• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara pretože ty nevnímaš veci plocho a oklieštene :grinning:
a teraz si ešte predstav ako fotíme :grinning: :grinning:
22. feb 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline vsetky v kruhu a oni tie fajky,... no amen tma
22. feb 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara jezis Peti ty mas predstavivost :grinning: ja si idem radsej lahnut..tu sa to brutalne zvrhava :grinning: asi by ste sa nemali tak casto stretavat :grinning:
22. feb 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara hlučné sme boli celý čas, nevadilo mu to..spal a ked sa zobudil, usmieval sa..to bolo podstatné...škoda, že sa nezúčastnil toho fotenia na sedačke, na tom tmavom pozadí deti viac vyniknú, pekné fotky sú to...
22. feb 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tuším v grécku to robia inak...:grinning: pohoršili sme tinku :grinning:
22. feb 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 @monline no ja vlastne som mimo hru, ja som predsa Rukaaal :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ale nie,len som si zacala predstavovat aj ja.. :grinning: a to sa mi asi dobre spat nebude.. :grinning:
kazdopadne baby som sa zasmiala.. :wink: a padam do postele :wink:
22. feb 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara to som chcela povedat ,ze hladnemu sa o chlebe sniva :grinning: takze ty si mimo hry ..asi preto ta predstavivost :dizzy_face:
22. feb 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara nieeeee, ty si domina :grinning:
22. feb 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 neboooj.. ja som prevazne rukaal :grinning: :grinning: :grinning: zartujeeeem
22. feb 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara peti kedy plánuješ cestu k vám do tesca, resp. do tej časti pezinka? žeby si aj ty v tom mole omrkla golfáč...a tiež tú hojdačku, nevšimla som si aká je, ale malému sa v nej páčilo..a cena začínala tuším štvorkou, ale na stránke majú inú cenu a jeden typ, tak len, či je to ono, lebo ja som pako v tomto, nezapamätám si, všimla som si len, že ju mali v dvoch farbách..premýšľam, že by som jednu kúpila Danielkovi a jednu miláčikovi (lukáškovi, či Oliverovi), keďže mu nebudem mať čo kúpiť, lebo handier má milión po svojom, po mojom aj po sestrinom malom..
22. feb 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline prave si pisemee :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara veruze sa bojim :confused: to budem musiet dat aj nejaku kadernicku alebo co :unamused: a este schudnut... dufam, ze buduca kava bude dostatocne daleko, aby som to stihla :grinning: :grinning: ale zase za tu fajku to stoji, nie? ;DDD
22. feb 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 nemaj z toho bobky :slight_smile:
22. feb 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara daj nejaké pikošky :slight_smile:
22. feb 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline nemam :slight_smile: ale aspon dovod na poludstenie :grinning: urcite aj mm bude rad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 schudnut nemusis a kadernicku, akoze sorry.. snad nechces vyzerat u nas ako mockos :grinning: :grinning: :grinning: jasne ze kadernicka musi byt.. opytaj sa vierkyha ako to bolo u nas.. ci mala soky a nervy :grinning: ale ja si tiez myslim, ze fajku to stoji :grinning: :grinning:

@monline do toho mola ti mozem zbehnut kuknut.. a na ktory golfac? ci len ten jeden?

no a co si, nemozem sem pisat take veci, sak ma vymazu :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ten jeden, lebo ostatné boli moc malé alebo veľké...ty si už pár kočíkov videla, skúšala, tak čo povieš na neho ty..chcela by som niekedy s mužom skočiť do BA a pozrieť kočíky aj tam...a tiež tú hojdačku
dnes som počula len kúsok z tej story, neviem kam som musela práve odbehnúť :frowning2:

@katka55 no ja som sa dnes nestíhala namaľovať a aj vlasy som mala len čerstvo umyté, na robenie účesu nebol čas, čo už...ale baby ma neohovorili, čo ma teší :grinning:
22. feb 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline Mon, tak dost drsne som mu licila, co by odo mna schytal ako od dominy a potom zrazu ze staci, ze on to uz chce nazivo, ze som fakt dobra a ze si mysli, ze som to videla v telke.. a ze som naozaj sadistka mi napisal, ze za trest ho privizem k zabradliu na siedme poschodie a budem mu pomaly pilit spagatik, az sa z toho dosere a potom mu to napcham do huby a za kazdy naznak hnusu schyta bicom.. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2011 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara :grinning: :grinning: idem je zalahnut. dobru noc :slight_smile:
22. feb 2011 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline oki, pozriem sa, ked mne dojde moj golfac a nebudem musiet ninku davat do sportiaku
22. feb 2011 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara si fakt dobrá, tuším najbližšie zájdeme k tebe na povalu a skontrolujeme, čo to tam ten tvoj drahý poschovával :grinning:
22. feb 2011 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline :grinning: :grinning: :grinning: no ale povedal mi, ze som suka.. tak jasne ze som si vybrala byt domina.. a on je moj otrok :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2011 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tak na toto som zvedavá kam to až dotiahnete :grinning:
22. feb 2011 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no kedze nie sme profici, tak si obcas odpovieme ako normalni ludia.. a potom je to sranda.. takze aj ja som zvedava :grinning: :grinning:
22. feb 2011 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara teba tuším priťahujú extrémy :slight_smile:
22. feb 2011 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ja pritahujem extremy :frowning2: cely zivot.. od malicka sa na mna lepia kadejake individua..
22. feb 2011 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara nepochybne si vieš s nimi výborne poradiť :slight_smile:
23. feb 2011 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, teraz ma napadlo..@mirka285 ako sa vydaril ten kreslený obrázok?
23. feb 2011 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no veruze som ti to chcela aj napisat.. uz som akosi zocelena.. vyuzivat to, ze sa chlapom nieco na mne paci, vacsinou takym 50tnikom :confounded: som sa naucila az tak v 17tich :grinning: napr zadara na hokej, zadara na hokeji pivo, a kooopec srandy :grinning: :grinning: ale tak aj nie vzdy to bolo funny
23. feb 2011 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok