• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@tatianka.g moja spava v overali a vo vaku,ale po postielke mi aj tak cestuje,ona sa dokaze este aj v tom vaku postavit,potvorka jedna :slight_smile:
4. feb 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy teda mate riadne sikovne deticky, my sa otacame len ked sa hrame, za hrackami
4. feb 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
-@tatianka.g ake mas nocne trapenia? ja mam tiez. mne sa uz mala naucila spavat pred casom aspon od 8-12 a potom sa budila kazde 2 hodky do rana. ale teraz sa budi od vecera aj kazdu hodinu. ja uz fakt neviem, co mam poskusat.
4. feb 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 jej tebe uz nikolka stoji? to je celkom skoro, mas ju sikovnu.
4. feb 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, neviete nahodou, kedy sa konci obdobie, ze dieta uz nemusi mliecko?
4. feb 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarai veru je to sidielko riadne :slight_smile:
4. feb 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarai ved dieta stale musi mlieko....ako presne si myslela tu oazku?
4. feb 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarai no my sa este stale musime uspavat na rukach, co da uz naozaj zabrat, kedze mame uz skoro 9 kil,
zaciname vecer o siedmej, okupat, nakrmit, ... o osmej uz spinka no o deviatej sme uz zase na rukach. A potom nasleduje kolotoc, kazdu noc rovnaky.... sme hore kazde dve hodiny, ale tak ako som napisala, Tominko sa uplne nezobudi, len sa prehadzuje, mrvi a zaspinka az ked ho vezmem na ruky alebo trosku nakojim. No a este okolo druhej sa prebalujeme.
4. feb 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
@monline si ma teraz dostala :frowning2: a to som sa pred svadbou zaujimala o fotenie, ale na moju obhajobu, nefotila som nikdy ludi iba predmety a prirodu..ak sa mi podari neake foto najst...predsa len je to par rokov dozadu skusim ti poslat aby som si to u teba vylepsila :slight_smile:
4. feb 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja som včera na stretku nebola, čo mi je veľmi ľúto, šla som nakoniec s Adamkom k lekárke, dostal antibiotiká do nošteka a sirup, tak snáď sa skoro uzdraví... Aj my sme mali blbú noc, boli sme hore asi každé 2 hodiny, a to už pár dní potiahol od polnoci aj do 5-6...
Tu po slniečku ani stopy, tak ostaneme doma celý deň.
Chorým mamičkám želáme skoré uzdravenie...
Pridávam fotku môjho šikovného synčeka :slight_smile: Pekný deň :wink:
4. feb 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emanuel22 veru škoda že ste nemohli dôjsť :frowning2: .....ale prajeme skoré uzdravenie aby ste najbližšie stretnutie nezmeškali :wink:
4. feb 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emanuel22 aky je chutny :slight_smile:
4. feb 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tak, ze kedy sa uz vpodstate nemusi davat mlieko. ze by stacilo len jedlo. ja kojim zatial a UM mi mala nechce. tak keby som uz stratila mlieko, aby som ho uz nemusela nahradzat UM. mozno tak do roka sa asi ma davat a potom uz asi netreba davat, nie? jasne, ze mlieko sa ma pit, ale myslela som vylucne take krmiace
4. feb 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ke´d vás bolí po cvičení na brucho krk, podľa mňa nenapínate brušné svaly,ale ťaháte sa hore krkom, krk by mal byť voľný a pracovať má brucho, preto by sa ani ruky pri brušákoch nemali dávať za hlavu....
4. feb 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarai no ja napriklad uz davam umele mlieko iba rano a vecer...na desiatu,obed a olovrant ma tuhu stravu...a nekojim vobec
4. feb 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde no nastastie neviem, ja som este tyzden pred porodom cvicila a 4 po porode uz som sa potila , sport milujem
4. feb 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka no ruky pri brusakoch by sa za hlavu davat mali a je dolezite drzat hlavu v predlzeni tela a dodrzis to tak ak, sa pri brusakoch pozeras hore , telo tlacis do podlozky. a aby sa poriadne napinali brusne svaly nie je potrebne sa tahat cela hore , staci ak sa od podlozky nadvihaju lopatky.................
4. feb 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatianka.g ani nasa sa moc neotaca, zato by len sedela alebo sa taha do stoja, ale neustoji iba ak ju drzim
4. feb 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska nechcela som byť na teba prísna, prepáč...len ked som pozrela prvé fotky, niečo mi tam chýbalo..atmosféra? neviem.. :slight_smile:
4. feb 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekna nuda je tu teda dnes vam poviem :frowning2: co vsetky robite?
4. feb 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emanuel22 skoda, ze to nevyslo :unamused: ale sikulka je...nabuduce uz dufam, budeme viacere :slight_smile:
4. feb 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, chcela by som vas poprosit o radu. Vyzera to tak, ze mi uplne odchadza mlieko :frowning2: (doteraz som kojila viac menej len na zapitie a v noci) ale zacal mi v noci po kojeni plakat (uz asi tretiu noc) tak ma zrejme malo. Kolko davate svojim detickam v noci ked ich prikrmujete?a vstavate zakazdym robit cerstve ci mate nachystane zarobene? vopred dakujem
4. feb 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drahe damy, prijemny obed prajem..
bola som dnes u F na zbytok stichov, bola tu mama, navarila mi spenat, bola tu aj s ocom, tak som ho ostrihala, v pondelok Brana a predtym Michala, tak som povedala, ze kazdy po 5 eur :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
- citam vas zo vcera a chcem vam povedat, ze stretko sice malinke, komorne, ale vyzerate stastne a spokojne, takze asi sa vydarilo.. fotky super :wink:
- dalej mam potrebu vam oznamit, ze ja si myslim, ze budem pekna prave z pozerania seherezady :grinning: :grinning:
- a najblizsie ked sa stretneme, budeTE vsetky vysportovane okrem mna :grinning:
4. feb 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky,
ja som do teraz upratovala aby sme mali cely vikend volny.
V prvom rade, mamina to ma uspesne za sebou, poobede ide domov, z coho sa teskujem ze dost. :wink:
Po dalsie, Mirkaaaaa odkaz Linduske, ze Nelusa ma vonku dalsi zuuuubok :slight_smile: :slight_smile: a tento vam poviem, ze ani neviem ako vysiel.
Mne je uz konecne dobre, neni mi na grcanie, neboli ma hlava ani hrdlo.... huraaaa.
Cez vikend ideme k nasim v nedelu na obed, mama oslavuje meninky.
Max, ja tiez nepridem vysportovana, nebooooj a a a ja z pozerania seherezady nebudem pekna, lebo ja uz som :grinning: :grinning: lebo ju nekukaaaam, hi hi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vychodniarky, stretko vyzeralo ze sa vam vydarilo, super foto.
4. feb 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline uff a co potom moje fotky? ved ja som sa uz vobec o fotenie nezaujimala nikdy :frowning2:
4. feb 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta :grinning: :grinning: tak ja este musim kukat, aby som bola aspon tak ako ty :wink: :grinning:
4. feb 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 a ty co sa nudis? ved pis nieco :grinning:
4. feb 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A inaaaaaaaak, musim vam napisat pikosku.. mm sa nechal ukecat na to,ze mozem kupit Ninke golfac, hoci mam ten otrasny hore.. a mozem kupit hocijaky do 200e. Ten moj nadherny, co chcem stoji 199 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale musela som mu slubit, ze do Kosic pojdeme vlakom :slight_smile: tak som povedala, ze ked budem mat golfac doma, mozme ist do Kosic vlakom :grinning:
Cize vychodnarky teste sa, prichadzam do Kosic zanedlho, prakticky hned ako si kupim golfac :grinning:
A potom sa teste Nitranky, lebo pojdem k dr do NR :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co toto? skapal pes?
4. feb 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no vidim,ze to tu uz riadis,takze naladicku mas uz lepsiu :wink: draha ja neviem,mozno ked sa nabuduce stretneme tak budes vyzerat ako Seherezada :grinning:
@ivka8255 ja sice v noci neprikrmujem,ale mliecko treba zarabat vzdy cerstve,a sama uvidis kolko chce,skusaj...
@noemarta no Nelinka nezahala :wink: tak a ja som sa rozhodla,ze potrebujem ist medzi ludi,takze idem do Auparku na kavu,Kafko sa prida :wink:
4. feb 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok