Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
30. jan 2011

dve uz su na mieste 😀 😵

bambola
30. jan 2011

@maxara ktoooooooo? tipnem, vierkaha aaaaa katka7

monline
30. jan 2011

@bambola asi sa nedozvieme, asi už maxi fotí a robí spoločnosť...
ja som z malej bambi úplne hotová 🙂
mne malý zaspal, má teplotu, dostal sirup, čípok aby bol pokojnejší, morskú do nošteka, ako prevencia..odsatie zaschnutého sopľa..som zvedavá dokedy bude spať..či len polhodku ako teraz zvykne...teraz mu ani príkrmy nechutia, tak viac kojím, vlastne až na deci jedla za deň iba kojím..idem sa napiť 🙂

bambola
30. jan 2011

@monline veru, chod sa napit 😉 mne o tomto case spava tak tri hodiny tak som zvedava ci jej to ostane aj ked sa vratime do BA.
no nech len pekne foti, vsak nech nekonuje ked ma kona doma 😀
a ty co si nejdes zdriemnut, sup k malemu do pelisku 😉
inac posledne dva dni malej tiez moc nechutilo, teda viac menej obed, rano spapala cely banan a vecer ryzovu kasu + polku vyzivy ale proste som videla, ze menej papa no a dnes rano tolko nakadila, ze mna z toho rit bolela 😀 moje chudatko. som ju mala pekne vyzlecenu a ked som videla, ze tlaci tak som ju zdvihlla cupla som ju a pekne sa vykakala ako do nocnika 😵 no musim ho ist uz kupit 😀

monline
30. jan 2011

@bambola ja som minule kúpila nočník, ale malý na ňom stráááášne plače...možno mu veľkostne nesedí, neviem...už som pri ňom ležala, lebo plakal..potí sa, to je dobre..a idem späť spať 🙂

bambola
30. jan 2011

@monline oddychni si kym sa da 🙂

oacka
30. jan 2011

ahojte kočeny, ak sa vám dá, dajte palec hore tejto fotke: http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?f... dikes!

monline
30. jan 2011

@oacka oki, máš 🙂

bambola
30. jan 2011

@merikac vsetko najlepsie Eme k jej prvym meninam 😵

denisse
30. jan 2011

@oacka
hotovo 🙂

monline
30. jan 2011

@merikac @karinnka dnes je Emmy? tak vašim kráskam všetko najlepšie prajeme spolu s Danielkom

karinnka
30. jan 2011

@monline ďakujeme 😉 krasnee
@merikac vsetko naj Emme k meninam prajeme 🙂

Nebola som tu par dni tak sa Vas pokusam docitat,reagovat sa uz ani neda,pretoze kazda debata uz skoncila 😎 Dnes je stretko u Maxinky tak som zvedava na fotky 😉 Lekarka mi zistila Zeleny zakal a dalsia mi to vyvratila pri dalsich vysetreniach tak som happy pretoze som bola 3dni uplne na nervy 😝
Pekny koniec vikendu 🙂

maxara
30. jan 2011

@bambola adelaine a kafko dosli prve 😉

maxara
30. jan 2011

Baby skor ako vam napisem moje dojmy, musim vam napisat mm dojmy..
Odkazuje:
Velka, dlhoocakavana, dlhopripravovana akcia sa uspesne skoncila. Baby su jedna krajsia ako druha (ja som bola prva), citil som sa ako v hareme, piect vedia na jednotku a tie co piect nevedia, maju dobre napady.. bola to velmi prijemne stravena nedela 😵 lutujem, ze som sa nemohol s kazdym viac porozpravat, povinnosti nepustia.. zena na PeeNke.. special thanks for Spiro and slimaciky s nivou 😀

katarina7777
30. jan 2011

uz sme doma a bolo super na stretku.... diky maxi + misko 🙂

karinnka
30. jan 2011

A chceme foteckyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵

katarina7777
30. jan 2011

@karinnka maxi ich ma milion a povedala ze ich da vseeetky

meruska
30. jan 2011

@karinnka @merikac vsetucko naj naj naj malym krasaviciam 😉

bambola
30. jan 2011

@karinnka jeeej karinka samozrejme aj tvojej emke vsetko naj 😉
@maxara peti tak poprosim zhrnut stretko a fotky

alllexa
30. jan 2011

Jej, ako bolo u Maxi, kolko vas bolo?

karinnka
30. jan 2011

@katarina7777 Tak to ma tesi 😉

karinnka
30. jan 2011

@bambola
@meruska Dakujeme 😵 😵 😵 😵

monline
30. jan 2011

@karinnka teším sa s tebou, že sa ten zákal nepotvrdil...super

vierkaha
30. jan 2011

@maxara a ja vám ďakujem za príjemne strávenú nedeľu bolo mi s vami super. Až na ten záver a tak som sa vytešovala, že ako je Maťkovi v hojdacej sieti super že tam až zaspal, ale po zobudení som zistila že má rovnako slabý žalúdok ako ja ( týmto sa ospavedlňujem za ogrcanie vašej obývačky). Maťo blinkal potom ešte aj v aute, ale teraz už spí chúďa moje malé. Takže sieť nebude ☹

vierkaha
30. jan 2011

@bambola vedle jak ta jedle, ja som totiž prišla medzi poslednými 😉 aj keď priznámvam chcela som prísť medzi prvými 😅

monline
30. jan 2011

@luludi vy sa máte ako?

monline
30. jan 2011

@maxara teším sa na zdokumentovanie 🙂 muselo vám byť super

adelaine
30. jan 2011

@maxara bolo super, tie co ste neboli, mozte zavidiet 🙂
dakujem este raz za pozvanie 😉

katarina7777
30. jan 2011

@adelaine maju veru co zavidiet a vsetky deti boli ukazkove 🙂

mirka285
30. jan 2011

ja uz som doma,dokonca uz som aj v pyzame 😀 samoska,ze bolo super,tieto nase stretka maju nieco do seba,hlavne ked su u @maxara ....pozdravujem Miska,ze som rada,ze si uz zvykol,a bere to celkom normalne ked ma plny dom 😀 inak Maxi na to ze je po opercii vyzera velmi dobre,aj uces jej sekne 😉 mne Linda zalomila hned v aute,celu cestu spala a teraz chytila druhy dych a o dusu mi tu rozprava-asi dojmy zo stretka 😀 inak isla po Filipovi,stale sa po nom valala... @merikac je v skutocnosti ovela mladsia ako sa mi zda na fotkach,a myslim,ze nasa julova partia je fajn na kompletku 😉 dievcata som s vami spokojna 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre