Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
15. feb 2011

@maxara ežo? to fakt? nepoznam 🙂 Ale Zoja je krasne meno aj Zora... k nine jednoznačne zoja... mm nie je na take mena, od presadil juliu (a ja mam podozrenie, ze viem presne po ktorej ;))

maxara
15. feb 2011

@luludi Ezo Vlkolinsky a Gabor Vlkolinsky 😉
mm chcel Zuzku po jeho ex 😀 lebo mne sa paci meno Peter pre samca a on si mysli, ze na pocest mojich byvalych.. lebo okrem jedneho Romana som mala samych Petov 😀

alica26
15. feb 2011

Ahojte kočeny, my sme dnes boli doobeda u švagrinky, poobede som absolvovala kaderníčku 😉 a teraz si lebedíme... Chcela som sa opýtať, čo dávate drobcom na dasienka, ked idú zúbky...?

alica26
15. feb 2011

...dnes ste riadne rozobrali mená... 🙂 Ja som chcela dievčenské Sára, ale ďalšie chlapčenské by som mala dosť problém... 😝

kafoditka
15. feb 2011

@maxara vitaj v klube 🙂 moji ex boli Petrovia, az na jedneho - Slavomira 😝
Uz sme doma, maly je v poriadku, doki nam povedal, ze ma super pevne kosti - jadierka aj panvovu kost ma vacsiu ako deti v jeho veku 😉

maxara
15. feb 2011

@alica26 chceme fotku 😉 ucesu
mne sa Sara nepaci, je to sice moderny, ale predsalen je to kusok cizmy 😉 😀

mirka285
15. feb 2011

jeej vy este rozoberate mena?mne sa ani Juraj nepaci,hlavne Duri ked ho oslovuju....a meno Sara a Zara uz nemozem ani pocut 😀

luludi
15. feb 2011

@maxara eza vlkolinskeho poznam, ale ze je to chudak dezider.. to som netusila 🙂

@alica26 chamomillu vulgaris 15 - homeopatika

katty17
15. feb 2011

ahojte babule.
tak sandricka je uz riadna baba. vazmie 8400 g. Dnes sme boli na poradni a stretli sme tam @bambola s malou. oproti malej bambolke bola Sandra riadna buchta 😀 .
vidim ze preberate mena pre dalsie deturence. ja som mala vybrane mena Sandra, Stela a Zoja. Samozrejem ze posledne dve mi ani nahodou nepresli 😀 . ale ak by bolo raz druhe dieta chlapcek tak to bude Christian 🙂
@ywett @adelaine - baby, pisala som dnes majitelke Aqua Baby Mobiku ohladne plavania a mozeme sa tam ist kludne pozriet. ze sa uz na nas tesia 😀 . takze co takto vo stvrtok okolo 11 hod.?

katty17
15. feb 2011

@maxara - maxi Deziderovi sa nehovori nahodou Dežo? 🙂

kafoditka
15. feb 2011

@mirka285 mojej sefke sa vcera narodila Linda 😉

alica26
15. feb 2011

@maxara ...vidíš, tá sára čižmová ma ani nenapadla... 😀 inak s tými menami to nie je žiadna sranda... 😝 Ja som chcela Šimona, ale nášmu tatovi sa nepáčilo... 😖

sarai
15. feb 2011

ahojte, co davate detom na veceru? nejake nove napady by sa mi zisli.

mirka285
15. feb 2011

@kafoditka Linda je pekna meno a znamena pekna,mila co moju dceru presne vystihuje a hlavne to nie je momentalne meno,ktore by ficalo,tak ze ja som spokojna so svojim vyberom mena 🙂
@katty17 tebe kedy stihla tak pribrat?

alica26
15. feb 2011

@sarai ja dávam väčšinou kašičky a striedam viacej druhov

mirka285
15. feb 2011

@alica26 a paci sa mi meno Alica,ty sa tak volas?

alica26
15. feb 2011

@mirka285 ...ano... 😉 Inak aj moj muž chcel Alicu, ak by bola baba, ale ja by som nechcela aby sa volalo po nás... 😝

bambola
15. feb 2011

@maxara ale oni ju volaju Lula nie Lulu 😉
@luludi mne nevadi, ze nechces mat lekara 😀 ale nemyslim, ze lekarske povolanie sa spaja s menom David 😀 😀 a tm nechce v rodine lekara? vies, aby vas niekto doopatroval na stare kolena 😀 😀
@maxara Dezider je predsa Dezoooo
@monline ja som uvazovala aj meno Danielka pre babu ale mm sa nepaci, ze by ju volali Danka a to sa ani mne nepaci 😒
@mirka285 Linda som rozmyslala aj ja, uz davnejsie aj predtym ako som bola tehu ale ako som spominala nasich pes sa tak vola 😠 😒 😔

mirka285
15. feb 2011

@bambola teraz sa kazdeho pes vola nejakym ludskym menom 😒 a meno Martina je tiez fajn,hlavne ho nepocujem z kazdej strany 😉

denisse
15. feb 2011

vidim, ze sa bavite o menach ... moja segra ma Ninu a teraz cakaju chlapceka a rozmyslali, ze by sa volal Nino 😀

monline
15. feb 2011

tu je rebríček najpoužívanejších mien za rok 2010
http://www.najmama.sk/clanok/226324/extra-najpo...

monline
15. feb 2011

@denisse a tretie bude Nina junior? 🙂

denisse
15. feb 2011

a prave dnes mi mama hovorila, ze v presovskom vestniku ci ako sa to vola prave cita ake deti sa tam narodili a ze sama Nela 😕
pred troma rokmi ked sme my davali, tak to bolo velmi malo rozsirene ... kazdu chvilu je moderne nieco ine ...

bambola
15. feb 2011

@mirka285 no ved to, ze nemozes sa ani spolahnut, ze ludske meno ostane ludskym 😠
inaaaaac este ma napadlo, ja som mala vo vybere aj Bibianu ale mm bol proti
@denisse no to snad nie 😀
inac moja kamoska ide teraz piatok rodit a asi budu mat tiez Ninu

kafoditka
15. feb 2011

Ja som mala spoluziacku na ZS a volala sa Zina. Nikdy som sa s tym menom uz nestretla...

bambola
15. feb 2011

@monline moja spolubyvajuca zo sestonedelia ma Jakuba 😉

maxara
15. feb 2011

@katty17 jasne ze hovori, ale aj Ezo.. ved aj Katke sa hovori hocijak 😉

@kafoditka no lenze ja som nechcela dat meno Peter kvoli nejakemu exovi 😀 a on chcel Zuzu kvoli nej 😝 😔 strasne ma tym vytacal

@alica26 Simona by som chcela aj ja.. mne sa paci, ale mm tiez nie 😒

@mirka285 @alica26 kamoska co teraz v januari rodila dala Alicu, ale mne sa to meno velmi pacilo, kom som nespozanla moju nec hutnu kolegynu, rito chrbtolezku 😝 ☹

denisse
15. feb 2011

@kafoditka
Zina je pekne ...
mne sa celkovo pacia kratke dvojslabicne mena, ktore nie su uz v kalendari zdrobneniny ... (ospravedlnujem sa vsetkym veronikam, dominikam a takym podobnym ... aj mamickam takto pomenovanych deti 😀 )

aj barboru som vybrala hlavne preto, ze v dospelosti bude Bara ... 🙂

maxara
15. feb 2011

@bambola Bambi, ale kebyze moju dceru Volam Lula a psa Lulu, tak to by co bolo? Myslis ze by sa to nemylilo? 😀 Jasne, ze Dezider je primarne Dezo, ale hovori sa mu aj Ezo.. a aj Deo (byvaly sused mojich rodicov)

monline
15. feb 2011

pridávam foto, na ktorých je vidno, že máme vlasy 😀 a tiež fotku tých svetríkov, čo som uháčkovala na jabĺčko a pohár

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre