• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@kafoditka :frowning2: snad to nebude nic vazne..
15. feb 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 do tabulky sa zmesti kazdy, kto je ochotny sam od seba nahlasovat vsetky udaje, ktore su do nej potrebne a to bez vyzvania a nacas.. :unamused: tak ak si trufas, posli do IP vsetky doterjsie chybajuce udaje :wink:
15. feb 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine nepanikar :wink: , vo veku nasich deti sa este neda urcit ci sa jedna o autizmus ci nie.... to ze nereaguje na oslovenie nic neznamena...mozno bol len zaujaty ze ta nevnimal... patko na oslovenie aj na meno zareaguje okamzite ale to mozno preto ze ja s nim velmi vela komunikujem, my aj posunkujeme (kvoli miske) takze on uz aj par znakov ukaze.(ale tiez nie vzdy, len ked ma naladu, alebo ked je asik zufaly z toho ze mu nerozumiem :grinning: )

@kafoditka ufff mna tiez napadlo ze ci nemas problem s tlakom, ja tiez ked sa len zatocim tak mi je na odpadnutie, ale ja mam priserne nizky tlak a urcite som aj chudokrvna ..aj patko je, dr mu dala maltofer :unamused: joooooooj strasne silno drzim palce nech si v poriadku!!!!!!!!!!!!
15. feb 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta kks a to po akom ockovani??? ono je tych pripadov vela. Tiez som nedavno citala rovnaky scenar. Po MMr vakcine mnohe deti dostali cukrovku ci autizmus... ja som misku nedala ani pata nedam... jemu sa po prvej davke hexy a pneumo spravil ekzem. este furt ho ma :cry: :cry: :cry:
15. feb 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine neboj, mozno nereaguje kvoli nejakej inej veci.. skusaj ho oslovovat len Risko a nijak inak, ziaden pagacik, drobcek a pod.. :unamused:

@kafoditka :astonished: :astonished: prebohaaaa dnes sa snaz vela lezat a pi vela tekutin, ziaden cierny caj
15. feb 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

my ideme dnes do poradne, hned po @katty17 takze sa tam stretneme :slight_smile:
@kafoditka snad to nie je nic vazne, snad to zelezo.... ja mam tiez nizky tlak (bezne 90-60) ale mne to problemy nerobi (klop klop) proste mam taky tlak. ja som mala konecne idealny tlak ked som bola tehu (120-80 :grinning: )
@adelaine ako pise zrzulka to je este skoro povedat nieco o autizme, nechapem preco ti vobec take hovadiny rozprava :angry: to je kamoska? :fearful:
Nasa na svoje meno nereaguje ale na Bobka a ked jej poviem, ze Boba tak vie, ze robi nieco co nema tak hodi na mna tie velke kukadla a ten usmevik..... no potvora :sweat_smile:
15. feb 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak teraz v BaMCcka robia prednasky ohladom ockovania/neockovania ak mate niektora zaujem... ja sa chystam 3.3 do Budatka ale viem ze aj v cajovni Lalia(Ruzinov) je prednaska a este v jednom centre. Tusim v oblaciku. Ak by ste mali zaujem zistim. Ja mam v pamati len Budatko
15. feb 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola veru ja som sa o tieto veci zaujimala pri miske a dozvedela som sa ze autizmus sa da diagnostikovat az okolo 3 roku..Bobka to je ake mileeeeeeee :grinning: nas reaguje na patko ale to preto ze tak cvicime signaly... Pri signale ho oslovujem patko...
15. feb 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dakujem, ste zlate :wink: ja sa bojim snad vsetkeho
15. feb 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara oki, dakujem. zajtra docestujeme domov, tak ti poslem vsetky udaje do IP :slight_smile:
15. feb 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka no mali by sme jej uz zacat hovorit menom :grinning: ja si ale stale neviem zvyknut, ze jej mam hovorit mojim menom :confused:
15. feb 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 idem tam zavolat, joj ja tak strasne nerada telefonujem :confounded:
15. feb 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola da sa tusim prihlasit aj mailom :grinning: :grinning:
15. feb 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aku velkost maju asi rocne deti?
15. feb 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 ked ja mam na nu aj par otazok. cakam na reklamu v telke :grinning:
15. feb 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka Ja som o tom očkovaní a o autizme čítala to, že ono je to len náhoda, že po očkovaní sa u detí diagnostikuje autizmus, lebo to očkovanie je okolo 1,5 roka a autizmus sa približne vtedy začne prejavovať. :unamused:
15. feb 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola myslis ake bude mat tvoja Bobka alebo napr. luludin Bubko? :grinning:
15. feb 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska no :grinning: tak cca, pozeram nejake satocky na leto a su take krasne, ze z nich nemozem :dizzy_face: ach keby som ja aspon trosku bola zrucnejsia :unamused:
15. feb 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. feb 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 Počuj, čo skončili sa dobré časy, keď boli bábätká také ,,nehybné", čo???? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Je krásne, že takto napredujú, ale už nám pribúda veľa starostí. :grinning: Kamoškin syn má 10 mesiacov a už chodí a kamoška na to, že načo sa takto ponáhľal??? Aj tak ho dobehnú, tak ešte mohol počkať. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola veru bambi, toto si aj ja hovorim.. keby som vedela sit, tak by som mala taky krasny dom :grinning: :pensive:
15. feb 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola podla mna len asi o cislo vacsie ako nosi teraz, max o dve...teda ak nosi 68 tak kup 74? ci? poradte aj ostatne
15. feb 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@bambola rocne deti by mali mat 80
15. feb 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska Možno aj o dve. Ozaj, moja je taká dlhaňa, lebo už potrebuje 74, ale pritom jej je široká, ale rukávy a na dĺžku OK, lebo 68 jej je je už krátka. :grinning:
15. feb 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 prihlasene :wink: od 8.3. o 14 :slight_smile: ides kupovat plavky alebo iba jednorazove plienky?
15. feb 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska no teraz jej uz ked kupujem pyzamko tak 74 ale je jej este trosku dlhe tak ratam, ze v lete mozno tych 80 podla toho co pisete
15. feb 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola
ja myslim, ze rocne deti mavaju tak 80 tku ... take tie "beznej velkosti" :grinning:
15. feb 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola my uz nosime 74 aj 80 podla toho aka znacka...ale podla mna ak kupis 80 nic nepokazis :wink: hod foto po akych satockach poskulujes :wink:
15. feb 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak nasa barun vazi dnes tolko, co nela, ked mala rok :confused:
15. feb 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko koceny....dnes idem do prace kvoli daniam a dohodnut nastup na jesen,tak som strasne zvedava cim ma zase "ohuri".....za moju pracovnu drahu co je uz skoro 18 rokov som mala v podstate iba jednoho spochneho sefa ( myslim tym pracovne nie vyzorovo )....ten zbytok...to boli ensie,alebo vacsie katastrofy....
15. feb 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok