Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
10. feb 2011

@kafoditka poriadne poklop na drevo, aby si to nezakrikla...to mas teda super!
ja ked nieco poviem, ci napisem, ze ako sa mame dobre, hned na druhy den je to naopak,
lebo sa vstko poserie....

inak, kolko je Filipko hore medzi jednotlivymi spankami?
lebo mne risino vydrzi ficat 3 hodiny normalne, niekedy aj dlhsie,
potom vsak zacne byt mrzuty,
tak sa ho snazim ulozit, niekedy v postielke chyti druhy dych, vala sa mi tam , gula, vymysla,
smeje sa mi do tvare...riadny sibal to je...alebo sa mi schova pod deku, a potom znenazdajky vykukne
s usmevom a ja sa nemozem tvarit vazne, zacnem sa smiat na nom a on na mne 😀 😀 😀 😀 a je po spanku

kafoditka
10. feb 2011

@katarina7777 ona sije na viacere typy kocikov a ked nahodou este nesila na macleren, tak jej posles udaje a ona ti to usije. Ja mam tuto: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=278... klikni si pod tym obrazkom na "zobrazit cely album" tam mas jej vytvory..

merikac
10. feb 2011

@monline a estotne sa musi dat zrusit aj priatelstvo,,len pozeram ako,,a zatial som na to neprisla

merikac
10. feb 2011

@kafoditka ozaj a aka je ta podlozka v skutocnosit???

vierkaha
10. feb 2011

ani ja nepozerám Šeherezádu 😝 pozerán na nete golfáče ste ma naladili a aj mm uznal, že nám bude treba. Ale asi to už zabalím a pôjdem spať, lebo zajtra ideme do BA po obchodoch.
Golfáč sa mi celkom pozdáva tento http://www.bambini.sk/sk/store/product/2346/28/... len ho budem musieť ísť aj poskúšať

@mirka285 aj ja si prosím ten link. 😅

Mne MAťo prespí celú noc, ale cez deň je to pomenej. Ozaj nemali vašej detičky- tie čo sú na UM problémy pri prechode na mlieko od 6. mesiacov? Lebo ja som už vyskúšala tri a všetky mi malý vypľúva 😒

kafoditka
10. feb 2011

@merikac Meri podlozka je fajn, len ten traktor mi pride trochu mensi..celkovo to vypada s mojou cervenou teutonkou dobre, ale ked maly v nej sedi vzpriamene, tak hlavickou ten obrazok prekryva... inak ako sa da zamknut uz existujuci album??? mne to nejde
@adelaine Mati aj moj fici 2,5hodiny a to doslova. Stvornoukuje po celom byte, chodi popri nabytku, splha sa vsade, kde moze 😉 po tych 2 - 2,5 hod. si zacne triet ocka, ziva a zacne byt mrzuty, tak ho uspim. len toto je nas kamen urazu, lebo cez den v postielke nezaspi, ani na posteli so mnou - fungujeme v autosedacke 😒 ked zaspi, prekladam ho do postielky

kafoditka
10. feb 2011

@vierkaha skusala si mlieko Hami? malemu chuti 😉

monline
10. feb 2011

@merikac mne to nejde, kde to máš?
@meruska

katarina7777
10. feb 2011

@kafoditka diky, potom pozriem ci robi aj pre maclareny (ozaj ta podlozka je obojstranna?)... este jeden pokus, co tato podlozka? asi najveselsia vhodna pre chlapca 😒

http://www.newbabyland.com/accessori_materassin...

meruska
10. feb 2011

@kafoditka vojdes do albumu ktory chces zmenit..... vpravo hore najdes tlacidlo Zmeň dátum, názov popis...kliknes a potom zmenis uplne dole farbu pre koho ma byt album 😉

adelaine
10. feb 2011

@kafoditka a to ti tak spaval od zaciatku, od malicka? alebo sa naucil teraz tak? vtej autosedacke myslim...
mne spi risko v postielke pocas dna malo, po pol hodinke je vyspaty,
v kociku spi 1,5 az 2 hod., tak s nim chodim von tak nadlho, nech nemam doma mrzuta 😝

vierkaha
10. feb 2011

@kafoditka skúšala som už sunar, bebu a aj Hami, to máme teraz posledné tak asi skúsim chvíľu počkať či si zvykne a keď nie tak sa budem musieť opýtať dr.

mirka285
10. feb 2011

caute baby @maxara fu tak zazitok nic moc,no hlavne,ze uz to mas za sebou...
@katarina7777 jasne,ze ti poslem,ona ma v albume latky z ktorych si mozes vybrat,ja som si dala usit obojstrannu cize ju mozem menit podla nalady,ked posles tej kocke miery usije ti ju presne na tvoj kocik 😉 najlepsie ak si niekde poerias originalnu aby ti to tam pekne sadlo...
@monline a ty co chces upratovat v priateloch?? baby tak ja mam upratane,tiramisu hotove,prosecco sa chladi,maso na rezne sa rozmrazuje,nechty si prave lakujem a este aj odcvicene mam...som so sebou spokojna,zajtra cakam moju lasku,priletia uz doobeda,cize na obed bude doma 🙂 🙂 🙂 a ja som dnes normalne vonku spadla jak kabela,som sa trepala po tych vyjazdoch pre kociky,ktore na dnesne kociky uz nepasuju,normalne som spadla ,koleno odrate do krvi,ked ma niekto videl si musel mysliet,ze som nadrbana ☹ a Gabo ma bude podozrievat,ze som mala milenca a robila som to s nim na koberci 😕 😕

merikac
10. feb 2011

@kafoditka musis to odfotit v kombinacii s tvojim kocikom,,,,,ja mam tiez podlozkubielo ciernu, skor bielu, ako ciernu ale objednala by som si este jednu na vymenu,,,,,tak mrknem aj ja ten link od mirky,,,a zamnkut sa da, ze pojdes do nadstavenia sukromia a tam uplne na pravo je nasledovna ponuka Ak chceš zmeniť viditeľnosť všetkých tvojich príspevkov (albumov, článkov, správ) vo fotoblogu klikni sem..............

meruska
10. feb 2011

a ak si chcete niekoho odstranit z priatelov, kliknite na jeho profil...uplne vpravo dole, pod jeho priatelmi najdes ...odstráň "meno" z tvojich priateľov 😉

monline
10. feb 2011

dá sa..zmeniť nastavenia albumu, ked ho otvoríš aby si tebárs zmenila názov, tak sa dá..dokelu a ja som už vyhodila dva albumy..čo už
aj priateľ sa dá vyhodiť, napravo dole v jeho profile

merikac
10. feb 2011

@monline zamnkut sa da, ze pojdes do nadstavenia sukromia a tam uplne na pravo je nasledovna ponuka Ak chceš zmeniť viditeľnosť všetkých tvojich príspevkov (albumov, článkov, správ) vo fotoblogu klikni sem..............

adelaine
10. feb 2011

@monline ta ale niekto riadne nasr...l 😀
@mirka285 som sa zasmiala nad tvojim komentom dnesnej tvojej kocikovej nehody 😉

monline
10. feb 2011

@mirka285 takže ak som si dala album len pre priateľov, nezobrazujú sa fotky v kolekcii..aspoň to..

monline
10. feb 2011

@adelaine našla som danielove fotky v kolekcii Detské úsmevy..očakávala by som, že sa aspoň spýta..

kafoditka
10. feb 2011

ja uz to mam pozamykane vsetko 😉

@katarina7777 nie ja ju nemam obojstrannu... ta druha podlozka je celkom fajn, ale vravim ti, za polovicnu cenu mozes ma jednu peknu obojstrannu, ked si vyberies z Mirkinho linku 😉

kafoditka
10. feb 2011

@adelaine ked bol este malicky, spaval v postielke v pohode... v autosedacke mi zaspava cez den uz dlho 😒 ja ked ho proste dam do postielky tak sa mi v nej stale stava na nohy, aj ked je neviem ako unaveny..

kafoditka
10. feb 2011

@mirka285 jaaj aka sikovnica z teba, uz sa nevies dockat, co?? 😉 takze zajtra ta tu od obeda neuvidime, a vecer urcite nie 😝 😀 ....ja som takto nadavala na tie nadchody pre kociky, ked som sa trepala s malym do vinoteky tu u nas na Hraniciaroch 😠 su total siroke, my mame uzke kociky, takze som sa tam ani nevytrepala a musela som to komplet cele obist 😖

mirka285
10. feb 2011

akoze nalakovala som si nechty a Linda sa prave zobudila a sedi v postielke...dufam,ze tam bude sediet a nebude vymyslat lebo ma porazi....

mirka285
10. feb 2011

@kafoditka no rano tu este nakuknem ale od obeda tu nebudem,mam ine plany 😀

katarina7777
10. feb 2011

@mirka285 takze uz som sa zaregistrovala a aj napisala, paci sa mi ta latka s autickami a z druhej strany by som dala tu s plavacimi kolesami. 🙂

merikac
10. feb 2011

@mirka285 😀 😀 .......sorry, ale sa musim smiat,,ako si tu ty za cele obdobie odlucenia zuby zatinas,,a predstavujes si uspokojenie aj vrtanim sa v analy,,a mala by si byt upodozrena z trtkania na koberci 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katarina7777
10. feb 2011

@mirka285 inak dietujes, cvicis a neviem co a potom to dokonale telo dokazis skrabancami? to sa nerobi 😀

adelaine
10. feb 2011

@katarina7777 neboj, Gabo si kolena vsimat zajtra nebude....zarucene 🙂
a potom, co tam po kolene, ked jej on prirobi nove skrabance 😀 😀 😀 😀 vsak miri? 😝

mirka285
10. feb 2011

@katarina7777 ale prd nedietujem,ale inak jedla som celkom zdravo,kym bol Gabo prec,to je pravda...ja som si dala z jednej strany tu farebne gulicky a z druhej tu zvieratkovu,zajtra mi pride,tak vam to odfotim ako to vyzera...ale sa mi to paci ze to ozivi cely kocik...
@merikac no ved poznam Gaba,alebo povie,ze som si dala na discoteku vysoke opatky a zabudla som v nich chodit 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre