Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zuzik1983
4. feb 2011

@tatianka.g moja spava v overali a vo vaku,ale po postielke mi aj tak cestuje,ona sa dokaze este aj v tom vaku postavit,potvorka jedna 🙂

tatianka.g
4. feb 2011

vy teda mate riadne sikovne deticky, my sa otacame len ked sa hrame, za hrackami

sarai
4. feb 2011

-@tatianka.g ake mas nocne trapenia? ja mam tiez. mne sa uz mala naucila spavat pred casom aspon od 8-12 a potom sa budila kazde 2 hodky do rana. ale teraz sa budi od vecera aj kazdu hodinu. ja uz fakt neviem, co mam poskusat.

sarai
4. feb 2011

@zuzik1983 jej tebe uz nikolka stoji? to je celkom skoro, mas ju sikovnu.

sarai
4. feb 2011

baby, neviete nahodou, kedy sa konci obdobie, ze dieta uz nemusi mliecko?

zuzik1983
4. feb 2011

@sarai veru je to sidielko riadne 🙂

mirka285
4. feb 2011

@sarai ved dieta stale musi mlieko....ako presne si myslela tu oazku?

tatianka.g
4. feb 2011

@sarai no my sa este stale musime uspavat na rukach, co da uz naozaj zabrat, kedze mame uz skoro 9 kil,
zaciname vecer o siedmej, okupat, nakrmit, ... o osmej uz spinka no o deviatej sme uz zase na rukach. A potom nasleduje kolotoc, kazdu noc rovnaky.... sme hore kazde dve hodiny, ale tak ako som napisala, Tominko sa uplne nezobudi, len sa prehadzuje, mrvi a zaspinka az ked ho vezmem na ruky alebo trosku nakojim. No a este okolo druhej sa prebalujeme.

meruska
4. feb 2011

dobre ranko
@monline si ma teraz dostala ☹ a to som sa pred svadbou zaujimala o fotenie, ale na moju obhajobu, nefotila som nikdy ludi iba predmety a prirodu..ak sa mi podari neake foto najst...predsa len je to par rokov dozadu skusim ti poslat aby som si to u teba vylepsila 🙂

emanuel22
4. feb 2011

Ahojte. Ja som včera na stretku nebola, čo mi je veľmi ľúto, šla som nakoniec s Adamkom k lekárke, dostal antibiotiká do nošteka a sirup, tak snáď sa skoro uzdraví... Aj my sme mali blbú noc, boli sme hore asi každé 2 hodiny, a to už pár dní potiahol od polnoci aj do 5-6...
Tu po slniečku ani stopy, tak ostaneme doma celý deň.
Chorým mamičkám želáme skoré uzdravenie...
Pridávam fotku môjho šikovného synčeka 🙂 Pekný deň 😉

meruska
4. feb 2011

@emanuel22 veru škoda že ste nemohli dôjsť ☹ .....ale prajeme skoré uzdravenie aby ste najbližšie stretnutie nezmeškali 😉

zuzik1983
4. feb 2011

@emanuel22 aky je chutny 🙂

sarai
4. feb 2011

@mirka285 tak, ze kedy sa uz vpodstate nemusi davat mlieko. ze by stacilo len jedlo. ja kojim zatial a UM mi mala nechce. tak keby som uz stratila mlieko, aby som ho uz nemusela nahradzat UM. mozno tak do roka sa asi ma davat a potom uz asi netreba davat, nie? jasne, ze mlieko sa ma pit, ale myslela som vylucne take krmiace

oacka
4. feb 2011

ahojte,ke´d vás bolí po cvičení na brucho krk, podľa mňa nenapínate brušné svaly,ale ťaháte sa hore krkom, krk by mal byť voľný a pracovať má brucho, preto by sa ani ruky pri brušákoch nemali dávať za hlavu....

mirka285
4. feb 2011

@sarai no ja napriklad uz davam umele mlieko iba rano a vecer...na desiatu,obed a olovrant ma tuhu stravu...a nekojim vobec

cigaretka5
4. feb 2011

@bellablonde no nastastie neviem, ja som este tyzden pred porodom cvicila a 4 po porode uz som sa potila , sport milujem

cigaretka5
4. feb 2011

@oacka no ruky pri brusakoch by sa za hlavu davat mali a je dolezite drzat hlavu v predlzeni tela a dodrzis to tak ak, sa pri brusakoch pozeras hore , telo tlacis do podlozky. a aby sa poriadne napinali brusne svaly nie je potrebne sa tahat cela hore , staci ak sa od podlozky nadvihaju lopatky.................

cigaretka5
4. feb 2011

@tatianka.g ani nasa sa moc neotaca, zato by len sedela alebo sa taha do stoja, ale neustoji iba ak ju drzim

monline
4. feb 2011

@meruska nechcela som byť na teba prísna, prepáč...len ked som pozrela prvé fotky, niečo mi tam chýbalo..atmosféra? neviem.. 🙂

mirka285
4. feb 2011

pekna nuda je tu teda dnes vam poviem ☹ co vsetky robite?

strasska
4. feb 2011

@emanuel22 skoda, ze to nevyslo 😒 ale sikulka je...nabuduce uz dufam, budeme viacere 🙂

ivka8255
4. feb 2011

ahojte maminy, chcela by som vas poprosit o radu. Vyzera to tak, ze mi uplne odchadza mlieko ☹ (doteraz som kojila viac menej len na zapitie a v noci) ale zacal mi v noci po kojeni plakat (uz asi tretiu noc) tak ma zrejme malo. Kolko davate svojim detickam v noci ked ich prikrmujete?a vstavate zakazdym robit cerstve ci mate nachystane zarobene? vopred dakujem

maxara
4. feb 2011

Drahe damy, prijemny obed prajem..
bola som dnes u F na zbytok stichov, bola tu mama, navarila mi spenat, bola tu aj s ocom, tak som ho ostrihala, v pondelok Brana a predtym Michala, tak som povedala, ze kazdy po 5 eur 😀 😝
- citam vas zo vcera a chcem vam povedat, ze stretko sice malinke, komorne, ale vyzerate stastne a spokojne, takze asi sa vydarilo.. fotky super 😉
- dalej mam potrebu vam oznamit, ze ja si myslim, ze budem pekna prave z pozerania seherezady 😀 😀
- a najblizsie ked sa stretneme, budeTE vsetky vysportovane okrem mna 😀

noemarta
4. feb 2011

ahojte holky,
ja som do teraz upratovala aby sme mali cely vikend volny.
V prvom rade, mamina to ma uspesne za sebou, poobede ide domov, z coho sa teskujem ze dost. 😉
Po dalsie, Mirkaaaaa odkaz Linduske, ze Nelusa ma vonku dalsi zuuuubok 🙂 🙂 a tento vam poviem, ze ani neviem ako vysiel.
Mne je uz konecne dobre, neni mi na grcanie, neboli ma hlava ani hrdlo.... huraaaa.
Cez vikend ideme k nasim v nedelu na obed, mama oslavuje meninky.
Max, ja tiez nepridem vysportovana, nebooooj a a a ja z pozerania seherezady nebudem pekna, lebo ja uz som 😀 😀 lebo ju nekukaaaam, hi hi 😀 😀 😀 😀
Vychodniarky, stretko vyzeralo ze sa vam vydarilo, super foto.

maxara
4. feb 2011

@monline uff a co potom moje fotky? ved ja som sa uz vobec o fotenie nezaujimala nikdy ☹

maxara
4. feb 2011

@noemarta 😀 😀 tak ja este musim kukat, aby som bola aspon tak ako ty 😉 😀

maxara
4. feb 2011

@mirka285 a ty co sa nudis? ved pis nieco 😀

maxara
4. feb 2011

A inaaaaaaaak, musim vam napisat pikosku.. mm sa nechal ukecat na to,ze mozem kupit Ninke golfac, hoci mam ten otrasny hore.. a mozem kupit hocijaky do 200e. Ten moj nadherny, co chcem stoji 199 😵 😵 😵
Ale musela som mu slubit, ze do Kosic pojdeme vlakom 🙂 tak som povedala, ze ked budem mat golfac doma, mozme ist do Kosic vlakom 😀
Cize vychodnarky teste sa, prichadzam do Kosic zanedlho, prakticky hned ako si kupim golfac 😀
A potom sa teste Nitranky, lebo pojdem k dr do NR 😀 😝

maxara
4. feb 2011

a co toto? skapal pes?

mirka285
4. feb 2011

@maxara no vidim,ze to tu uz riadis,takze naladicku mas uz lepsiu 😉 draha ja neviem,mozno ked sa nabuduce stretneme tak budes vyzerat ako Seherezada 😀
@ivka8255 ja sice v noci neprikrmujem,ale mliecko treba zarabat vzdy cerstve,a sama uvidis kolko chce,skusaj...
@noemarta no Nelinka nezahala 😉 tak a ja som sa rozhodla,ze potrebujem ist medzi ludi,takze idem do Auparku na kavu,Kafko sa prida 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre