• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara ežo? to fakt? nepoznam :slight_smile: Ale Zoja je krasne meno aj Zora... k nine jednoznačne zoja... mm nie je na take mena, od presadil juliu (a ja mam podozrenie, ze viem presne po ktorej ;))
15. feb 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi Ezo Vlkolinsky a Gabor Vlkolinsky :wink:
mm chcel Zuzku po jeho ex :grinning: lebo mne sa paci meno Peter pre samca a on si mysli, ze na pocest mojich byvalych.. lebo okrem jedneho Romana som mala samych Petov :grinning:
15. feb 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočeny, my sme dnes boli doobeda u švagrinky, poobede som absolvovala kaderníčku :wink: a teraz si lebedíme... Chcela som sa opýtať, čo dávate drobcom na dasienka, ked idú zúbky...?
15. feb 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...dnes ste riadne rozobrali mená... :slight_smile: Ja som chcela dievčenské Sára, ale ďalšie chlapčenské by som mala dosť problém... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara vitaj v klube :slight_smile: moji ex boli Petrovia, az na jedneho - Slavomira :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Uz sme doma, maly je v poriadku, doki nam povedal, ze ma super pevne kosti - jadierka aj panvovu kost ma vacsiu ako deti v jeho veku :wink:
15. feb 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alica26 chceme fotku :wink: ucesu
mne sa Sara nepaci, je to sice moderny, ale predsalen je to kusok cizmy :wink: :grinning:
15. feb 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej vy este rozoberate mena?mne sa ani Juraj nepaci,hlavne Duri ked ho oslovuju....a meno Sara a Zara uz nemozem ani pocut :grinning:
15. feb 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara eza vlkolinskeho poznam, ale ze je to chudak dezider.. to som netusila :slight_smile:

@alica26 chamomillu vulgaris 15 - homeopatika
15. feb 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule.
tak sandricka je uz riadna baba. vazmie 8400 g. Dnes sme boli na poradni a stretli sme tam @bambola s malou. oproti malej bambolke bola Sandra riadna buchta :grinning: .
vidim ze preberate mena pre dalsie deturence. ja som mala vybrane mena Sandra, Stela a Zoja. Samozrejem ze posledne dve mi ani nahodou nepresli :grinning: . ale ak by bolo raz druhe dieta chlapcek tak to bude Christian :slight_smile:
@Ywett @Adelaine - baby, pisala som dnes majitelke Aqua Baby Mobiku ohladne plavania a mozeme sa tam ist kludne pozriet. ze sa uz na nas tesia :grinning: . takze co takto vo stvrtok okolo 11 hod.?
15. feb 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - maxi Deziderovi sa nehovori nahodou Dežo? :slight_smile:
15. feb 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 mojej sefke sa vcera narodila Linda :wink:
15. feb 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ...vidíš, tá sára čižmová ma ani nenapadla... :grinning: inak s tými menami to nie je žiadna sranda... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja som chcela Šimona, ale nášmu tatovi sa nepáčilo... :confounded:
15. feb 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, co davate detom na veceru? nejake nove napady by sa mi zisli.
15. feb 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Linda je pekna meno a znamena pekna,mila co moju dceru presne vystihuje a hlavne to nie je momentalne meno,ktore by ficalo,tak ze ja som spokojna so svojim vyberom mena :slight_smile:
@katty17 tebe kedy stihla tak pribrat?
15. feb 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarai ja dávam väčšinou kašičky a striedam viacej druhov
@alica26 a paci sa mi meno Alica,ty sa tak volas?
@mirka285 ...ano... :wink: Inak aj moj muž chcel Alicu, ak by bola baba, ale ja by som nechcela aby sa volalo po nás... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ale oni ju volaju Lula nie Lulu :wink:
@luludi mne nevadi, ze nechces mat lekara :grinning: ale nemyslim, ze lekarske povolanie sa spaja s menom David :grinning: :grinning: a tm nechce v rodine lekara? vies, aby vas niekto doopatroval na stare kolena :grinning: :grinning:
@maxara Dezider je predsa Dezoooo
@monline ja som uvazovala aj meno Danielka pre babu ale mm sa nepaci, ze by ju volali Danka a to sa ani mne nepaci :unamused:
@mirka285 Linda som rozmyslala aj ja, uz davnejsie aj predtym ako som bola tehu ale ako som spominala nasich pes sa tak vola :angry: :unamused: :pensive:
15. feb 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola teraz sa kazdeho pes vola nejakym ludskym menom :unamused: a meno Martina je tiez fajn,hlavne ho nepocujem z kazdej strany :wink:
15. feb 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim, ze sa bavite o menach ... moja segra ma Ninu a teraz cakaju chlapceka a rozmyslali, ze by sa volal Nino :grinning:
15. feb 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. feb 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse a tretie bude Nina junior? :slight_smile:
15. feb 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prave dnes mi mama hovorila, ze v presovskom vestniku ci ako sa to vola prave cita ake deti sa tam narodili a ze sama Nela :confused:
pred troma rokmi ked sme my davali, tak to bolo velmi malo rozsirene ... kazdu chvilu je moderne nieco ine ...
15. feb 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no ved to, ze nemozes sa ani spolahnut, ze ludske meno ostane ludskym :angry:
inaaaaac este ma napadlo, ja som mala vo vybere aj Bibianu ale mm bol proti
@denisse no to snad nie :grinning:
inac moja kamoska ide teraz piatok rodit a asi budu mat tiez Ninu
15. feb 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som mala spoluziacku na ZS a volala sa Zina. Nikdy som sa s tym menom uz nestretla...
15. feb 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline moja spolubyvajuca zo sestonedelia ma Jakuba :wink:
15. feb 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 jasne ze hovori, ale aj Ezo.. ved aj Katke sa hovori hocijak :wink:

@kafoditka no lenze ja som nechcela dat meno Peter kvoli nejakemu exovi :grinning: a on chcel Zuzu kvoli nej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: strasne ma tym vytacal

@alica26 Simona by som chcela aj ja.. mne sa paci, ale mm tiez nie :unamused:

@mirka285 @alica26 kamoska co teraz v januari rodila dala Alicu, ale mne sa to meno velmi pacilo, kom som nespozanla moju nec hutnu kolegynu, rito chrbtolezku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
15. feb 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka
Zina je pekne ...
mne sa celkovo pacia kratke dvojslabicne mena, ktore nie su uz v kalendari zdrobneniny ... (ospravedlnujem sa vsetkym veronikam, dominikam a takym podobnym ... aj mamickam takto pomenovanych deti :grinning: )

aj barboru som vybrala hlavne preto, ze v dospelosti bude Bara ... :slight_smile:
15. feb 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola Bambi, ale kebyze moju dceru Volam Lula a psa Lulu, tak to by co bolo? Myslis ze by sa to nemylilo? :grinning: Jasne, ze Dezider je primarne Dezo, ale hovori sa mu aj Ezo.. a aj Deo (byvaly sused mojich rodicov)
15. feb 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam foto, na ktorých je vidno, že máme vlasy :grinning: a tiež fotku tých svetríkov, čo som uháčkovala na jabĺčko a pohár
15. feb 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok