• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara pekny dizajn ale kvalita bude o nicom...by som to neriskovala,aby po 3 meiacoch pouzivanie nvyzeral ako ten po sestre...
@cigaretka5 vigi jasne,ze golfac neni potrebny k zivotu,mna proste jeden kocik nudi a chcem to striedat a ver tomu,ze o auto nejde,ja mam take velke ze tam strcim aj dva kociky,skor ide o to,ze chcem proste dva,to je asi nieco take,ze nechce sa mi chodit tyzden v jednom svetri :grinning:
6. feb 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka presne to je moj favorit a este ta inglessina trip, alebo swift.. ale swift ma trapne farby..
pozerala si ten link, co som dala?

@mirka285 a preco inglessinu? teda preco nie tie ostatne?

@cigaretka5 len to je prave na tych golfacoch to typicke.. ale aj golfky maju rozne priemery koliesok
6. feb 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 tu co chces maju v Auperku v peg peregu
6. feb 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Peti a tento sa ti nepaci?, sice neviem cenu, len tak som si klikla a vyzera zaujimavo http://cybex-online.com/site/uk/pushchairs/topaz.html
6. feb 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no ved to, citala som o nich strasne veci.. o tych bertoni.. ale skor mi to pripada ako ze zavisi od kusa.. lebo niektore baby si ho nemozu vynachvalit a niektore nadavaju, aky shit to je.. ja neviem
6. feb 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac Cybex sa mi paci velmi.. len neviem preco som ho vyradila.. idem to omrknut
6. feb 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 a toto je pre mna argument, jaj keby bolo na mne ja mam minimalne 4 kociky, ale hold zivot je otazka priorit.
6. feb 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 inak okuliare uz mama doma a mala najskor rev a potom kukala jak puk, ze jaka haluz
6. feb 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 a nevies nahodou za kolko ju tam maju? a to pregeu maju romerky?
6. feb 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara lebo inglesina je overena znacka,ma sirsiu sedacku o nieco a je lahsi,a za ten Hauck by som ruku do ohna nedala...
@maxara ved ten swift v cervenej farbe nie je zly.. skoda, ze ho nemaju v ruzovej
ahojte, vidim, že tu rozoberate kočiky, kamoška predáva dva, ale vy chcete určite nové :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: možno sa vam ani nebudu páčiť :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/3umk/ruzova-trojkolka-trojkombinacia/
http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/3umk/ruzova-trojkolka-trojkombinacia/

Dnes sme mali náááročnú noooc, revalo sa o 106, asi zubky a soplik a všetko dokopy a to sme nevedeli nájsť jeho naj dudel, tak ešte rev k tomu...ale už je lepšie, teraz som mu dala jablčko s marinakeksom a idem niečo vymyslieť mu na obed... :slight_smile:
Peknú nedeľu prajeme
6. feb 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 neviem,ale videli sme ju tam tento tyzden
6. feb 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. feb 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no ale zas, aj moj kocik je super a znacka nic moc.. vcera mi ho chcel kupit cinan :grinning:
nie je mozno prenadherny, ale funkcne je uplne skvely, bez najmensich problemov.. tak mne by stacil taky.. plne funkcny.. ja znacku nepotrebujem :unamused:

@kafoditka no presne, nie je zly.. ale ja chcem, aby bol pekny, ked ho uz kupujem
6. feb 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara na hauck sa mi zda mala strieska, ale ja celkovo nemam rada hauck znacku, nepytaj sa preco lebo nemam na to racionalny dovod :sweat_smile:
mne sa pozdava ta cerveno oranzova inglesina trip :wink: ma aj predlzenu tu striesku, polohovatelna a je lahka :slight_smile:, inac dazdnikove skladanie je podla mna najlepsie :slight_smile:
6. feb 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ten cybex som kvoli cene asi vylucila, ale pride urcite na rad vtedy, ked tieto lacne omrknem a nebudu sa mi pozdavat
6. feb 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miki060707 my pozerame golface,nie sportove kociky....
6. feb 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara vsak nejde o znacku,ale viem ze inglesina ma dobre kociky,a hauck mi tiez moc nestimuje podobne ako Bambi,proste je ta inglesina lepsia celkovo...
6. feb 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 jaaaj, tak sorry...
6. feb 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby mi niekto povedal vyber si mercedes alebo novu Kiu sportage/ta sa mi velmi paci/vyberiem si mercedes lebo je to podla mna kvalitnejsia znacka...
6. feb 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 heh sme sa zhodli na golfaci :slight_smile:
6. feb 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 cybex je tiez super znacka, tak tu by mala byt podobne ako pri inglessine kvalita istejsia a idem tusim do brendonu.. rozmyslam, ze aj dnes tam zbehnem..
6. feb 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna Kafko namotala na tmavo hnedu a ja som teraz do nej.. ahaa..
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/27166
6. feb 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara
ja mam inglesinu a som uplne spokojna ... mam ju este po nele a vydrzala aj prechadzku lesom :grinning:
6. feb 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara jasne a este si k tomu zadovaz zlate hodinky, kruhove nausnice a zlaty zub :grinning:
6. feb 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Peti, hneda je sice pekna farba ale Ninke by sa hodila veselsia farba :wink: Peti ale v brendone nemas bohvie aky vyber golfacov, viem, ze tam je quinny, esprity, haucky a peg perega...
6. feb 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara zavisi aj ci chces tu spojenu rucku, ja som napriklad tuzila po nespojenej rucke :wink:
6. feb 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka a cybexy
6. feb 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok