI som to zazila, toto je ine tornado... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre