Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
10. feb 2011

@mirka285 dobre sme ho odhadli, hihi tak musis mu kupit co bude iba jeho!

zuzik1983
10. feb 2011

@monline
@noemarta
super fotky,ake su tie deturence krasne 🙂

kafoditka
10. feb 2011

Dobre ranko... Tak ja som vcera po sto rokoch zaspala v posteli s notebookom na nohach 😕 Som nejaka unavena do kelu, asi ma to cvicenie vycerpava 😀 Baby malemu sa na fontanelke urobili vo vlaskoch hnede akoby lupiny - co s tym mam robit? Mam mu to vycesat? Mam mu to naolejovat??

karinnka
10. feb 2011

@oacka @meruska Ahojte,rada by som sla ale este nie so tip top a nechcem tam poskakovat s tociacou hlavou 😉 Potom zreferujte ci ste boli spokojne,lebo ja som na Barcu pocula aj dobre aj zle 😉

Inak pekne ranko🙂

bambola
10. feb 2011

Dobre ranko 🙂

@katty17 neodpovedala som ti, k pedine ideme 15teho o 11.45 vy kedy?
@monline no pekne, budem ti musiet spravit gulky aj nabuduce 😀
@mirka285 tak uz mu ju mozes darovat a ty si kup novu 😀 (neriskovala by som, ze si holil len tie paze 😉 )
@noemarta asi fakt ju linda inspirovala tak tlaci zubale 😀
@kafoditka ja olejujem a vycesavam, co v tych dlhych vlasoch ide na prt 😠
@robika drzte sa , snad bude coskoro lepsie, uz by to nemalo dlho trvat
@gabika41 pripajam sa ku gratulantom, vsetko najlepsie 🙂

adelaine
10. feb 2011

dobre ranko vsetkym,

dnes je zase pekne,
normalne sa tesim von, urobim si kavu do termohrnceka a sup ho s
kocikom na prechadzku 🙂

inak,
ako som vysadila malemu tu kasu, je z neho uplnbe ine dieta...
konecne je dobrucky (klop klop ) nech to nezakriknem 😉

@noemarta macka, aj risi sem tam vykadi daco zeleneho, aj ked predtym
neje brokolicu ci spenat, zrejme traviace procesy 😀
ked nevyzera, ze by ho bolelo brucho, tak neriesim...

kafoditka
10. feb 2011

@bambola Mati a to jej robis po kupani? vysusis vlasky, naolejujes detskym olejom a potom vycesavas??? alebo na mokre vlasky? ja nemam doma ani olej, ani hrenencek pre maleho, som to darovala kamaratke aj s vecami, kedze maly nemal ziadne vlasky..

miki060707
10. feb 2011

@kafoditka mne dali lekárka niejakú masť, či čo nato, ale ked som čítala, že je to aj na psori. a také, tak som mu to ani nedala, ja po kupani som si dala trošku olejčeka na ruku a som mu natrela hlavu s tým a až potom som mu to jemne vyčesala s hrebenom...a zmyzlo to, nekedy mal totál hnedu hlavu...

alica26
10. feb 2011

@kafoditka nám dal detský doktor na tie šupinky krémik a taký hrebienok, že všiváčik, je hustý a dobre sa s ním vyčesáva. Natriem malému hlavičku dve hodky pred kúpaním a tesne pred mu ich vyčešem a potom umyjem...

kafoditka
10. feb 2011

@alica26
@miki060707 dakujem baby, tak dnes mu to skusim pred kupanim vycesat, aj tak idem do DM na plienky, tak vezmem odrazu aj olejcek

bambola
10. feb 2011

@kafoditka ja mam kefu aj hreben ale ten hreben pouzivam len na toto. robim to pred kupanim lebo moja vlasana by mala potom mastne cele vlasy cize by som zase musela kupat 😉 ale ked das ten olejcek tak pekne pustia tie lupinky ale nasilu ich z hlavky nezoskrabavaj

maxara
10. feb 2011

Ranko damy, som rada, ze vam pacili fotky a komenty.. mam pocit, ze @mirka285 e sa moc nepacili 😕 😅 dufam, ze sa nehneva..
ja som vecer prchla s Ninkou hore, pomrnkavala a nemohla zaspat a potom este scucla 60ml naviac a namiesto grgu hodila grcku.. tak som utierala polku spalne zase a strasne mi bolo zle z toho smradu natraveneho mlieka.. 😝 potom samozrejme bola hladna.. no skratka som ju mala na rukach do 21:45.. no dovidenia..
Inak aj ja mam o pol kila menej ako vcera 😀

maxara
10. feb 2011

@monline posles mi prosim fotecky na gmail? 😅

mirka285
10. feb 2011

@maxara Petuska pacili sa mi,ale mala nevedela zaspat a potom som cvicila a nechcelo sa mi hadzat komenty,kedze tie tvoje su aj tak bezkonkurencne 😀

meruska
10. feb 2011

dobre ránko 😉
@gabika41 uži si svoj deň 😉
@oacka ja sa už soboty neviem dočkať, včera som dokonca skúšala plavky, hrôza a des 😲

monline
10. feb 2011

pekné ránko prajem
@gabika41 Všetko najlepšie k meninám 🙂

Ešte som chcela k včerajšku niečo dodať...o maxinom domčeku..že je krásny, farebný, priestranný, cítiť z neho teplo domova...prekrásne schodisko v strede domu, dookola sa ťahá denný priestor domu, priestranný, napriek tomu s čarovnými zákutiami.. veľa svetla, farby záclon ladiace s farbami na stenách, Ninka zabývaná v každej časti....páči sa mi, že dom pôsobí zabývaný dlho..že veci majú svoje miesto, pričom vôbec nevadí, ak sa posunú o kus ďalej, alebo aj celkom inde...veľmi svieže kúpeľne, nečakane priestranná a vzdušná horná časť domu, krásne členité podkrovie...Ninkina izbička úžasne pomaľovaná kvetinkami a štvorčekmi, skvelá fialová stena v spálni, oceľová modrá v ďalšej izbe dokonale ladiaca so záclonami...a čo by som ešte? ten dom má atmosféru...🙂

gabika41
10. feb 2011

dakujem.budem sa snazit....

gabika41
10. feb 2011

sorry,som to zle napisala.Takze este raz dakujem vsetkym za gratulacie,akurat rozmyslam nad tym,cim sa odmenim....ale asi pojdem tie moje sedive vlasy zafarbit,lebo na buduci tyzden idem do prace sa pozriet...

monline
10. feb 2011

@noemarta takže ste teplotovali? chúďatko..ale už to bude lepšie, uvidíš..zo zúbkov by teplota nemala dlho trvať..a z tej zelenej sa neľakaj, to bola brokolica...skús ju len kojiť, nedať jej príkrm kým má teplotu, ona tie tekutiny doženie..

@mirka285 takže môžeš kupovať holiacu výbavu aj synovi...no..raz to muselo prísť 🙂

bambola
10. feb 2011

@maxara aby som nezabudla, drz sa dneska, a uz potom bude koniec 🙂

monline
10. feb 2011

@bambola dneska šla na tie vypaľovačky?

monline
10. feb 2011

@bambola no čo povieš na Maťkine fotky? vydarili sa, však? 🙂

bambola
10. feb 2011

@monline ano dnes
fotky su uzasne, zatial som stihla okomentovat len tie maxine ale ked mi teraz mala zaspi tak hodim aj dalsie komenty 🙂 strasne som prekvapena ako sa mala chovala v pritomnosti inych deticiek, vsetky boli zlatucke 😵

lutsine
10. feb 2011

Baby mate nieco osvedcene co pomaha na sopliky a kasel? malemu idu zubky...a z toho nas trapia sopliky a kasel..boli sme aj u dr. dychanie ma ciste,aj hrdielko....mame len odsavat a vela tekutin...uz tri noci sme poriadne nespali..chudacik moj malicky.

bambola
10. feb 2011

@lutsine prepac ale sopliky a kasel urcite nie su zo zubkov. kasel ma zo soplikov cize tu fakt nic ine ako pravidelne odsavanie nepomoze aby mu to nezatieklo a nemal zapal. prajem skore uzdravenie 🙂

maxara
10. feb 2011

@bambola @monline vdaka za palce.. este som nesla.. este len idem ☹ 😒 😢 😔 😅 🙄 bojim sa
@monline vdaka za komentar k domu 🙂 mm povedal, ze toto by nikdy nevymyslel 😀

bambola
10. feb 2011

@katty17 malej som nedala nausnicky a dohodli sme sa s mm , ze jej teraz ani nedame. pripadalo by nam to navyse a vobec nam nechybaju, to iba ja som si tak vravela, ze dievcatko by malo mat ale sama som nevedela. dam jej az tak o rok.

kafoditka
10. feb 2011

@maxara drz sa! 😉

katty17
10. feb 2011

@bambola - mati, my mame byt u pediny o 11:30. cize sa tam buduci utorok vidime 🙂

katty17
10. feb 2011

@bambola - mati ja som praveze rada ze sme tie nausky dali teraz . lebo kamosky co maju rocne a viac tak uz vahaju ci dat, lebo vraj si uz uvedomuju bolest.... ale zas je pravda ze to prestrelenie je skor o prelaknuti sa nez o bolesti .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre