• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 :astonished: a co mas s kozami? a taku silikonovu podprsku? alebo len taku podopierku?
12. feb 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 miri vsak hod nejaku foto darcekov z thajska, nech mozeme zavidiet :grinning: Ozaj uz ti prisla ta podlozka do golfaca?

Aj ja som bola dneska nakupit jedlo a trosku som si "odskocila" a kupila som si super cierne gumaky a bezovy kardigan, vsak sa musime obcas odmenit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 a hod foto tych satociek pre lindu, LR je moja najoblubenejsia znacka, hlavne Black label... :slight_smile:
12. feb 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no oni su vsetky troje take sexi co sa viazu na snurku okolo krku a tam sa jednoduco ziadna podprda nebodi,lebo kazda by vytrcala a boli vidiet ramienka...ja tymto satam hovorim,satocky pre silikonove prsia...ale tak jeho to nenapadlo :slight_smile:
12. feb 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ty si tusim riesila tie protismykove kolienka na pancuskach.. tak tu som nasla foto tej 3D farby na textil, ktoru teta pouzila na spodky pancusiek, takze v pohode na kolienka :slight_smile: aj ja si kupim tu farbu http://www.modrykonik.sk/fotoblog/quaxi/album/sitie-rozne/5274793/?from_collection=1414
12. feb 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 a maxi ma pravdu, co mas ty s kozami?
12. feb 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 nemam kabel od fotaku,Gabo ho nechal v aute,ale ked ho donesie tak hodim,strasne su chutne,jednoduche a pritom vyzeraju draho :slight_smile:
12. feb 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tak aspon na dovolenke ich mozes hodit, vsak plavky nevadi ked bude vidiet :wink: Asi si Gabo mysli ze su dokonale :dizzy_face:
12. feb 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ja som nakupila malemu svetriky RL v pandorfe, tie co tu predavaju za 80 Eur som tam kupila za 15, takto lubim nakupovat . :wink: a pre dievcata tam mali naaaadherne veci za dobre ceny.
12. feb 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 maxinka ti vyriesila problem :wink:
12. feb 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Peti vsak moje prsia po dvoch detoch potrebuju poriadnu podprdu co ako tak z nej spravia normalne kozy,tieto akoze podprdy by to asi nedokazali...ale ved ja sa z toho nezblaznim,ked som to Gabovi povedala,ze a co si ty myslis,ze ja si s mojimi kozami mozem obliect taketo saty?najprv na mna kuka a potom,ze vsak ked chces ja ti tie silikony zaplatim...ale ja nechcem,radsej si kupim nove saty,do ktorych si mozem dat podprdu...
12. feb 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 my sme nad pupocnikovou ani neuvazovali a ani sme nedali. chcela som dat do verejneho registra a tvrdili mi na porodnici, ze to by musela byt porodna vaha dietata nad 3,5kg :angry:
@maxara dakujem za tlacivko :slight_smile:
12. feb 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 Miri ale ved maju aj Deckove kosiky a aj saty cosi chytia, nie? za pokus to stoji :unamused:
12. feb 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola nemas zac :wink:
12. feb 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola a este daslie obmedzenia boli, lebo aj ja som chcela darovat a Nina mala nad 4 kg a mali nejaky osobak s tym
12. feb 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 v pondelok idem volat dr do NR.. na kedy sa mam teda objednat? niekedy na koniec marca, alebo radsej zaciatok aprila?
12. feb 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara mozno jednu skusim objednat,no neviem,vyskusam a uvidim...
12. feb 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no vidis :wink:
12. feb 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ja sa 17 marca vraciam z dovolenky, takze radsej zaciatok aprila.
12. feb 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 oki :wink: dam ti vediet
12. feb 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 hej miri presne tie, su take na jar do kocika, a teraz mi mama povedala ze tie macko pu kupi ona malej. :slight_smile: a a miri, vsak ty si nekojila neee, tak ty musis mat neposkvrnene prsa :wink: :wink: to znaci, ze si kluuudne mozes dat tie sexi saty. takze som si vas docitala, takze spokojna s darcekov, ale asi hlavne z toho, ze je uz doma, zeee. A co povedal na uces????
no dieta mi spi, mm isiel vedla k susedovcom a a a ja musim ist makat :unamused:
ale priebezne vas budem citat...
12. feb 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky ! Moc sem nechodim tak ani nemam prehlad ci prekonali nejake ochorenia vase deticky :frowning2: V stredu v noci dostala mala teplotu 38,5 a este stale teplotujeme nema ziadny kasel ani soplík ani hnacky absolutne nic a v piatok sme boli u lekarky a nic nam nevedela povedat! Mozu trvat teploty tak dlho aj pri prerezavaní zúbkuv?
12. feb 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute...
@mirka285 no ako, nezjedli ste sa navzajom s gabkom od samej lasky?? :slight_smile: Ozaj, na vlasy nefrflal?? Veru mohla by si nam par thajskych kuskov pofotit, nech sa pokochame aj my :wink:
Ja som bola dnes s malym vonku na hodku a potom sme sli do eurovei...keby som vedela, ze tam bude natlacena cela Bratislava a Denis Lacho bude vyvreskovat dokolecka 4 pesnicky, tak ostanem doma. Ale tak svokra kupila co chcela, Peto tiez a ja som obisla naprazdno :unamused: Inak objavila som tam novy velky obchod, kde mali naaaaadherne vecicky hlavne pre dievcatka, za celkom slusne ceny - lacnejsie ako Next. Cely den som dokopy nic nepila, takze ma pekne boli hlava, ale tak mi treba :unamused: Ani cvicit sa mi dnes nechce...
12. feb 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drievko to bude asi siesta choroba. ked sa ti vysype dnes alebo zajtra a teplota prejde, tak je to ono..
inak dosla mi od teba sms s asi dvoma slovami :confused:
12. feb 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka chod sa napit
12. feb 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Domi vsak si daj aspon jeden den pauzu od cvicenia. To tak vzdy byva ze ked si idem nieco kupit, nakoniec idem domov s prazdnymi rukami a ked nic neplanujem hned nakupim... ako dneska napriklad :wink:
12. feb 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drievko typicke priznaky 6. choroby, len teplota a nic ine... uvidis ze zajtra sa maly vysype a v pondelok bude v pohode.
12. feb 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara jaj bodaj by si mala pravdu, lebo som uz na nervy :frowning2: Heeej to tebe ? Ako sa inak mate? vobec nemam prehlad co prave riesite ozaj ides na to megastretko?
12. feb 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok