• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@meruska aj ja som hrávala basket, bola som podkošová... velmi mi to chýba..
8. feb 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alica26 ja s mojou mini postavou som rozohravacka :wink:
8. feb 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska ziadny sport nie je fuj...no inak pozerala som dnes pocasie a zase sa ma ochladit....
8. feb 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ale pre maxi a kafku je :grinning:
8. feb 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska mne sa nepaci asi iba box :unamused:
8. feb 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska Meru ale mna musis chapat, ze ho neznasam, ked ma pri mojej vyske 158cm davala telocvikarka na baskete pod kos :angry: :grinning:
8. feb 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nepaci box a sumo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 mne sa nepaci viac sportov, ale zas je ich asi na svete preto tolko, aby sme si kazda nasli ten svoj :wink:
8. feb 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, idem ja uz naozaj spat :wink: moji chlapi su uz v risi snov dost dlho
8. feb 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za rady...zajtra zacnem aplikovat....
8. feb 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc baby
8. feb 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu niekto nedari sa mi zaspat,vcera mala zase zurovala v noci a teraz ked spi a dalo by sa mi spat tak neviem :confounded: :confounded: :confounded: dufam ze dnes v noci bude klud :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes som bola s Rebi u dermatologa osetroval jej prasknutu zilku pod okom a taak hysakovala ze sa s toho cela pocurala a aj mna celu ocurala pred takym mladym dr...som sa hanbila jak pes...musela som rychlo kupovat nove oblecko pre mna aj pre nu....
8. feb 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, aj ja idem do hajan...dobruuuu...
8. feb 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica ale nakoniec aký dobrý dôvod kúpiť si niečo nové :slight_smile:)
8. feb 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no ved ...citujes mojho mm....ze co sa stazujem ked mam novu tuniku a gate.... :grinning:
ale si ma mala vidiet zeby som pod stol zaliezla od hanby....a dr hovori ze preco tak plce ved to neboli a ja ze to ma asi po mne len co zbadam ihlu odpadavam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim ze preberate chudnutie,,ja idem zaciatkom aprila na svadbu a potrebujem hodit pra kil hlavne z brucha ale neviem co mozem zo sebou robit ked este kojim.....moze sa uz cvicit???
8. feb 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica ááále prosím ťa..však sa nič tak strašné nestalo..je to dieťa a mala strach..mne sa raz stalo, že som šla s nikou ku krčnému a on jej pozeral do nosných dutín..už predtým sme dlho stáli v čakárni, vydýchaný vzduch..a zrazu začal niečo chystať nad liehovým varičom, ja som tam stála a cítila, že mi hučí v ušiach, podlamujú sa mi nohy a mám tmu pred očami..a zrazu priskočila ku mne sestrička a potom ma začali dávať na ležadlo a vykladať mi nohy dohora..odpadla by som :slight_smile: toto niku vtedy riadne vydesilo
8. feb 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica ževraj môže úplne bez problémov :slight_smile:
8. feb 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko sa praje :slight_smile: takze po tom vcerajsom prejedeni veru v noci neboli ani ziadne dudlikove hratky,ale teraz rano zase sotva 100ml... :slight_smile: mam v kuchyni kotol jablk,tak idem na ne....... :grinning:
9. feb 2011 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, baby teste sa, mm mi na ranajky urobil cesnakove mnamky :grinning:
9. feb 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
my sme horuckovali celu noc, aj teraz uplne hori, takze ja neviem co bude do obedia :confused: :frowning2: :frowning2:
9. feb 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara maxi,,dnes sa mas,,ale dnes podla lunearneho kalendara by sa nemali vyprazane a mastne jedla,,lebo dnes je telo nachylne k extremnemu priberaniu :grinning: - prave mi to tu povedali kolegyne :grinning:
dobre ranko baby,,dala som vcera 35 brusakov,,na zaciatok dobre, po vyse roku,,ze???????? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pekny dnik vam vsetkym
9. feb 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 citam dozadu, neviem co ti baby napisali, ale ja ked som davala ovocie na olovrant, okolo 17tej tak vecerne mliecko o 19:30 mi nechcela pit a ked ho vypila, spustila rev a vyvracala vsetko.. tak som zacala davat ovocie na desiatu a na olovrant davam jogurt alebo len nieco do cucatka, roztek, susienky, uvarenu merkvu v celku... a odvtedy nemam problem.
a na suchu pokozku az lisajovitu, az zaciatky ekzemu je paradny Holtov krem.. smrdi jak kolajnice, ale fakt dobre zabera.. mm ma ekzam od malicka a natieral si svoj ekzem holtasom a odvtedy sa mu to veeeelmi zlepsilo
9. feb 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara donesiem ti rusku na usta? :grinning: :grinning:
@noemarta chudatko moje :frowning2: ale cez den zvykne byvat lepsie
9. feb 2011 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta :frowning2: jak horuckovala? kolko ma teplotu? ma aj nieco ine?

@merikac hups, mala si to napisat skor.. uz som to zozrala.. :sunglasses:
9. feb 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola :grinning: ale sak prezijete nie?
9. feb 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

baby vcera ste tu spominali kupanie a suchu kozu dietata. Ja malu kupem tak raz za 2-3 dni bupi mydlom a vobec ju nekremujem ani neolejujem a ma krasnu jemnu pokozku :dizzy_face: mame doma infadolan z lekarne ako spominala @adelaine ale tiez som ho pouzila mozno 5x a aj to len na nohy lebo sa mi zdali take suchsie. ja som citala na nete, ze sa pokozka dietata nema mydlit a drhnut kazdy den lebo aj samotna voda vysusuje :confused: no a mala nerobi v bani aby som ju drhla kazdy den :grinning: :grinning: ale ked boli take mrazy tak som jej natrela licka a nos nivea kremom proti mrazu.
9. feb 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ale bozkavat sa dnes nebudeme :grinning:
9. feb 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta noe to ma mrzí...a koľko mala horúčku? nemôže to byť len zo zúbkov? daj vedieť pred obedom ako to vyzerá..držte sa
mala este spi :confused: ale aspon mi vydrzi do tej 11 a nebudem ju tu musiet kriesit :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok