• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@katarina7777 co je siesta choroba????
nooo katty17 sa tu dlho neukazala, asi si uziva polovicku, dlho s nim nebola. :wink:
5. feb 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 to veru aj ja mam co robit do leta, hi hi
5. feb 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robika tiez som na to myslela,ci to nebude 6 choroba...
5. feb 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta a nechce sa mi ani veriť, že ťa bolí hlava, však vyzeráš byť absolútne v pohode a veselá a vo fajn nálade :slight_smile:
5. feb 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 skypujete? lebo Leo ked pocuje zvonenie Skypu tak je cely nazhaveny lebo vie ze bude v pocitaci mm a vyskiera sa na neho jak slniecko, aj mu keca :slight_smile:
5. feb 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 no veru,musis zabrat tento mesiac :grinning:
@mirka285 a nevies teda nejaku fintu na tie boky?
@monline trosku sa rozptylujem vami :wink: :slight_smile:
akooo nie je to az take strasne, preto som si este tu tabletku nedala, to som sa pytala preventivne. Boli ma pol cela, nad okom...
5. feb 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 neskajpujeme lebo ja to neviem a ani pocitac nema a velky casovy posun tam je :frowning2:
5. feb 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ja viem, aleeee neviem ako ti to ukazem, z pilatesu, super cviky, na druhy den som mala riadnu svalovku..
babyyyyyyyyyyyyyy co je to ta siesta choroba???
5. feb 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez myslela na tu 6 chorobu, no ak sa vyhadze tak to je ono...
5. feb 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka v kalanetike su cviky aj na boky,ale to zabera len ked cvicis komplexne cele dvd...ved nieco vygoogli nejake cviky...ja potrebujem hlavne zo stehien a z pasu zhodit...
5. feb 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta asi si potom unavená, alebo reaguješ na zmenu počasia..spánok by ti mohol pomôcť...ja som mala tiež náročnú noc s malým, točí sa mi v posteli, kope ma pomaly do hlavy..o polnoci som ho kojila, ale potom sa odpojil a zaspal a ja tiež...a zobudila som sa (neviem kedy, ale o dosť neskôr) na to, že si našiel prso a prisal sa :slight_smile: tak ma to pobavilo..chalanisko moje, aký je šikovný a nahmatá si čo potrebuje :slight_smile: inokedy zvyknem zapnúť podprdu a zakryť tričko
5. feb 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta to su vysoke horucky a potom sa ti dieta cele vyhadze vyrazkami...
@noemarta to je nejaka virusova choroba, ktoru mozu dostat babatka medzi 6 - 36 mesiacom, trva max. 5 dni a dietatko ma vysoke teploty, ale nema sople, ani nekasle, nic iba teploty a na 3 den (tusim) sa vyhadze, vyrazky su velke ako spendlikove hlavicky
@noemarta tak najblizsie mi to ukazes :wink:
5. feb 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta môžu to byť aj dutiny
@monline aj ja tak kojim, ze spime vedla seba, lebo inak by som sa vobec nevyspala, lebo papa kazde 3 hodiny, vacsinou som v takom polospanku, ze si len matne rano uvedomujem, ze papal :slight_smile:
@mirka285 @robika ach sooo, to som nevedela :confused: :confused: :confused: dik za vysvetlenie.
@monline urcite spanok pomoze, to mam z toho pocasia... vacsinou vzdy tak reagujem....
Danko je zlaty, vynaliezavy chlap... aj mne sa uz zo par krat stalo, ze sa nela prisala na holy prsnik, ktory som mala z minuleho kojenia, proste som zaspala .... :grinning: :grinning:

Baby idem ja hajen, nech sa z tej hlavy vyspim. paaaaaaaaaaaaa
5. feb 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robika ja zas radsej ani nekukam na hodiny, ze kolkokrat sme hore.... :wink: tiez spi s nami, ved to by som stala viac pri postielke nez spala...
@kafoditka o.k. domi dohodnuteeee.
5. feb 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta dobrú noc, rýchlo zaspi :slight_smile:
5. feb 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bru nocku, aj ja idem spat
5. feb 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta @kafoditka dobru nocku
5. feb 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru baby,ja este poprepinam telku...
5. feb 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robika pokiaľ sa mi ho podarí preložiť do postieľky, tak lepšie spíme všetci..najmä ja :grinning: ale kd má taký blbý večer, že sa len prehadzuje, piští, plače zo spánku, tak ani to neskúšam, lebo o pár min by som ho musela vybrať..
5. feb 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 prijemne pozeranie a dobru noc :slight_smile:
5. feb 2011 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka
@mirka285 na dnes ste to vzdali? dobrú noc :slight_smile:
5. feb 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline inak ja si ani nepamatam, kedy som sa naposledy tak ozajstne poriadne vyspala, lebo aj ked maly nie je v nasej posteli, stale sa viem zo sna strhnut, ze ci je vsetko ok... ale velmi dufam ze raz ked bude vacsi sa vyspim :slight_smile:
5. feb 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta 3-4 dni vysoke horucky bez inych priznakov a potom sa vyhodia vyrazky ktore do 1-2 dni zmiznu
5. feb 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja rozmyslam ze co mam ist robit, mam kopu zehlenia a maly uz nema ani jedno pyzamko, takze je najvyssi cas ozehlit daco... ale radsej by som sa natiahla pred nejaky dobry film a nic nerobila :slight_smile:
5. feb 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok