Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ywett
6. feb 2011

@mirka285 .
skor ju to unavilo..cesta, teplota vzduchu a este aj tepla vodicka, kde to s nou pohupovalo... 😀 😀 😀

mirka285
6. feb 2011

@maxara mne sa tiez paci,vazne,ja som si nerobila srandu,ved som ti pisala,ze by som sa k nemu aj patricne nahodila...ale kupila by som si ho iba ako treti kocik 🙂

ywett
6. feb 2011

baby, hladam nejake sedatko do vane, ale chcem, kde je viac tych hraciek na hranie...a kde je dobre podoprety chrbatik, mate tipy?

bellablonde
6. feb 2011

@maxara
@ywett
kocky a co poviete na tento golfac?
http://www.bambini.sk/sk/store/product/3923/28/...
je to trochu iny styl

ywett
6. feb 2011

@bellablonde
zaujimavy, ale nohy sa inedaju dat do inej polohy?

Vidim, ze vsetky rozoberate sportaky...ste ma uz nakazili tiez...
My este mame stale hlboky, este mesiac snad vydrzime, potom dam kombinaciu concord sportak a potom uvidim, aky kupime na rychle presuny... -)

bellablonde
6. feb 2011

@ywett uzasna je ako si spinka 🙂
boli ste v sonnen spa.... ??? ci dakde inde?

@merikac emminke ruzova velmi pristane, cukricek 😵 😵 😵

@cigaretka a @tutifruti vasim DoRoTkAm vsetko najlepsie k meninam 🙂 🙂

ywett
6. feb 2011

@bellablonde
asi tak sa to vola..pri madarskych hraniciach, nazov obce nejako Lutz....xxx
July, co tak niekedy k nam prist na navstevu?

bellablonde
6. feb 2011

@ywett nedaju, to je napevno, velka skoda
zase vyhoda je, ze sa da podobne ako inglesina zlozit pohybom jednej ruky 😉
mne sa pacil, ked sme vyberali kedysi golfac pre petka, vtedy sme ho na slovensku nesli dostat kupit

mirka285
6. feb 2011

@bellablonde na golfac totalne nemotorny,siroko kolesa od seba,cize na shopingovanie o nicom,vysunute predne dvojkoleso,cize po zlozeni dost velky...u mne eee

merikac
6. feb 2011

@mirka285 zvycajne v nedelu nic v tv nedavaju,,,- vidis to mam mohlo hned napadnut ti dat takyto tip, pretoze aj mne jedna teta sila taksu na quinnyho a aj podlozku a aby to ladilo , tak aj tie navleky na pasy,,,,,,,,,,,,aku farbu si si vybrala???
@maxara ja to uz pri vybere budem mat lahsie,tipy od vas su 1000x lepsie ako studovanie - uz len zvolim svoje priority,,a verim, ze sa vetsnam uz do zarucenych spominanych golfiek,,mne sa paci ten co som ti hodila nan link a qinny- co sa pacil aj mirke, tak uvidime kedy budeme kupovat,,myslim, ze nas prinuti jedine dovolenka ak sa pre nejaku rozhodneme,,,,,,,,neviem co je s nunu, nebola som snou od toho dna,,mala som povinnosti, zajtra jej cinknem, lebo ona sa zvykne ozvat,,a veru od utorku- ci stredy neviem co je snou 😲
@ywett to je tvoja mala?????,uzasna fotka

ywett
6. feb 2011

Baby, toto je na leto dobra vec, nie?
http://www.malvik.sk/Vsetko-ku-kupaniu/sedadla-...

ywett
6. feb 2011

@merikac
jasneee,ze moja 🙂 nasa pohodacka, ktora miluje spanok ako jej tatinko

ywett
6. feb 2011

@bellablonde
no to je skoda..a aky golfac ste vtedy vybrali pre petka..
ja musim nazivo urobit tour a pozriet si nejaky..aj ked sa mi paci ten maclaren

bellablonde
6. feb 2011

@ywett myslim na to, stale nieco mame, petko je kazdu chvilu zasopleny 😖 🤐 🙄 🙄
tento tyzden mam taky naprd, lebo moju malu neterku 9 mesacnu hospitalizovali na kramaroch,
idu jej pravdepodobne robit plastiku mocovych ciest alebo jej daju vyvod...
takze chodim za nou, doniest mamine obedik a tak ...

bellablonde
6. feb 2011

@ywett petulo mal gesslein swift

ywett
6. feb 2011

@bellablonde
uplne chapem...ale mysli na to...ved som vas nevidela dlhooooooooooooooooooooo
chudatko maleee, to co sa jej stalo ???z coho? preboha...
inak vies, ze je mirka-mia tehulka?

maxara
6. feb 2011

http://www.kociky.eu/kocik/kocik-maxi-cosi-citi... a tento sa mi aj hodi k nicku 😵

mirka285
6. feb 2011

@ywett a naco ti to bude?to chces mat v lete v kupelni,ci vonku na zahrade?detsky bazenik na zahradu sa mi zda ovela lepsi...

mirka285
6. feb 2011

@maxara ty ides po ruzovych,ze?

maxara
6. feb 2011

@mirka285 no ved ty by si sa k nemu aj mohla nahodit.. ale ja by som s nim vyzerala debilne.,. ☹

@bellablonde ja take nechcem.. ani zapp ani nic take okruhle.. mne sa pacia take stolicky na kolieskach.. ale hlavne nie kreslo spred kompu, ako ma concord a pod

ywett
6. feb 2011

@mirka285
na balkone 🙂 terasuu nemame...alebo v obyvackeeeeee 🙂)))))))))))))))))))))))))) ale nie, len som na to natrafila---
hladam to sedatko...

bellablonde
6. feb 2011

@ywett vrodene ...
fiha, ani som netusila, ze mia je tehulka... ze blahozelam 🙂
kedy ma termin a uz vie, ci chlapcek alebo dievcatko?

bellablonde
6. feb 2011

maxi cosi sa mi lubi 😉 vyzera dost pohodlne 😎

maxara
6. feb 2011

@mirka285 😀 😝 akozeeee, tvarim sa ze nie.. ale ked tie su najkrajsie.. zabijem sa?

ywett
6. feb 2011

@bellablonde
chudatko moje...vela sily, energie, rychle zotavenie
je na zaciatku cca 12tt, takze pohlavie este nevie

mirka285
6. feb 2011

@ywett sedatko som kupila v Babymarkete...jak som si myslela ze aka blbost to je a ,tak si ho neviem teraz vynachvalit,malu tam posadim a sup raz dva osprchujem...nemusim pokazde kupat...

meruska
6. feb 2011

@mirka285 ty ako odbornicka, co hovoris na znacku cam a neonato? lebo ja som na nu zatazena 😅

ywett
6. feb 2011

@mirka285
a da sa tam v pohode opriet, lebo nasa sem tam chyti "bocak" 🙂 asi pojdem teda zajtra do babymarketu, ja som si pozerala v brendone, ale bolo posledne a rozhegane..

mirka285
6. feb 2011

baby ja ale nie som ziadna odbornicka,ale myslim si,ze v niektorych veciach mam celkom slusny prehlad 😀
@meruska s Neonato nemam ziadne skusenosti,zato cam som pouzivala este pri synovi,mala som kocik a zavideli mi ho vsetky kamosky,v tej dobe bol super moderny a kamoske som pred tromarokmi kupila stolicku cam,a nevie si ju vynachvalit....

meruska
6. feb 2011

@mirka285 neonato a cam je vraj vlastne ta ista firma, tusim aj autosedacky neake dve firmy tu spominate a je to vraj ta ista 😀
ja mam aj kocik aj stolicku neonato, a samozrejme som teraz pozerala aj po golfkach od nich...http://www.maderna.sk/katalog/product/9820/ alebo http://www.maderna.sk/katalog/product/9819/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre