• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@bambola :grinning: :grinning: :grinning: to aj patko miluje. teda ja mu chlieb nedavam iba rozok zatim kedze ma len 2 zuby
btw umyvate uz detom zuby ?? ja sa priznam ze flakam kym ma len tie dva...
22. feb 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 a tlacis o polnoci pizzu :wink: tak sa nevyhovaraj ze nafuknuta z kramov.. :grinning:
@mirka285 ty si nanho prilis dobra :unamused: ze trepal hovadiny lebo bol unaveny ..a ty si nebola..?kazdopadne si na fotkach velmi smutna..a vobec je to nefer..ty to zvladas skvele ,nevidi aku ma dokonalu dceru ? kolkokrat ho v noci zobudila placom ? o zuboch ani nevedel ze lezu ..to nie je nahoda..mas to vsetko super pod palcom ,tak nech nekeca blbosti aj ked je unaveny .. :angry:
22. feb 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka ja jej korku davam kvoli lepku, aby si zvykla ani nie tak na jedenie :slight_smile: cize ona si len ozuzlava korku a potom to okolo nej vyzera ako keby krmila vtaciky :grinning:
22. feb 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 aj pizza k tomu urcite pomohla :slight_smile:
22. feb 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka ano, to su skor capacky ako topanky...urcite si ich videla minule na stretku u Max, maly ich mal obute, mame tieto http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.product_details&product_id=17&option=com_virtuemart&Itemid=9
22. feb 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som malu uz po stvrty raz z postoja nazad ulozila ..baby co s nou ?ja som zufala..uz teraz chapem ked jedna mamina raz napisala ze rocneho syna pre spanim zatoci do deky a asi 5 minut drzi aby sa nemohol postavit a ze sam sa budi vlastnymi otockami ..
@kafoditka robi to aj Filipko?ja neviem ci je taka nadsena ze sa vie postavit a teraz s tym nevie prestat alebo cim to je..kazdopadne z toho nemoze zaspat.. :unamused:
22. feb 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 Mati moj maly napr. este pred chvilou tazko zaspaval - lezal, zaspaval, zrazu zacal plakat a v tom okamihu za zacal stverat po tyckach z postielky a uz bol na nohach-to vsetko s placom. Tak som ho dala naspat lezat, cumel do pusy, na chvilu sa tvaril, ze spi a potom sa zasa vsetko opakovalo... vzala som ho na ruky, trochu pomojkala, pospievala mu a zaspal. V noci ked sa zacne budit na papanie a ja ho hned zo spanku nepocujem, tak ho najdem v postielke ako sedi v polospanku a mrnci. To je proste automaticky jeho prvy pohyb, ked sa zobudza, ze sa stavia na nohy alebo si sada.. myslim, ze ked su takto pohybovo zdatne, tak je to pre ne normalna reakcia..ja to nejak neriesim.. mne aj tak vecer nezaspava v postielke, ale pri mne na manzelskej posteli, ked sa napapa. chvilu sa na mna pozera, potom ma chyti za ruku a zaspi. Niekedy hned, inokedy vymysla tak, ako aj dnes..
22. feb 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no tak som rada, ze je knizka uspesna :wink: :dizzy_face:

@noemarta :grinning: :grinning: som ti vravela.. ale inak je zlaty a veru aj luto mi je ho, ked mu buchnem pred ksichtom.. ale tak co s nim.. :pensive:
22. feb 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby, fotky su zavesene a uz su aj vsetky okomentovane, tak kukuk :grinning: a samozrejme tie moje komenty su len vymysleneee :grinning:
22. feb 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dobru noc, idem ja spat, mna tie navstevy u Max nejak vzdy zmohnu, bohvie, ci nam nieco neprimiesava do kavy.. :grinning:
@maxara perfektne komentare, strasne som sa pobavila :wink:
22. feb 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka no po kave by si mala byt naopak fit, nie??? :confused:
22. feb 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka no dobru nocku prajem , tak hadam si na to ja zvyknem..ja sa len lakam aby sa mi nejako neudrela..
22. feb 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola naaapodobne, aj ja si robim fajku :grinning:
@maxara Diky este raz za s.u.p.e.r. kavu :sunglasses:
Sasenka zalomila hned o 7, s Petom doteraz bojujem, nechce sa mu drichmat

super fotky, maxi, idem este popozerat tvoje... dufam, ze som aspon na jednej dementke :grinning: :grinning: :grinning: menti-renti

22. feb 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde booooze, to aj ty aj @bambola ste prezleceni muzi? ze si fajky robite.. a este k tomu vzdy po navstevach :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara zase som sa narehotala na komentoch :grinning: :grinning: maxiiiii nebud perverz, jasne, ze si ich nerobime sebe, ale ostava v rodine :grinning: :grinning:
22. feb 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola :grinning: :grinning: :grinning: no ale robim si fajku??? :grinning:
22. feb 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara peti paradne fotky si spravila a tie komentare k nim su 100 bodove :slight_smile:
22. feb 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Maxi, naozaj si ma rozosmiala a to riadne, aspon sa mi lepsie zaspi na hodinku. Tvoje komentare nemaju chybu tak ako fotky, uzasne..... AKo krasne napreduju deticky, najprv na stretkach lezali,t eraz sedia, na dalsom budu uz chodit :slight_smile:
22. feb 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaaale baby... tak trosku som mala stres, vymyslela by som urcite aj lepsie :pensive:
22. feb 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara mas 100 bodov :slight_smile: som sa pobavila..aj ked som tam nebola ,zlepsila si mi den.. :grinning:
22. feb 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 no aspon to :wink:
22. feb 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara nasmiala som sa na komentároch, v tomto si jedinečná rozhodne :slight_smile:
22. feb 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara super fotky, super komenty :grinning: az sa bojim nabuduce zucastnit, lebo lepsie sa chichuna na druhych :grinning: :grinning:
22. feb 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 sa bojis, co??? ved nechaaaj, tak ta okukame, rozoberieme.. :grinning:

@monline aj ja som sa smiala, trosku
22. feb 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola uspala som malého cez panelák a teraz mi začal strááášne plakať, nedal sa utíšiť, vzala som ho na ruky a chlácholila, plakal "BAAAA" a "BU-AAAA", tak teraz neviem, či sa mu o bambi nesníva? :grinning: čo mu spravila? alebo - nespravila? :slight_smile: asi si ho málo všímala..:slight_smile:
utíšila som ho a zrazu do toho ticha muž 3x odkašľal a malý spustil taký strašný plač, že som ho skoro vyrazila nielen zo spálne, ale aj z baráku ...myslím muža :grinning: ale utíšila som ho...chudáčik, dnes je celý rozbitý, spinkal málo, premýšľam, či mu nedať viburcol
22. feb 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55
@maxara presne..prídeš.....a bella s bambi si spravia fajku :slight_smile:))
22. feb 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline tie zenske ho vycerpali chudacika..daj mu viburcol ..poskodi tm unemoze..len pomoct ..
22. feb 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline fuuu Mon, tak toto bolo drsne.. my si vsetky okolo posadame a Bella s Bambi si navzajom urobia fajku :grinning: :grinning: sakra preco sa mne vsetko rovno aj premieta pred ocami?
22. feb 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 teraz zas zaspal, dám až sa preberie..nech ho nezobudím i ja..
vieš, on bol hore ráno od 7,30 a spal mi len 10min pred tým, ako sme došli k maxi niekedy pred jednou..tam zaspal po hodine asi na 30 minút, doma potom spal dalšiu polhodinku pred šiestou a teraz zaspal..na neho je to dosť málo, napriek tomu ho musím pochváliť, na to, že bol nevyspatý, bol veeeeľmi dobručký
22. feb 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline a to som ho zobudila ja mojim huronskym krikom.. :unamused:
22. feb 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok