• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@alica26
neuvertielneeee ... nasa nela s nami spala do 3 rokov a teraz s nou spi v jej izbicke mm ... tak toto je pre mna uuuuplna utopia ... :grinning:
a barunka sa budi okamzite, ked pri nej nelezim, takze chodim spat s nou a dycham na nu, aby spala :slight_smile:
18. feb 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 daj si preventan Akut, medvedia sila :grinning: mne zabera na taketo veci super

@noemarta oki, dajte vediet
18. feb 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: kedze je dnes tak krasne, tak som sa vrhla prvykrat na metrovy kolac. dufam, ze vyjde, lebo mam asi velky srnci chrbat :unamused: a poobede si vyzdvihneme mm z roboty a asi pojdeme do auparku objednat golfky a autosedacku. som zvedava, ako dopadneme :confused:
18. feb 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Peti no 80% to je sakra silne cislo.. :unamused:
Baby tak teraz mi klopal na dvere manzelsky par, ze svedkovia jehovovi :confused: totalne neodbitni s umelymi usmevmi :angry: nechapem, ako sa dostali do panelaku, ked mame schodiste aj vytahy na čip... :confounded:
18. feb 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine ja som si tiez vsimla, ze je teraz maly viac prisavka ako predtym. stvera sa po mne, lozi a lezat ani za svet. a od 6m sa v noci strasne hemzi a furt sa budi, ze chce cumel. uz ani nespava v postielke, som to vzdala :sweat_smile:
18. feb 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko baby :slight_smile:

@maxara muž spí po nočnej, ale predostriem mu plán na utorok a predpokladám, že by to malo vyjsť...jediný problém zatiaľ vidím s autom, má ísť na estékačku, tak kým to nebude mať, nechce moc s autom labzovať..
ozaj- musím tebe a mirke vytknúť včerajšie "vískanie", to nešlo prehliadnuť, veď to je vybrané slovo! :grinning: však vy obe viete pravopis a takáto hrubka? :grinning:
aj ja pozerám panelák a nechápem tie zápletky...no a mne sa ešte strašne páči Dudko, tie jeho hlášky ma dokážu rozosmiať..:grinning:
18. feb 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ja som s ním mala ísť o tri mesiace, čiže v januári..tak ako Peťa, len sme to akosi nestihli...mne nestihol povedať nič o chodítku :grinning: ja tam malého dávam, aj Nika mi v ňom behala a vyvíjala sa bez problémov...a Danielovi sa strašne páči trhať kvety...vie, že to nemôže a pozerá sa beťársky na mňa a smeruje ku kvetu a čaká, kedy ho začnem naháňať, že nonono, nesmieš...potom sa strašne smeje...hrá sa so mnou :slight_smile:))
18. feb 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse My sme ho odmalička učili zaspávať samého štýlom: okúpkať, pomasírovať, napapať, položiť do postielky, zhasnúť, spať... :slight_smile: a pekne si zvykol.. Teraz nemáme so zaspávaním žiadny problém ( klop, klop ), ani poobede... :sunglasses:
18. feb 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alica26 to je ideálne, ak sa to takto podarí..super
18. feb 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co porabate doma s deckami, ked je takto hnusne???? mne maly lozi po celom byte, musim mu byt stale v patach, lebo zrusi vsetky kable, co mame doma, hlavne od telky a internetu :wink:
18. feb 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline moze sa aj mne stat, nie? :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ale iste, aj majster tesár sa utne :grinning:
18. feb 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Peti aj ja sa chcem pozvat na kavu v utorok :pensive:
18. feb 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka No my sa hráme ... prikladám aktuálne foto... :slight_smile:
18. feb 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alica26 jeeej aky pohodak :slight_smile: ty mas tiez teutonku?
18. feb 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ty sa k nicomu nepriznavaj,my viskame,oni nech si vyskaju :grinning:
@katka55 milujem metrovy kolac,mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: my mame doma teraz ten z Ikei,aj ten je fajnovy....
@kafoditka mne mala spi teraz,ale stihla mi dnes zhodit kvetinu a tiez labzuje po celom byte...
18. feb 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ...ano, máme.. :wink:
18. feb 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alica26 tvoj Dominik sa mi podoba na Strasskinu Julku....
18. feb 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka :slight_smile: ale jasne zlatinko, ze sa mozes pozvat :wink: ved cakam len na to, kto sa pozve :pensive:
18. feb 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :wink: no ved tak som to myslela, ze moze sa aj mne stat, ze zaviskame a nie zavyskame :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara
@mirka285 a inak mne sa tam to y vobec nehodi :grinning:
18. feb 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka vsak? :grinning: :grinning: ved preto my viskame
18. feb 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara utorok? nooo, mozem sa pozvat? :grinning: :grinning: ak sa mi podari vydrankat auto :wink:
18. feb 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no a mne sa hodi y do Ikey a pritom viem, ze je to podla vzoru kost a ma tam ist i :grinning: :zipper_mouth:
18. feb 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prave som vyhodila moje oblubene teplaky a stale mam nutkanie ich vybrat z kosa...ale mam ich asi 5 rokov,dokonca som ich nosila aj pocas tehu a je cas sa s nimi rozlucit :cry:
18. feb 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola jatneeeee :grinning: budem rad
18. feb 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Ikea? Podla vzoru kost? Ved to konci na A, tak bud zena alebo ulica, nie? :confused:
18. feb 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ale miriii to preco robis? ved na doma su urcite dobre.. hlavne ked su oblubene.. uz aj ich vyber.. ja mam same zozmolkovane, ale tie mam najradsej :unamused: a nikdy ich nevyhodim
18. feb 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara neviem - napr. das zene-ikee?? o zene-o ikee?? to mi nejak nepasuje..ulica skor, to A na konci ma nenapadlo a to som mala so sj vzdy jednotku :confused:
18. feb 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 miri pokila nie su derave, tak ich nezahadzuj, ja viem, ako je tazko sa rozlucit s milovanou vecou...ja mam take tenisky ktore som si kupila z prvej vyplaty, maju na malickoch dieru a nedokazala som ich vyhodit tak som ich vzala do Lehnic :sweat_smile:
18. feb 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok