• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 

@mirka285 ďakujem, asi mi nic ine nezostava :( len dufam, ze sa nebude budit kazde tri hodinky ako doteraz.. uff
4. feb 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no Miri, takze ja budem vyzerat ako nevysportovana Seherezada? :grinning: :grinning: a ked nahodou nie, tak si to aspon budem mysliet.. ulizem sa na cesticku a natrem vlasy naslom, nech sa mi tak pekne lesknu ako jej :grinning:
4. feb 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 heeeeej, tak dojdite ku mne na kavu :frowning2:
4. feb 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tak si uzite ludi a cafeeee a ty @maxara neziarli :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
4. feb 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ku tebe to je daleko,v Auparku som za 15 minut,a ide aj moja suseda,tiez sa nudi,ale k tebe sa mozem dovalit niekedy cez tyzden,ked ma pozves :grinning:
4. feb 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 po ceste aj ku naaam.....
4. feb 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 oki, tak ta pozyvam, okrem stvrtka :wink:
4. feb 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta
@noemarta a doval sa aj ty, aby som neziarlila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta a po ceste aj Mon vyzdvihni :grinning:
4. feb 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aka som?
4. feb 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 aj ja chcem ist na kavuuuuuuuuuuuuuuuu
4. feb 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola teba pre zmenu vyzdvihne Mirka
4. feb 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, sme sa vratili z kramarov. boli sme na kontrole u neurologicky. vsetko na poradku tak ako ma byt, je to moja mala sikovnica :wink:
@sarai tusim s tebou sme sa bavili o tom preco golfac v tomto pocasi ano preco nie, tak som teraz malu zobrala na tie kramare v golfaci, musim priznat , ze kvoli mojmu pohodliu , a uplne super :slight_smile: mala spokojna , spala mi cestou tam a teraz sme uz doma a este stale v nom spi :wink: ale vonku na prechadzky este stale asi ostanem pri sportaku :slight_smile:
4. feb 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara zorganizujes stretko ani nevies ako :grinning:
4. feb 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola :wink: a nebola by to super kava? Mirka vezme teba, Noe vezme Mon a je to.. date si kavu a vypadnete.. ani vela skody nenarobite :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ty si akcionarka, aleee ja suhlasim, tiez okrem stvrtku, nelu nam bude fotit moja svagrinaaaa :confused: :confused: :confused:
utorok by nebol odveci cooo???
4. feb 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara to by som k tej kave teraz uz aj nieco napiekla... :wink: tu slubenu tvarohovu tortu.
4. feb 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara
@noemarta ja som za :slight_smile: nechcem byt protivna ale nemohol by to byt iny den ako utorok? mm ma volno po sluzbe a pojdeme vybavovat policajtov a trvaly pobyt. pondelok?streda?
4. feb 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara len este neplanujem lebo ak ma mirka nevezme tak nemozem prist :grinning:
4. feb 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tak mne lepsie streda vyhovuje.
4. feb 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi lulu ako ste dopadli? uz mozte s nami chodit na rande? :grinning:
inac ako to vyzera ked ta nechcela pediatricka pustit k novej pedine?robila nejake caviky?
4. feb 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara maxi podla mna ani nemusis ty robit tu kavu, mirka nam ukaze a sa obsluzime :grinning:
4. feb 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby ja som naposledy z laveho prsa kojila asi okolo polnoci a mali by ste ho vidiet :confused: :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ide explodovat???? :grinning: :grinning: :grinning:
Ja napr. kojim furt len z laveho, pravy davam raz do dna a raz v noci, tam mam menej mlieka... :confused: tak si vies predstavit ten rozdiel, jeden maly, druhy velky...
4. feb 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta @bambola @mirka285 no ja som chcela aj stredu povodne navrhnut.. :grinning: a ani neviem preco.. ja som doma cely tyzden, len viem ze mirka ma pondelok upratovaci, tak ten som vyradila a vo stvrtok idem na 15tu vypalovat krcok, tak to budem na nervy.. Takze streda? Cakam vaaaas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a jasne, Mirka vam ukaze, ako vyzera nasa kanvica a kde sa stlaca gombik a aj kde mame salky :wink: cize ked pridete, len ma zavolajte, nech dojdem dole do kuchyne :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola alebo ani nemusim nakoniec prist do kuchyne, nie? :grinning: :grinning: proste pridete k nam, obsluzite sa a ja potom ked odidete pridem dole po vas upratat :grinning:
4. feb 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ...a tu cestu do KE vlakom s malou si aj myslela vazne? :slight_smile:
4. feb 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 jasne :slight_smile: preco?
4. feb 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara posli aspon ninku nech sa ona na nas dojde kuknut, niekto nam predsa musi otvorit dvere :grinning:
to som sa aj ja chcela opytat, preco idete do KE vlakom a nie autom?
a golfac ten krasny co si nam tu davala link? ten je fakt perfektny :dizzy_face:

@noemarta no vylieza mi z podprdy :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ty si bohova, a naco potom mame dojst, ked nezides ani dole, ved na cafe sa chodi pokecat, poohovarat, hi hi ved aj tebe spravime kafe co bojiiiis, aj si upraceme po sebe a az potom sa mozes odplichtit hore do spalne. :wink:
4. feb 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok