Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
14. feb 2011

@meruska no ved toto 😲

meruska
14. feb 2011

@bambola fuuuuuj

maxara
14. feb 2011

@bambola ja som to vedela 😝 😅 vyzera hrozne, tie jej gesta.. mne je na davenie z nej.. a ta jej kamoska, no veru vrana k vrane sada

noemarta
14. feb 2011

@kafoditka mozes ist do ktorej kolvek transfus.stanici a uviest jej meno Liliana Šuková narodená 7.2.2009

Ja nemam jej krv, a ja osobne by som ani nemohla ist darovat.... ☹
Jaaaj a do toho vsetkeho ma este sefe vytocil, juuuuj, mam trosku pracovny stres..... 😠 😠 😠 ale to prejde, nela pekne haja vonku, je jej pocasie, takze ta je kludna, dobrunka.

robika
14. feb 2011

@denisse vcera si sa pytala na kojenie a prikrmy, tak ja som sa tu aj trochu stazovala, ze mi FIlipko teda velmi prikrmy nepapa a zatial som nevedela vynechat ani jedno kojenie a ovocie mi dokonca odmieta uplne, ked mu dam do ust jablko, tak to by hrzal, ale akonahle ho dostane ako kasicku, po prvej lyzicke som skoncila....
na obed mi zvykol papat takych 60 ml zeleninovo-maskoveho, ale ako som sa tu postazovala, tak mi zacal papat 80 a dnes 90 ml 😀 , ale ovocie zatial vobec,
dokonca zeleninove ani doma varene nechce, iba kupovane, tak mu to domace miesam s kupovanym a v pohode to spapka, no je to moj maly huncutik... 🙂
ja kojim 7.30, 10.30, 14, 17, 19.30, 22.30, 1.30, a viac si nepamatam lebo spim, ale este 1 alebo 2, cize stale este vela kojim...
ja dufam ze sa rozbehneme s tym papanim, ale asi potrebuje viac casu 🙂

merikac
14. feb 2011

cawte kvakulky,,,, dnes ste ake snazive,,,,az som prekvapena, 😲 @mirka285 babmulka mala,,,nech to mate co najrychlejsie za sebou @bambola citam vas od zadu,,mne odobrali pupcnikovu krv do verejneho- a mala mala len nieco cez 3 kg,,tak som prekvapena,ze kde ju potom dali a naco by mi ju brali a chceli odomna pisomny suhlas,,,ved ju odoberali az ked bola mala odvazena 😲 ...........

katka55
14. feb 2011

ahojte, chvilocku mam volno 😉 nam bez problemov odobrali pup. krv do verejneho registra. je pravda, ze maly mal cez 4 kg a ja som bola vzdy zdrava a rodila som prirodzene. boli aj ochotni (na kramaroch), len tych milion dotaznikov v porodnych bolestiach... ufff 😅

lenuss84
14. feb 2011

ahojte.som tu dlho nebola.prajem vsetkym krasneho Valentina.idem sa pochvalit-od soboty sa prevalujeme z chrbta na brusko 🙂

lenuss84
14. feb 2011

@adelaine ahoj.mne mala reaguje ked ju oslovim menom.ale niekedy iba vtedy,ked sa jej chce.ale v zasade pekne reaguje aj mi odpovie 🙂

karinnka
14. feb 2011

Ahojte 🙂 Prajem krasneho Valentina vsetkym ktory ho oslavuju 🙂 Ja ho neoslavujem,snad nebudem oslavovat nuteny sviatok 🤐 😀 😀 😀 Ja som Rebel🙂)

mirka285
14. feb 2011

caute krasotinky,tak ja uz som zo spacirky doma,potradovala som trosku po Tescu,aspon som kupila malej bundu peknu fialovu aj s capicou,a stala len 12 eur,uz som uvazovala ze donosime co mame ale mam pocit,ze tato zima nema konca a nie je ta bunda hruba tak ponosi aj na jar...odkedy sa vie mala postavit v postielke tak je to ziva katastrofa,stale len vymysla,ledva ju tie nozicky drzia a ona ma odvahu sa este aj posuvat 😕

bambola
14. feb 2011

@katka55 kati som tam volala dnes a teta, ze mi zavola spat za 10 minut lebo nema pri sebe papiere a nezavolala 😠 a ja som na to prizabudla 😅 tak zajtra druhy pokus 😕

bambola
14. feb 2011

@merikac mari ja som si na milion percent ista, ze sa zmenili podmienky a ta podmienka o vahe tam v case mojho porodu este nebola

katka55
14. feb 2011

@bambola tak zajtra nezabudni 😉 inak mne vtedy tetusa volala spat, lebo na prvykrat nezdvihla, tak dnes sa asi aj ona len prizabudla 🙂 to je ake slovo, ze prizabudla 😀 😀

bambola
14. feb 2011

@katka55 no,ze ked nevolala tak som si ja nespomenula a spomenula som si az ked uz bolo dost hodin 😀 cize prizabudla (zabudla na istu dobu) u nas doma (v BB) to bezne pouzivame, ma nenapadlo, ze sa to nepouziva 😉

katka55
14. feb 2011

@bambola ja poznam len pozabudla , ale to tvoje je vystizne 🙂 ja som teraz pri BB 🙂 sa chystam zautocit zajtra na lyze 😵

maxara
15. feb 2011

Akoze nevadiiii? Kam ste podochli? To uz nemate o com? 😀 😀 😅
No jasne, recicky ze ja Valentina neuznavam, ale posexujem, ked uz je ten sviatok lasky..

maxara
15. feb 2011

Inak, pekny den

mirka285
15. feb 2011

dobre ranko...co vsetky robite????

meruska
15. feb 2011

dobre ranko... 😉 vcera tu skapal pes?

katka55
15. feb 2011

vcera skapal pes, lebo som sa zapojila ja?! 😀 😀

katka55
15. feb 2011

@maxara som si vsimla, ze my ani v julovej tabulecke nie sme 😔 este sa tam zmestime alebo by sme ti to cele len rozhasili? 😕 a inak tiez dobre rano 😉

karinnka
15. feb 2011

Dobre ranko 🙂 No dievcata vcera tu bolo vecer tichoooooooooo 🤐 🙂 🙂

denisse
15. feb 2011

ahojte ...
tak my dnes mame 7 mesiacov ... kedze do poradne nejdeme, tak som sa ju pokusila odmerat a odvazit sama ... a teda neviem ... tri vazenia, tri vysledky .... 9.9 kg - 10.1 kg - 10.3 kg .... a meria cca 72-73 cm ... 🙂

adelaine
15. feb 2011

dobre ranooo

jasne, ze tu vcera skapal pes, pre romanticky bola vecer seherezada a pre realistky panelak 😀
pre zbytok valentin a ine radovanky 😀
inak,
tak ja som mu vcera dala malemu ten viburcol poobede a aj vecer , trosku pomohol,
ukludnil sa ...a rano zase 😒
chcem sa opytat, je tam napisane, ze ho mozem podat 3x denne, ale ako dlho?
aj nikolko dni? nechce ho predopovat ☹

a k tomu reagovaniu na meno..mne risko nereaguje na oslovenie 😢
kamoska ma nastrasila, ze nereaguju autisticke deti 😢 😢 😢 😢 😢

kafoditka
15. feb 2011

Ahojte... ja som dnes rano prvykrat v zivote odpadla.. 😕 😔 vstala som z postele k malemu, len sa mi zatocilo, potom cierno a treskla som na postel, mam narazenu ruku. mam pocit, ze som bola ale hned pri vedomi, neviem... je mi zle, toci sa mi cely svet a mam pocit, ze budem kazdu sekundu vracat...volala som lekarke, zajtra mam prist na krv hned rano.. poobede som objednana s malym na klbiky, dufam, ze sa mi trochu polepsi. Fuck ☹

katka55
15. feb 2011

@adelaine ja som sa pytala na ten viburcol v lekarni a teta povedala, ze je to homeopatikum, takze nemoze uskodit ani dlhodobejsie uzivanie.

adelaine
15. feb 2011

@kafoditka ☹ ☹
nemas anemiu?
zavraty byvaju najcastejsie pri chudokrvnostialebo pri velmi velmi nizkom tlaku....

kafoditka
15. feb 2011

@adelaine Mati tlak mam v poriadku, mam doma tlakomer, anemicka som bola v tehu, po porode som brala zelezo len dva mesiace a potom som sa na to vybodla.. a teraz sa mi to urcite zhorsilo. bleda som jak smrt

katarina7777
15. feb 2011

caute baby, ja uz 3. noc skoro vobec nespim co sa maly v kuse prehadzuje a budi 😠 dneska po kupani davam viburcol lebo uz nevladzem ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre