Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
17. feb 2011

@maxara presne v takomto pomere varim aj ja,,akurat nie na pare,,,musim vyskusat,,,,istotne je to zdravisie a musi to aj inac chutit,,,hned zatra vyskusam..........a ake masko si uz skusala?? lebo ja sa priznam doma robim len kuracinku - ine maska ma len sem tam v pohariku

merikac
17. feb 2011

@maxara akurat som smirovala v bazariku,,a natrafila som na nejaku 14liba - neni ti rodina?? je z PK- ale vyzdvihnut jej golfky si mozes aj v PD :D

izira
17. feb 2011

@katka55 @bambola k tym plavkam..nam sa velmi osvedcili jednorazove plavky, predavaju ich vsade, zvacsa ich najdete pri plienkach 🙂 su super a po pouziti sa len vyhodia...su najlepsie pre babatka

maxara
17. feb 2011

@denisse no ja to nechavam standardne hodinu od postavenia na sporak, takze to ani nechodim pozerat. Iba to tam vsetko spolu dam a je to. A davam do tej vody rascu a fenikel, aby sa mi z toho hrasku a kukuricky pekne vyprdkala. A nema ziaden problem odvtedy. Teda iba obcas ju zapecie, ale vacsinou po kupovanom obede. Kukuricu a hrach normalne mrazene, to nie su nezdrave potraviny. Niekedy aj baby karotku dam taku, je sladsia.

@merikac na paru davam len kuracie, ale minule som robila morcacie, tak to som jej tam supla. A ked som varila fazulovicu, tak som mala taky kus masa hovadzieho, teda ani nie tak maso ako nieco hovadzie skratka, to som varila v polievke a kedze fazula sa soli az po uvareni, tak ked bolo to nieco, co malo na sebe aj kusok masa uz makke, tak z toho hovadka som jej odrezala a aj tu vodu a dokonca aj bobovu fazulu som jej pomixovala so zeleninkou. Za usami sa lizala Nina 😵 a aj mne to chutilo.

Vsetku zeleninu dusim na pare vcelku, ostava potom sladka. Ryzu tam nedavam, lebo ona sa nevie tak dobre uvarit, ani cestovinu, ale zemiak ano

merikac
17. feb 2011

@maxara cize si potom zvlast uvaris cestovinu alebo ryzu....

maxara
17. feb 2011

@merikac neviem o nikom v PK, ze by bol moja rodina 😉 ja som stara Blavacka 😀

maxara
17. feb 2011

@merikac no vacsinou ano.. alebo uz ju mam uvarenu z dna predtym 😉 ale napr take kolienka alebo velka cestovina sa tam pekne uvari.. len taka mala je krava.. napr nitovky som mala bezvajecne a len ma nasrali 😠

maxara
17. feb 2011

@izira ty zijeeees .. hod info do tabulky

tinaki1275
17. feb 2011

Ahojte babulky ,tak uz mam konecne laptop s fungujucou klavesnicou ..bol to pre mna des tych 18 dni dovolenky mala som laptop ale klavesnica nefungovala..takze som vas aj niektore dni ked so mala net aj citala ale pisat sa nedalo anevedela som najst kde sa da zapnut klavesnica cez windows 😒 ..my sme vcera vecer dosli domov, utahani a ja mam tu roboty vyse hlavy 😒 ..

merikac
17. feb 2011

@tinaki1275 no vitaj,,,,,,,,,tak ked sa trosku uvolnis, budes informovat ako kde bolo,,,,,,,,,,, 😉

maxara
17. feb 2011

@tinaki1275 jeeej a vies ze som uz na teba myslela? ze ci ste este vo viedni alebo kde trcite 😵 tak daj, ako bolo?

tinaki1275
17. feb 2011

@maxara dik za velku pomoc a super bacove gule 😀 inac aj spirovi chutili ale on vacsinou na navstevach velmi neje,asi sa boji ze bude vyzerat ako nenazranec tak sa necuduj ze trochu nechal.. 😉

monline
17. feb 2011

@tinaki1275 vitaaaj, práve včera som na teba myslela, či už ste dorazili a že čakám, že napíšeš zážitky aspoň na jednu stranu 🙂

maxara
17. feb 2011

@tinaki1275 😉 ok, beriem na vedomie.. ale vies, ked ma zotrel este predtym ako ochutnal, kedze som okolo toho vela rozpravala 😀 😝

monline
17. feb 2011

@kafoditka keby si si chcela dať skontrolovať krčnú chbticu, poznám veľmi dobrého fyzioterapeuta v Senci, veľakrát mi krk napravil, aj brat mal pred dvoma týždňami závrate, aj maródoval, nakoniec suseda seklo, tak ho brat vzal k tomu fyzioterapeutovi a on napravil aj bratovu chrbticu a uľavilo sa mu veľmi...

tinaki1275
17. feb 2011

@maxara no zaver dost dovolenky dost zly ..alpy uzasne,tych 5 dni tam sme si ozaj uzili ..akurat nas nasrali rakuski policajti ktori nam dali pokutu 100 eur..hladali co sa dalo (teda okrem rychlosti co sme presvihli asi o 20 km )este aj znacka na aute vraj bola velmi spinava.. ☹ ..malu som dala na svahu tri dni po sebe na 3 hodky do jasliciek..tak trochu prvy den plakala ale ten druhy a treti uz v pohode..tak som si aj zalyzovala 🙂 akurat s mojou segrou to bolo velmi zle na konci tak posledne 4 dni ktore sme planovali stravit s nou ,sme nakoniec boli u kamosa vo viedni ,este ze ma velky dom a zije sam..a az poslednu noc sme spali u segry ale je to snou blbe.. 😒 tak som si dobre posledne dni porevala..

monline
17. feb 2011

mňa dnes bolia kríže a zima mi je ☹ Včera ma bolela hlava, tak som zaľahla už k paneláku, o desiatej som zhasla svetlo aj telku a snažila sa zaspať, o pol dvanástej som vyliezla zo spálne a zase zapla pc, lebo mi nešlo zaspať..a sedela som tu do jednej, ráno klasika- nevyspatá 🙂 teraz mi už drobček zaspal, som zvedavá, či to už do rána, alebo sa ešte zobudí

tinaki1275
17. feb 2011

@monline joj napisem viac len az vecer ked mala zaspi ..stal sa znej neuveritelny certik na tej dovolenke a to asi aj preto ze tam mala pestry program .. a teraz zase doma nuda..

maxara
17. feb 2011

@tinaki1275 ☹ no ale aspon ostatne vam ako tak vyslo

monline
17. feb 2011

@maxara si ma dostala tou parenou zeleninou, chcem si kúpiť parný hrniec..kde sa to dá? ako vyzerá? a koľko stojí? idem googliť...
inak- danielovi veľmi chutili kuracie prsia s zelerom...ked som inokedy pridala do toho aj mrkvu, to už nechcel..mrkvy sa asi prejedol, tak sa snažím ju dávať v menšom pomere alebo vynechať

tinaki1275
17. feb 2011

@maxara ozaj vsetko naj Ninke k vymesaciu 😀

monline
17. feb 2011

@tinaki1275 teším sa,.jasne, večer budeš mať kľud, tak čakám, že napíšeš viac..🙂 a aj fotky môžeš popridávať...ešteže som aktuálne videla zo stretka u maxi 🙂

maxara
17. feb 2011

@monline u nas v PK maju v makro domace potreby naparovaci hrniec za 12,90. Teraz som kupovala mame. A ten je este lepsi ako moj, lebo je velky a ma dve rozne nadoby na parenie a daju sa aj spolu pouzit, cize voda a na to hlbia nadoba a plytsia nadoba..

maxara
17. feb 2011

@tinaki1275 😉 vdaka

maxara
17. feb 2011

@monline inak kedy ides na tie klbiky? by si sa mohla zastavit

mirka285
17. feb 2011

caute krasulky...
@tinaki1275 vitaj spat,cakam rozsiahly opis vsetkeho,co ste zazili 😉
@maxara Peti ty v akom hrnci paris tu zeleninu,to tusim neni parny ale nejaky so sitkom a celkom lacny,ci?nemas na neho link?aj by sa mi veru asi zislo nieco take...

monline
17. feb 2011

@maxara v Senci je tiež makro, skúsim sa tam pozrieť..dík..aj cena je super

mirka285
17. feb 2011

@maxara tak uz si mi aj odpovedala...

monline
17. feb 2011

@maxara asi budúci týždeň, tam sú utorok a štvrtok? zabudla som...bud týždeň bude muž v tie dva dni doma, tak už by som chcela...

gabika41
17. feb 2011

@merikac...sanitka bola u susedy,predpokladam,ze ma zase deti chore...ona ma vzdy smolu...muz je zase v cine este minuly tyzden bol tu a akonahle odide,tak sa jej takto vsetci zosypu....my sme nastastie zatial zdravy...

@ericica....to sa takto netrap,ja to tiez robim tak ako maxara,som si kupila v Tescu tie jednorazove pohariky a to nasa jedna davka a ked varim,tak mi vyjdu 3 az 4,takze minimalne dve si davam zamrazit....nevyhadzujem tiez nic....a takto si robim aj jablcka,noemalne hrniec nastruhanych zdusim iba s dvoma sackami skoricoveho cukru a postupne vyberam z mrazaku...v lete som robila aj ovocne vyzivy,ale tie ani zdaleka nie su take dobre ako tieto jablcka....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre