Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
12. feb 2011

@bambola - mati nezabudni si vytlacit pre pedinu potvrdenie k tomu plavaniu.

zuzik1983
12. feb 2011

ahojte 🙂
my sme mali strasnu noc mala stale mrnci,teplota,nevie zaspat,kazdu jednu hodinu som bola hore 😒 ja neviem co to je,neviem,ci to je zo zubkou alebo co,lebo na dasienkach nic nevidim.babule pri tej siestej chorobe su ake vyrazky,take uplne malicke ci nie?lebo som dnes nasla na brusku take malinkate vyrazky
inak ja som som tiez sushi etse nejedla a vobec vsetky morske potvory a surove maso to sa mi hnusi,by som to do ust nedala...
ja malej jablko nevarim vobec,nastruham na struhadle,ale nie uplne najemno,ona aj trosku hrubsie spapa,ale ostatne jej este mixujem

bambola
12. feb 2011

@katty17 kati novy asi ano ale zda sa mi malicky, neviem proste mi tak na pohlad nejako nesadol. ale tak berem to hlavne z toho hladiska, ze nam je to fakt na cestovanie lepsie 🙂 vsak uvidis ako sa ti tam bude pozdavat 🙂
myslela som na to potvrdenie, nemaju oni speci tlacivo cize mi to len pedina na nieco napise 🙂

aalexis007
12. feb 2011

@bambola áno, ja mu jablko trošku podusím - to iba tak za 2 minútky. Keď som mu dala surové to nechcel.
@katty17 budem mu skúšať dávať také aj len prepasírované. Však sa to časom naučí 😉 A dnes som mu uvarila kuracie prsia so zemiačikom, brokolicou a mrkvou. A spapkal úplne všetko 😉 Tiež som mu to dnes takto dávala prvý krát. Doteraz som mu varila len domácu zeleninku a mäsko som dávala kupované. Tak sa teším, že mu to chutí 🙂 🙂 🙂

katty17
12. feb 2011

@aalexis007 - tiez som sa potesila ked sandra zjedla celu moju domacu papanicu. lebo doteraz moju varenu zeleninu odmietala. tak som ju musela pokazde osalit a miesat kupovane s varenim. ale dnes dala cely avent poharik mojej varenej 🙂
baby, inac ja vobec netusim kolko by mala papat. lebo ona by jedla a jedla. nikdy mi "nepovie" ze uz nechce 🙂 stale otvara pusinu 😀 . to iste aj s ovocim na desiatu. 😀

aalexis007
12. feb 2011

@katty17 ja som tiež doteraz takto miešala - kupované s domácim uvareným. Čistú zeleninku mi spapal aj moju, keď som mu uvarila, ale mäsové nechcel. Tak sa vytešujem teraz aj ja. 😉 😉 A tiež mu dávam z Avent pohárika - to spapá celý pohárik. A niekde som čítala, že by mal spapať tak do 200 g. Ale neviem to presne. Tak to je asi za ten pohárik úplne plný.

gabika41
12. feb 2011

@katty ... ja si domaci prikrm meriam do poharika od hippky - 220ml.. 🙂
inak u nas zatne pusu a viem,ze skoncila....a uz je vidit velky rozdiel,ked je nieco co jej naozaj chut a ked je nieco,co nemusi,ale je hladna..... 🙂 ja este tiez vsetko mixujem,mne sa este aj s kusocka bananu pridrhne.... 🙂

bambola
12. feb 2011

jaj a co sa tyka sushi tak to mozem ale zeby som sa za tym isla potrhat to nie 🙂 steak mam rada ked je bud uplne prepeceny ale moze byt aj medium ale uplne surovy by som asi nespapala, ale zase surove masko mozem teda co sa tataraku tyka 😝 tak ten mi velmi chutil. a morske prisery uplne ze milujeeeeeeeeeeeeem. cize podla maxinej teorie na mna, moj zaludok znesie vsetko 😉

mirka285
12. feb 2011

aa baby,tak mne uz mala vyse hodiny spi,ako dobre...
@katty17 Kati mala by si poriesit nejake auto,s autom si v Rolande za 10 minut a po rovnej ceste..... vonku je tak krasne,sa vytesujem z toho,ked sa mala naobeduje pojdem k mame na kavu..no a inak aj Linda by jedla,nema konca,a tiez uz spapa aj moje co jej uvarim,ale nechce nic osolene,proste masko z polievky ked je osolena nezje,musim najprv z vyvaru vybrat pre nu a az potom osolit...a fenistil nemam,lekaren bola zatvorena,tak snad ten Sinupret zaberie...

mirka285
12. feb 2011

babule viete co by ma zaujimalo??vela z vas si chcelo dat uskladnit pupocnikovu krv,aj ste si ju dali nakoniec uskladnit,lebo ziadna z vas to uz nespomenula,hm???

mirka285
12. feb 2011

to som tu asi jedina co zboznuje sushi,ale ja ho tiez jem tak raz do mesiaca,vtedy si to clovek vychutna,a stejky to ja nezjem v zivote 😒

noemarta
12. feb 2011

caute herecky,
ja len v skratkosti, dnes som volala pedine, lebo mala sa vcera vecer vyhadzala, tak nakoniec aj nela mala siestu chorobu 😒
Ale uz je dobre, ale do toho jej ozaj ide este aj ten zub. ale povedala ze super ze sa vyhadzala, ze to uz je o.k.
takze aj my to mame za sebou, kto by to povedal..... 😖
Nestiham vas citat, lebo sme akurat dosli z avionu, @mirka285 ja som nakoniec kupila malej ine adidasky, ale ze mamina chce malej kupit tie macko pu 😉
A ocakavame na 16tu navstevu, tak idem piect a chystat.
tak sa drzte a pak si vas docitam, co a jako mirka atd....
paaaaaaaaaaa

gabika41
12. feb 2011

@mirka285 ...aj ja milujem sushi...ale najlepsie je aj tak v Japonsku..... 🙂
krv som si nedavala uskladnit,ale poznam kocku co ma tri deti a kazde ma uskladnene....to zaplatis ten poplatok na zaciatku okolo 25000Sk a potom kazdy rk za uskladnenie.. 🙂

inak momentalne som sa na orange nastvala aj ja a riadne,lebo som si zobrala program na vikendove neobmedzene volania a teraz som zistila,ze akcia plati iba rok,lenze ja mam zmluvu na dva roky a teraz si musim hovory platit....,no skoncila som s nimi,do konca roku a hotovo 😝

zuzik1983
12. feb 2011

@noemarta a ake ma mala tie vyrazky a kde?lebo aj mne mala teplotovala a teraz je vyhadzana okolo bruska take malinkate.ze ci je to ono,lebo mi tu nik neodpoveda

noemarta
12. feb 2011

@zuzik1983 ano, vyskytuju sa v okoli bruska, chodidiel, chrbatik. Nela to ma iba na hrudi, brusku a cely chrbat, inde to nema, takze ak ti uz neteplotuje, a ste vyhadzany, tak je to ono. nic s tym nerob, same by to malo zmiznut do dvoch dni.

zuzik1983
12. feb 2011

@noemarta diky moc,a mozem ist s nou von,na navstevu?neuskodi jej to?

emanuel22
12. feb 2011

@mirka285 nám doktorka predpísala fenistil, bral ho celý týždeň a úplne bez výsledku, stále sa dusil hlienami. Fenistil je skôr na nádchu, nie na husté hlieny. Tak som kúpila Sinupret a ten hneď zabral. Aj môjmu sa nedalo nič odsať, hoci chrčal stále. Aj Nasivin som mu dávala tak 2 krát denne, a Libenar. Skús sa v lekárni alebo svojej lekárky opýtať na niečo iné keď Sinupret zatiaľ nezaberá, mal by zabrať tak za 2-3 dni, tak píše na letáčiku. Skoro sa uzdravte 🙂

noemarta
12. feb 2011

@zuzik1983 jasne mozes ist aj von, aj na navstevu, uz teraz je dobre ked je vyhadzana, uz len cakat, kedy to same zmizne. 😉

noemarta
12. feb 2011

@mirka285 no ja som zvazovala, ale nakoniec sme nedali pupoc.krv, ze ked tak, tak pri druhom. 😉

zuzik1983
12. feb 2011

@noemarta teraz som jej merala a ma este trosku zvysenu 37,5.vadi,alebo uz je to dobre

katarina7777
12. feb 2011

@mirka285 neni si jedina co zboznuje sushi, aj ja 🙂 by som ho jedla kazdy den keby neni take drahe .

katarina7777
12. feb 2011

@zuzik1983
@noemarta nas maly ked mal 6. chorobu tak vyhadzany aj na hlavicke ale na druhy den mu vsetko zmizlo, najhorsie na tom je ze ju mozu dostat znova 😒

zuzik1983
12. feb 2011

@katarina7777 aj mala ma jednu vyrazku na licku, hadam sa im uz nevrati 😒

mirka285
12. feb 2011

caute babulky....
@katarina7777 Kati to fakt moze dostat tu 6 chorobu aj dva krat??to som ani nevedela....ale tak snad uz to nedostane...
@emanuel22 dakujem,tak dufam ze aj nam ten sinupret zaberie,davam poctivo,vonku sme boli len necelu hodinku ked svietilo slniecko....
@noemarta Maci segra hovorila,ze mali este take normalne ruzove adidasky tenisky,vrat take na jar do kocika,tak asi tie mas,ze? ja sa musim pochvalit,v Thajsku nemali veci pre takto male deti, naozaj len znackove,ale neodolal a kupil jej strasne chutne saty na leto Ralpf Lauren a este jedny tenisky ktore blikaju ked dieta chodi,no bohovske su 🙂

maxara
12. feb 2011

Caute traposky,
tak som doma od nasich. Po ceste som si vyzdvihla zasielku z bonprixu a halensu a som unesena mojimi novymi vecami 😵 to mam este vianocny darcek od mm. Prave sedim pri kompe v petrolejovych pletenych satoch po kolena, tak sa z nich tesim.. inak nic nove

@bambola tu si mozes stiahnut tlacivko http://www.moko.sk/Kurzy.html na plavanie, lebo pedina sa na teba vyserie.. 😉

@katty17 Kati a ty nebuvas v Dubravke? alebo tam niekde? 😲 to rodicov mas v Ruzinove, nie? ci zase som mimo?

@bambola 😉 presne taaaak, ty znesies vsetko jedlo sveta 😀

@mirka285 tutinovci si dali uskladnit krv, myslim

denisse
12. feb 2011

@mirka285
aj ja mozem sushi ... aj ked som ho mala len parkrat, ale vzdy mi velmi chutilo ... 😉

inak barunka dnes revala pol hodiny v kociari, nez zaspala ... a revala naozaj statocne, skoro sa pozvracala z toho .. som ju asi trikrat na chvilu vzala na ruky, utisila, polozila naspat a znova reeeeeeeeeeeev ... ale potom zalomila a spala dve hodiny ... nechapem, ze niekedy ideme vonku, sedi, kuka a pomalicky jej zacnu klipkat oci, zatvori a spi ... a niekedy takto vyvadza ... 😒

co sa tyka jedla, tak sme na tom asi najhorsie ... 😀 uz mesiac prikrmujem a stale sme na 2-3 lyzickach ovocia doobeda, cca 5 lyzickach prikrmu na obed a cca 50 ml kase na vecer ... kasa je z MM, takze prakticky vzate stale vylucne kojim ... 😀 som zvedava, kedy sa to nejak zlomi ... ani neviem, ci jej dalej pridavat druhy zeleniny a masa, ked je tak malicko .. vcelku ma to zatial velmi netrapi, az na to ze vela vyhadzujem ...

mirka285
12. feb 2011

@maxara mna to len tak napadlo,lbo ked sme boli tehu,mali sme taku zaujimavu vymenu pre a proti,tak som chcela vediet,ze ti toe kocky co boli pre,ci si tu krv aj dali uskladnit???a inak,zase si teda kocka vynovena 😉

maxara
12. feb 2011

@mirka285 no ved ano, tuti si dala myslim, a ona si aj chcela dat. A aj mna by zaujimalo, kto si este dal.. 😒
No a vynovena mozno trosku som, ale co z toho, ked to na mne vyzera.. inak ako na tej tete v katalogu ☹

mirka285
12. feb 2011

@katty17 Kati a este ma napadlo,ze pri Riviere stoji autobus,ktory ide az do Rolanda,takze elektrickou nemusis chodit...

mirka285
12. feb 2011

@maxara jaaj moja,mi nieco hovor,Gabo mi z Thajska dovliekol troje saty,ktore su sice krasne,ale daju sa nosit iba bez podprdy,co si ja teda dovolit nemozem,takze skoncia zaprasene v skrini ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre