• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
prikrmujem iba raz denne, inak iba kojím
28. jan 2011 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sunnygirl ja mam tiez doma takeho papkaca a aj pred 2,5 rokmi som mala...my mame to papkanie asi v genoch :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2011 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ywett mirka ma cistu pravdu, aj ja som o tom citala, ze cvicenie nema vplyv na mlieko, len do pol roka treba davat pozor na moc hopsave druhy cvicenia kvoli tvojim slacham, po pol roku pohoda :slight_smile:
28. jan 2011 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sunnygirl my sme nieco take zazili okolo 5,5 mesiaca a trvalo to 22 dni, potom sa to same upravilo a teraz papa naposledy okolo desiatej - jedenastej a potom az rano okolo siedmej
28. jan 2011 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luludi
diky..kvoli slacham? zumba je dost hopsava .-)

tak pripajam svad.foto
28. jan 2011 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@strasska
@luludi a iba kojíte?
28. jan 2011 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
... :unamused: :unamused: :unamused: ...
28. jan 2011 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ywett lebo do pol roka sa v tele uvolnuje nejaky hormon, ktory ich uvolnuje... dufam, ze som to teraz nesplietla :confused:

krasne svadobne saty :dizzy_face: a aka netradicna foto.. super
@sunnygirl rovnako ako ty, kojim a raz denne davam prikrm, zatial len zeleninovy bez maska
28. jan 2011 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luludi
dakujem, satky su este doma :slight_smile:

a tu su plavky a brusko, ake chcem mat..hoci vtedy som si myslela, ze ake velke :slight_smile:
28. jan 2011 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute :slight_smile: sme doma z prechadzky..... a my nocne stoliky nemame :grinning: :grinning:
@ywett krasne saty si mala, velmi ti svedcali..videla som viac tvojich svadobnych fotos :wink:
28. jan 2011 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola Mati gratulka k ukonceniu semestra, tak mas na chvilu pokoj... :wink:
@luludi tak ja nemozem lubrikacny ani ziadny gel, som na to dost hakliva -stipe, pali...utekala som pod sprchu presne ako bambi :grinning: momentalne mam podozrenie, ze som alergicka na latex.. :unamused:
28. jan 2011 o 16:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kafoditka to ano, vela zalezi na zlozeni
28. jan 2011 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kafoditka
dik moja...no mne sa tiez stale pacia, napriek tomu, ze moda sa meni :slight_smile:
na pamiatku uz stale mam v kufri, no neodvazujem sa do nich uz navliect :slight_smile: a momentalne urcite nie :(
28. jan 2011 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luludi
@ywett
@mirka285 takže mám len hlúpu výhovorku prečo sa viac nehýbať? no fajn,...presvedčili ste ma a zajtra si vraciam stacionárny do obývačky :wink:
28. jan 2011 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ywett krásne šaty, aj nevesta :slight_smile:
28. jan 2011 o 16:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luludi ďakujem :wink: áno, moja kapsa je podobná tvojej, len ty máš kapucňu, čo myslím, že super využiješ. Adamkovi obliekam body, punčošky, sveter na zips alebo na gombíky a na to overal, sveter aj overal nechávam rozopnutý trochu, lebo sa Adamko veľmi potí, keď je na mne tak nalepený. Ja si dám veľký šál a ten dám aj na Adamka.
Dúfam, že tá choroba je len zo zúbkov, že to nebude vážne. Už kýcha a dá sa mu aj odsávať soplíky, tak odsávame... Už teplotu nemá. Aj vám držíme palce, nech je aj Tvoj drobček zdravý...
28. jan 2011 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som doma, ale nejdem vam pisat ako to vyzera, lebo mirka ma zdrbe, alenie je to tmava farba :grinning: ale pre zmenu pohoda..

u nas lubrikacny gel nie je tabu odkedy nasim doniesol sused veterinar flasu toho gelu, cim si inseminatori mazu rukavicu pred zasunutim do kravy :grinning:
28. jan 2011 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monline
och vdaka, je to uz davno :(
a na co je dobry stacionar? myslim, ktoru cast tela
28. jan 2011 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: dobrú tému ste zasa nahodili, že tajomstvá v nočných stolíkoch :slight_smile: my tam máme lieky :grinning: ako dôchodcovia.... :-/
28. jan 2011 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mame novu zabavku: oslintavat zrkadlo a demolovat hrazdicku :slight_smile:
28. jan 2011 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara dnes ti ide karta moja :grinning: :grinning:
28. jan 2011 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara ty tajnostkarka, rychlo prezrad, co mas s vlasmi!! :confused:
28. jan 2011 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kafoditka
@kafoditka tak toto je poriadne šikovný chlapček..ako si sám stojí, úžasný je
28. jan 2011 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monline :slight_smile: no keby mohol, tak sa najradsej rozbehne..
28. jan 2011 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ywett predpokladám, že na nohy..ale ja ho budem využívať na obžieranie, funguje to tak, že po trištvrtehodinovej námahe na stacionári nepôjdem vyžrať chladničku, lebo mi bude ľúto námahy..:slight_smile: predtým mi to tak fungovalo, uvidíme, či aj teraz..nedeľu ešte nechám tak, ved maxistretko..ale od pondelka už budem kontrolovať príjem a výdaj energie :slight_smile:
28. jan 2011 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kafoditka veľmi je šikovný..ale to je dobre, musia aj tie naše lenivé deti mať nejaké vzory :slight_smile:
28. jan 2011 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kafoditka jej, ten je šikovný, zlatý :slight_smile:
28. jan 2011 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tusim iem prave vas,Maxiiiii co mas na hlave?????
28. jan 2011 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ywett perfektny vyber siat,ziadna tuctovka :slight_smile:
28. jan 2011 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kafoditka @mirka285 nemozem.. mirka ma zdrbe :unamused:
28. jan 2011 o 17:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok