• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara ale ved aj ja ta chapem...ja sice ziadny vibrator doma nemam,ale zato mame puta s kozusinkou :grinning:
28. jan 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ake prasacinky to tu rozoberate hned poobede? :grinning:
28. jan 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no zrovna vibrator.. neviem.. ale akoze nieco s tymto suvisiace .. napr mala som tam aj taku vec, co som nikdy nepouzila, co dal mm kamarat na mm narodky.. take prilepky na kozy, take strapce, ze mozem mu s nimi zatancovat sambu :grinning: ale som si nevedela predstavit, ze by som si to nalepila na bradavky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a o to horsie by som niesla, keby si mama a spol mysleli, ze to pouzivam :grinning:
28. jan 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 to mame az po 22hej? :grinning:
28. jan 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara fiha,a co ste tam este mali?latexove masky?? :grinning:
28. jan 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara :grinning:

@mirka285 ze by tam mal Misko tangace... uhadla som maxi? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 este take vajicko masirujuce a ine debiliny.. napr leskle cierne samodrzky :grinning: :grinning: misko je uchylny na ne :grinning:
28. jan 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 raz som mu na vianoce zo srandy "usila" tangace, akoze som kupila slipy, tie som obstrihala a obsila a ani raz si ich nedal, vraj si nevie tu snurku predstavit, ako asi smrdi :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz musime byt slusne lebo nas tu vymazu :slight_smile:
28. jan 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara o masirujucom vajicku som este nepocula,ale mozes mi ho v nedelu ukazat...takze ty ho cakavas vecer v posteli v samodrkach :wink:
28. jan 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara jaaj umrela som od smiechu,mal ju ovonat :grinning:
28. jan 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi aj ja som hrozne umrncana, ale hormonmi to nebude, tehotna momentalne nie som :unamused: zeby oneskorena laktacna psychoza? :cry:
28. jan 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no vlastne ani nie, ale raz za cas si spestrime vecer :wink:
on sa neodvazil si ich ani obliect, takze on ju mohol vonat kolko chcel :grinning: ved ho podpichni ked prides, ze tangace su super, ako sa zatvari :grinning: ja napr som tiez nosila, lebo aspon ma nic netlacilo na mojej riti a stehnach, alebo ako sa vola ta cast tela kde koncia gatky
28. jan 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara stolikove peripetie uplne prezivam s tebou!! mam to podobne, ked dokvitne svokra (co teda byva casto vzhladom k tomu, ze byvame v jednom dome), a nahodou chce nieco pre malu, co je spolu s kadejakymi zaujimavostami v nocnom stoliku, tak to byva pestre :slight_smile: :grinning:
28. jan 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285
@maxara damy, aj ostatne mame prezradit, co by sme nechceli, aby nasli nase mamy v nasich spalnach? :wink:

@maxara co sa tajnej reci tyka, kludne ninku nauc, ved ty nebudes ako tvoja mama, nebudes jej nakukat do tajnosti, ci ano? :sweat_smile:
28. jan 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@booklover jasne, prezrad :grinning:
no ja ked budem vediet, ze si pise dennik, budem si musiet zehlit ruky, aby som jej tam nesla nurat :grinning:
28. jan 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 aaale! ved po 22hej mamicky buvaju, nemozu klabosit... :confounded: a nie je neslusne, iba inspirujuce, co preberaju. :grinning: vsak mamky su dospele osoby...
28. jan 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara
@mirka285 my mame kamasutru s velkymi fotkami :slight_smile: a par kuskov oblecenia z medovych tyzdnov :slight_smile: ale zvykne uplne stacit ta modra somarina, co sa na nohu nevesty navlaka :slight_smile: a Mirka? neprezradi?
28. jan 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem k tej kadernicke :slight_smile: drzte palce, lebo neviem co mi chce urobit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad nepridem holohlava
28. jan 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara jooj, dcera nech sa ma uz teraz na pozore :slight_smile: to bude boleeeest !! zehlit ruky... nechces sa radsej vzdat toho nakukania?
28. jan 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@booklover mm ma kamasutru napozeranuuuu :grinning: :grinning: a v hlave tolko poloh co chce vyskusat, ze dovi.. najradsej spomina taku, co sa mu prisnila, ze visim z utesu v popruhoch tesne nad piesocnatou plazou a on vybieha z mora...
no idem, pa
28. jan 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@booklover my fakt nic nemame,len tie kozusinkove puta :grinning: babule opustam vas,mala sa zobudila,ideme do Stupavy odniest nejake veci,paaa
28. jan 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara wau :slight_smile: tak sa drzkaj
28. jan 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mate temu :grinning:

oficialne prehlasujem zimny semester za skonceny. dnesna skuska bola posledna :slight_smile: jupi :sunglasses:

a co sa tyka suflikovych veci my doma nic take nemame a ani sme nikdy nic take nepouzili :confused: raz sme skusali lubrikacny gel a to sme len aplikovali a uz som utekala pod sprchu :rolling_eyes: :confounded: teraz ho mam tu v izbe na policke v BB cize nasi ho uz urcite videli :grinning:
28. jan 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola nam zase lubr. gel dost ulahcil situaciu po porode pri prvych razoch, ale mm ho ma tendenciu schovavat, akoby to bolo bohvieco strasne :slight_smile:

jeziiisssss a este GRATULKA k uzavretemu semestru, oficialne ta chvalim :slight_smile:
28. jan 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285
jeeej, dik, tak v cviceni budem pekne pokracovat, nech kilecka idu dole

@booklover
ja tiez asi tak....

28. jan 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline
hned idem aj pricapit svadobnu, aspon si pospiname .-) tento rok 5rok
28. jan 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no šikuľka si, gratulujem!!
28. jan 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá,
prosím o radu:
moja Lenka nespáva poriadne v noci, ešte do tej 12 hej, ale potom sme každú hodinu hore a na prsník, aj vy máte takýchto nočných papkáčov, ja so už úplne unavená z nočného kojenia. dajte nejaké dobré rady, utekám, pa
28. jan 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je super téma...tajný obsah nočných stolíkov :slight_smile:))
28. jan 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok