Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
30. jan 2011

baby super to vyzera na tych fotkach, len mam malu na rukach tak som ich este neokomentovala ale vecer aj okomentujem 😀 na komentoch od maxi som sa dobre pobavila 😀 a chvalim uzasne maxi papuce co mala maxi 😎

kafoditka
30. jan 2011

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jezis to bolo dobreeeee, kto vymyslel glycerinovy cipok?? 😎
@mirka285 DAKUJEM, porad mam tri kila dole, ale davala som si ho asi na 6krat, a cakala som skoro 15min kym sa nieco udeje a potom.... 😝

macik27
30. jan 2011

tak to bola teda poriadna žúrka 🙂 maminy kočeny a detičky aké šikulky 😀

maxara
30. jan 2011

@noemarta 😀 😀 😀 tak ja prehodnotim tu Mirku, kedze ona do mna asi nie je 😀 😀 😀

@alllexa veru super bolo 😉

@adelaine pridaj si ma

mirka285
30. jan 2011

@kafoditka porad si kup nejake do zasoby🙂) baby inak moja Linda sa rozprava sama so sebou v postielke a smeje sa,dobru naladu ma,nezalubila sa na stretku??? kazdopadne davam navrh ze v lete by sme mohli ist niekam na predlzeny spolocny vikend,co vy nato??

zuzik1983
30. jan 2011

tak to bolo stretko,super fotky 🙂

noemarta
30. jan 2011

@mirka285 hm..... to by bolo asi faaajn, len neviem co na to moj mm.... 😕

mirka285
30. jan 2011

@maxara jasne ze som do teba,akoze pochybujes??inak @noemarta chcela povedat,ze aj baby ktore sme videli dnes prvykrat su v pohode,zlate a bereme ich do partie 😀 ze Maci?

mirka285
30. jan 2011

@noemarta vsak zoberme aj nasich chlapov,moj Gabo je celkom spolocensky...

noemarta
30. jan 2011

@mirka285 ano tak som to myslela, co to niekto nepochopil, nic ine za tym nebolo.... 😉

maxara
30. jan 2011

@noemarta hlavne ze tam budem ja, co tam po tm 😀 😝

noemarta
30. jan 2011

@mirka285 vsak aj moj, aleeeee, neviem ci by siel, zalezi asi kolko nas pojdeeee.

maxara
30. jan 2011

@mirka285 no este ze tak.. tak @noemarta sorry, Mirka je do mna.. 😀 😝

noemarta
30. jan 2011

@maxara 😀 😀 😀 😀

maxara
30. jan 2011

@mirka285 @noemarta @kafoditka vy ste videli niektore popravy krat, tak sup sem, rozoberte ich.. mna tu rozoberal uz kazdy, tak teraz vy ich a po jednom.. 😉 ja si zatial vycervenim Tinaki a Vierkuha

kafoditka
30. jan 2011

@mirka285 no kupim, tomu ver... ja som za predlzeny vikend 😵 😵 dnes sa mi strasne pacilo, som si to vychutnala, maly bol perfektny, Peto ho vzal aj vonku a ja som v klude vykecavala 🙂
@maxara dakujem tebe aj vsetkym babam za pekny den 😉
A este som ho tak kralovsky ukoncila 😀

maxara
30. jan 2011

@kafoditka 😉 a mohla si si ho este viac uzit hore na trone, nerusene 😉

maxara
30. jan 2011

@noemarta ty kradoska fotiek

noemarta
30. jan 2011

@maxara som ti ukradla fotku nevaaaa
ja som uz nove baby okomentovala,daj sa o stranu spat..

kafoditka
30. jan 2011

Vierkaha strasna symposka - ja okate baby mozem - a strasne mi tymi ocami a tvarou pripomina bellablonde 😉 Merikac - tazka pohodacka, dalsia symposka, ktorej by som hadala daleko menej, vyzera totiz super, dalsia mladica 17rocna - nununka, take tiche slniecko 😉 a Tinaki - moja krvna skupina, usta sa jej nezatvorili po cely cas, velmi zlata aj s jej manzelom 🙂 celkovo vsetky na mna spravili dobry dojem 🙂

mirka285
30. jan 2011

@maxara ty by si stale nieco cervenila...musis zorganizovat stretko na vychode a porad si vycervenis zbytok tabulky...ja som uz okomentovala baby,merikac vyzera v skutocnosti ovela mladsie,keby sa vidime castejsie,tak moja krvna skupina,nununka na mna posobi ako mile bezkonfliktne ziena,vierkaha dalsia sympaticka baba,tinaki drobna ukecana,raz dva da do poradku aj svokru v Grecku 😀

maxara
30. jan 2011

@noemarta no moment.. ale to si len tak strucne.. napr mne sa strasne paci ako sa Adel smeje 😵 ja by som strasne chcela sa tak nejak smiat, nahlas 😵

mirka285
30. jan 2011

@kafoditka podla mna aj Petovi sa pacilo,len sa nechce priznat 😀

kafoditka
30. jan 2011

@mirka285 joj to musim hned napravit, lebo mi v aute povedal, ZE JE RAD, ZE OSTAL 😵 😵 ze to nebolo az take hrozne 🙂

maxara
30. jan 2011

no vidite, ze to ide 😉 aj ked o mne sa tu pisalo na tri strany 😖

@mirka285 neboj nic, idem ja do Kosic asi tak v marci.. ked kamoska kupi byt, ktory uz ma kazdu chvilku kupit.. tak potom mozeme prist

maxara
30. jan 2011

@kafoditka 🙂 no vidi.. mna sa oplati pocuvat 😉 ked poviem, ze dobre bude, tak dobre bude

vierkaha
30. jan 2011

@noemarta aj ty si veľmi sympatická a veľmi pekná mamina

a vlastne všetky ste veľmi sympatické a veľmi rada som vás spoznala

monline
30. jan 2011

baby
prezrela som si fotky, ste všetky do jednej krásne, usmiate, svieže, detičky milené, prekrásne..mužíkovia sympoši, maxi je megahostiteľka, pripravila sa na vás dokonale, skvele zladila krásne oblečko s papučami, chválim 😀 😀, zdalo sa mi, že kľudne by vám stačil detský kútik, sedačka bola aj zbytočná...🙂 komenty k fotkám dám až zajtra, dnes som nejaká smutná z malého, lebo tá teplota ho stále drží ☹

maxara
30. jan 2011

A pozdravuje vas moj synovec, ktory sa prisiel dole natlacit slimakov, ktore zapija pepsikolou 😀

kafoditka
30. jan 2011

@maxara Som rada, ze mali taky uspech 😉 ze dobru chut mu prajem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre