• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 coooooo, to faaakt, to s tym novym mladym juncom, dobreeeeeeee.... ja jej to prajem, lebo ona tiez dlho nemohla mat. :wink:
nooo a tie moje kramy nechodia a nechodia.... asi si kupim zajtra test... :confused: :confused:
30. jan 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ja som to citala uz vcera, sa poponahlali, ved su spolu nejake 4 mesiace...
@noemarta to muselo vypadat super.. si do mna? :wink:
30. jan 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta booze, ja by som sa taaak strasne tesila, keby tu nietora julovka napisala, ze caka babo...............asi by som revala od radosti
30. jan 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 som to citala na nete, sa asi nepoucila pri prvom , zevraj je s tymto partnerom len 4 mesiace :confused:
30. jan 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac to je este ale skoro, este radsej nieee... ja uz len kvoli tej rane po cisarskom.... aaale keby bolo tak by sme sa tesili, necakali by sme to tak skoro, aleeee..
30. jan 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka zeby???? :wink:
inak ja ju poznam,ona je zlata,mila ale divim sa ze po tak kratkej znamosti je hned tehu,ja po jej skusenostiach by som si davala sakra bacha...
@noemarta jaka som ja udreta,,az teraz mi doplo aku fotku si corkla,,,,kukam,ze jeeej, nelka aka krasna,,ako dnes je oblecena a aj noe....... a v tom ma osvietilo :grinning: :grinning:
@noemarta no kup tesyt,som zvedava,inak ja mam dostat kramy zajtra,ale my sme si davali velky pozor...
30. jan 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 a mozno si povedala,ze nech a riskla to- predsa uz ma tiez svoj vek,,,ak nenarazi na spravneho chlapa nech ma aspom dieta,,,,,,,,,,
30. jan 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..zevraj je tehu s nejakym kanadanom, taky azijsky typ mi pride..
ale lepsie o milion krat ako Docekal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac presne toto si aj ja myslim, lebo ona velmi tuzila po dalsom dietati....
ved aj my sme si davali pozor, ale.....
30. jan 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine veru veru, tento je taky narcis :wink:
30. jan 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine podla mna je kazdy lepsi ako Docekal...
30. jan 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac no jasneee, ja zavadzam :grinning: :grinning: uhnite.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Meri, ked uz exhibicionisti, tie papuce su mojho miska, ale hanbil sa ich si dat :grinning:

@zrzulka aj teva som prekvapila??? :confused:

@katarina7777 Kati, jemny etericky hlasok? :grinning: :grinning: co toto je.. ved ja som huron

@noemarta ta pizza bola vymakana.. fakt, mnam, pochval ho za nas a povedz mu, ze najblizsie uz len od neho bereme :wink:

@mirka285 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mirka, ja som neobjektivna, lebo som do teba, ale naozaj ti NESMRDI z huby :grinning: :grinning: :grinning: len Linduska sa tak bohovo tvarila.. a novy ucas dufam vyfotis a hodis
30. jan 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara zavádzaš :grinning: ja som si aj myslela,,neviem ci si ho niekde s tymi papucami na foto nehodila,alebo si spominala :grinning:
30. jan 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..este napisem posledny prispevok a idem do hajan....a to, ze ja vas obdivujem kocky,
ze si trufate mat hned druhe baby...ja neviem, kedy sa na to druhe odhodlam...
ked si spomeniem na fasa porod, na strasnosti okolo dojcenia, na koliky.....ja vam pravdu poviem,
ze som si vsetko okolo riska zacala uzivat az teraz nedavno, ked mal 5- 6mesiacov.
Ja neustale ficim, fakt nemam na seba ani chvilu cas,
a to mam skveleho mm, ze mi pomaha...neviem si predstavit mat este jedneho mensieho drobca,
tento moj ma vie pekne vytazit na cely den :wink: :slight_smile:
30. jan 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine ale ved mas este cas na druhe...ja som mala druhe az po 13 rokoch :grinning:
30. jan 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukala som si teraz toho parizkovej frajera,vyzera ako aziat a je fakt fesak a navyse o sest rokov mladsi od nej...
30. jan 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine jasne mas cas, a aj ja mam cas, najmenej dva roky, ale ja len hovorim keby bolo... a ja mam nastastie nelu ukazkovu :wink:
idem uz aj ja hajen...
30. jan 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac :grinning: :grinning: neeeeeeeee je sexi :wink:
aj ja som neeeekala? :confused:

@noemarta ty vtirka, ty mi tu nebal Mirusku :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

@adelaine @noemarta Michal si uz vyzehlil za trest ruky :grinning: :grinning: za ten BOK
30. jan 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine Misko ti odkazuje, kedze Noe je do Kafka, ja do Mirky, Mirka do Noe a Kafko do mna, ze on je do TEBA :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dala som si za pohar cerveneho vina tak mi z toho klipkaju oci... dobru noc
30. jan 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara neboj,ja sa nedam,som len tvoja :grinning:
@katarina7777 dobru Kati
@maxara veru aj ty- co si vynimka, ci co?! :wink: ....baby dobru noc,,,
30. jan 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no jasneee, neverim....iba kalerabujeee :grinning: ma to mu neskocim, ze je do mna, nie som predsa
blondina, viem ze ma manzelkuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :wink: hned sa lepsie citim :dizzy_face:

@merikac jasne ze som vynimka, chod o stranu spat a tam to sama pises :wink: :grinning:
Ja som teraz slamenna vdova, mm siel na tyzden na sluzobku, tak bojujem s malym, nechce spat a place...klasika - do pol jedenastej nehrozi, aby zaspal.
uz fakt idem, dobruuu vsetkym :slight_smile:
30. jan 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok