Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
30. jan 2011

@vierkaha vsak ja by som chcela len trosku upravit tie vlasy mam ich uz taje neohrabane,skoda,ze nemam fotak,hodila by som vamfoto ked dojdem od kadernika..

merikac
30. jan 2011

@noemarta tak voobec som necaka blavacku,,ani ma to nenapdlo,,ale na foto si vazna a pritom v skutocnosti si vyskerena - proste supeeeeeeer,,,,a ked si spomenula tu balvu- baaaaby,,tak to sa nedalo nepostrehut to vase neeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

merikac
30. jan 2011

@mirka285 co vymyslas,,,ta malo chvalime, co co, ked ti vlasy sadli na nos????? 😀 😀 😀 dobre si to mala

katarina7777
30. jan 2011

@mirka285 nie stihla ako ty 😀 si ma motivovala k dalsiemu cviceniu 😀 a so segrou sme obdivovali Lindine nadherne ocka ...nasi drobci by boli krasny parik a my by sme boli kocky babicky 😝

mirka285
30. jan 2011

@katarina7777 ja som preventivne cvicila vcera,som vedela,ze dnes budem rozkokosena a nebude sa mi chciet 😀

katarina7777
30. jan 2011

inak ja som si nikdy nemyslela ze si najdem cez kona tolko kamosiek , dobra partia sme veru.

merikac
30. jan 2011

@katarina7777 aaaha ju jak si zalichoditla 😀 - ale fakt a vy ste kocky mamicky,,,a ty vies super poozovat do objektivu,,,,,,,,, 😉 priznaj, ze si chcela byt od mala fotomodelkou 😉

mirka285
30. jan 2011

@merikac ale vsak nevymyslam,ja uz som som cez tyzden vymyslala ze proste vidim,ze treba upravit tie moje vlasy....musim kym Gabo neni doma,on vzdy pinda,ked sa davam strihat...
@katarina7777 no my urcite budeme krasne babicky,len dufam,ze to nebude tak skoro 😀

merikac
30. jan 2011

@mirka285 mooja,,,a ty sa tu co obhanas vcerajsim cvicenim- treba ti aj dnes,,,,tak makla, makala 😀 😀

katarina7777
30. jan 2011

@mirka285 ja si dam zajtra dvojitu davku cvicenia a zacnem chodit kazdy den na lymfodrenaz kym som tu, lebo moj lymfaticky system dostal riadne v tehotenstve zabrat.

kafoditka
30. jan 2011

Boze baby viete si predstavit, ako sedime niekde spolu na namesti alebo v parku ako stare babky, krmime holuby a spominame, ake to bolo, ked sme sa stretavali u Max?? 😀

merikac
30. jan 2011

@katarina7777 kati a ty si tu na ako dlho teraz??

katarina7777
30. jan 2011

@merikac praveze ja sa neznasam fotit, nikdy neviem jak sa tvarit a na vacsine fotiek vyzeram jak dilino 😀 fotomodelka neeee .... a tisko som zavidela tvoje prsia, z mojich mi neostalo nic ☹

merikac
30. jan 2011

@katarina7777 dam ti z nich a veeelmi rada,,,,,,,,,, 😠

katarina7777
30. jan 2011

@merikac v nedelu odlietame, cize na 10 dni.

katarina7777
30. jan 2011

@merikac poslem ti v IP adresu a zaplatim aj postovne 😀

noemarta
30. jan 2011

@mirka285 jasne ze ti nesmrdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, neviem co to napadlo max, blbaaaaaa 😀 😀 😠
len pekne chod kadernikovi, cooo budes mat zmenu, a ked ty uz to tak sama citis, tak treba.
@merikac neeeeeeeeeeeeeee, to ti bilo do usi coooooo, no blava 😀 😀
baby ale sme si dnes zalichotili, juuuuj, ale treba, hned nam je lepsie, zeee, sa dvihli nase egaaaa 😉

merikac
30. jan 2011

@katarina7777 😀 😀 😀 ze si to ty,,poslem zadara 😀

adelaine
30. jan 2011

baby, ja som sa tak rehotala na fotkach a na komentoch, az mi slzy tecu 😀
toto bolo na zaver ako klinec po hlavicke, super den, super zdokumentovany...
a
dievcence, musim povedat, ze ste sikovne a krasne
maminy a som rada, ze som vas videla 😉

a k Miskovej ruke na mojom BOKU, no fakt netusim,
kam to siahal 😀

mirka285
30. jan 2011

@merikac jaj vsak ale ja som vcera nemala podla mojho harmonogramu cvicit ale cvicila som,takze dnes nemusim...
@kafoditka a ty uz nekrm holuby,vsak este sme mlade,ake vysedavanie na namesti,vsak normalne do podniku na konacik pojdeme,jak damy 🙂
@katarina7777 nahodou sa tvaris na fotkach velmi dobre a nestresuj kvoli prsiam,vsak ked sa naseres plastika to vyriesi...

merikac
30. jan 2011

@noemarta prvych 10 minut isto, ale clovek si rychlo zvykne- horsie to bude ak sa stretneme, ked uz budu aj deti hovorit,,to neeee bude zniet omnoho castejsie 😀

noemarta
30. jan 2011

@adelaine vsak jasne ze si nepriznas, ze si sa tesila ze ti vychytal prso, len si to nechces priznat 😀 😀 😀

mirka285
30. jan 2011

@noemarta no veru hned sa lepsie citim,Gabo neni doma,ani tak skoro nebude a nema mi kto lichotit 😔

merikac
30. jan 2011

@mirka285 no este ze tak 😀

noemarta
30. jan 2011

@mirka285 ja som vedela aj z tej fotky ze ti uz gabo chyba, co som ti hovorila, ze bude chybat, moooja kraaasna mila s velkym kukuc , ved ty ho lubenkaaaas 😉

kafoditka
30. jan 2011

@noemarta inak Maci, tento uces sa mi strasne paci na tebe, aj ta ofina dorovna, kocica si 😉

@mirka285 jasne, konacik moze byt 🙂

noemarta
30. jan 2011

@kafoditka ooooh dakujem 😉 asi ta milujem....
v lete som to mala zo zadu uuuplne zostrihane blede vlasy a v tom uplne blond melir, az taky do modra, to vyzeralo supeeer.

mirka285
30. jan 2011

@noemarta veriu mi uz chyba,kurnik vsak sex v nedohladne,a dnes mi ani nepisal 😢

mirka285
30. jan 2011

baby prave davali v telke,ze Parizkova caka dalsie dieta,to ste vedeli?

noemarta
30. jan 2011

@mirka285 juuuj no este aby nedoslo na moje slova, ze ked dojde tak splodite vila.....
tak mu napis ty, ty tulooo....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre